DJ Andrej je späť

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
DomiSvk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut 11. Apr, 2017, 18:04

DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa DomiSvk »

Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7700
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa newmi »

Ach. Dufam, ze ten clovek nema volebne pravo.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
satanicek666
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1932
Dátum registrácie: Ut 18. Mar, 2014, 12:47
Bydlisko: Sečovce

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa satanicek666 »

DomiSvk napísal: St 01. Feb, 2023, 19:46 https://youtu.be/Lrqs4f-Nr6I :D
ale vybavanie ma peckove.nedaleko mna byva :D musim sa mu ozvat ci mi neporadi lebo Andreho som uz dožraal,taky som otravny :D :D
Amd R7 5800x3d = Noctua d15 = Asus strix b550f = Kingston 64gb ram 3600mhz cl18 = Rtx 4090 Phantom = Ssd: M2 WD 850x 1tb win10 + M2 WD 850x 2tb + 850 evo 2tb = Lian Li 216 black = Fany: 2x Lian Li 160mm-in + 3x Noctua a12x25-out + 2x Noctua a12x25-bottom = Asus strix 1kw aura = LG C2 42" = Per: Log g915 tkl + Log g pro wire + g440 hard + Xbox Wire Controller = Audio: Topping dx3pro+ = Mackie mr524 = AudioTechnica-a550z
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4717
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa scream »

perfektne, na toto som cakal od tohto videa https://www.youtube.com/watch?v=I1fEy5W5YgM
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5241
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa elementar »

a ze koho mi pripomina :D uz viem https://www.youtube.com/watch?v=XQzH0JbwcD0
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Ten clovek je psychoticky. Nie je to velmi na smiech.
DomiSvk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut 11. Apr, 2017, 18:04

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa DomiSvk »

elementar napísal: Št 02. Feb, 2023, 17:53 a ze koho mi pripomina :D uz viem https://www.youtube.com/watch?v=XQzH0JbwcD0
Aka krajina taký Gamers Nexus :laugh:
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3684
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa dendroid »

Zoltan Balaton napísal: Št 02. Feb, 2023, 21:32 Ten clovek je psychoticky. Nie je to velmi na smiech.
Ani ten prvy nie je na smiech, je intelektovo pod normou. Musi mat tazky zivot, ziadna praca, kamarati tiez asi velmi nie. Aspon ze ma rodinu zrejme. Ten druhy z elementarovho postu je ucebnicova paranoidna schizofrenia. V oboch pripadoch ide o invalidov. Ked stretnete na ulici cloveka na vozicku, nerehocete sa z neho, ale sucitite s nim. A potom ze sa ludia hanbia ist za psychiatrom s beznymi psychickymi ochoreniami ako je depresia a uzkostne stavy. A konci to nie zriedka samovrazdami alebo v "lepsom" pripade trvalou invaliditou. K tomu chlapikovi so schizofreniou este treba povedat dve veci. 1. Pri nich uz sranda konci, takyto nelieceny clovek je nebezpecny aj pre okolie nielen pre seba. Mal som znameho, co chcel spachat samovrazdu tak, ze sa skusal podpalit sa na cerpacej stanici. Dalsia znama bodla revizora v MHD. Spokojne mozu niekoho zavrazdit pod vplyvom bludov. Dalsia vec je, ze si ten chlapik na videu hore spokojne travickuje, pritom prave drogy su okrem ineho spustacom psychoz. Obzvlast ked takto travickuje ako nastrocny a nonstop a este to doplna o ine drogy a maju k tomu doma veselo. Obaja moji znami boli presne tieto pripady. Co ma zaraza na tom videu vyssie je to, ze ten schizofrenik sedi za volantom. Ak ma vodicak, tak mi to rozum absolutne neberie.
DomiSvk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut 11. Apr, 2017, 18:04

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa DomiSvk »

dendroid napísal: Ut 21. Feb, 2023, 12:38
Zoltan Balaton napísal: Št 02. Feb, 2023, 21:32 Ten clovek je psychoticky. Nie je to velmi na smiech.
Ani ten prvy nie je na smiech, je intelektovo pod normou. Musi mat tazky zivot, ziadna praca, kamarati tiez asi velmi nie. Aspon ze ma rodinu zrejme. Ten druhy z elementarovho postu je ucebnicova paranoidna schizofrenia. V oboch pripadoch ide o invalidov. Ked stretnete na ulici cloveka na vozicku, nerehocete sa z neho, ale sucitite s nim. A potom ze sa ludia hanbia ist za psychiatrom s beznymi psychickymi ochoreniami ako je depresia a uzkostne stavy. A konci to nie zriedka samovrazdami alebo v "lepsom" pripade trvalou invaliditou. K tomu chlapikovi so schizofreniou este treba povedat dve veci. 1. Pri nich uz sranda konci, takyto nelieceny clovek je nebezpecny aj pre okolie nielen pre seba. Mal som znameho, co chcel spachat samovrazdu tak, ze sa skusal podpalit sa na cerpacej stanici. Dalsia znama bodla revizora v MHD. Spokojne mozu niekoho zavrazdit pod vplyvom bludov. Dalsia vec je, ze si ten chlapik na videu hore spokojne travickuje, pritom prave drogy su okrem ineho spustacom psychoz. Obzvlast ked takto travickuje ako nastrocny a nonstop a este to doplna o ine drogy a maju k tomu doma veselo. Obaja moji znami boli presne tieto pripady. Co ma zaraza na tom videu vyssie je to, ze ten schizofrenik sedi za volantom. Ak ma vodicak, tak mi to rozum absolutne neberie.
Tak stále nikto nevieme či ma naozaj nejakú psychozu alebo psychickú poruchu nejdem ho cielene zosmiešnovať skôr mi prišlo vtipné to video nie on veľa takýchto ľudí beriem s rezervou a aj ten humor je s takou "nadsázkou" , ano viacero ľudí mu píše vyhražné správy a cieľene ho zosmiešňujú a podobne to je už príliš . Ak už to väčšinou ide do extremov tak takýto ľudia niesu ani svojprávny a su liečený dlhodobo a isť za psychologom a psychiatrom je každého slobodná voľa a to isté platí aj stými drogami , tu mi to príde tak že typek nieje uplne najmúdrejší a tím to hasne . Pochybujem že ma niekto problém isť k psychiatrovi alebo psychologovi v takomto prípade skôr su to rozumný ľudia ktorý nedokážu nabrať odvahu nevedia čo očakávať od liečby a podobne . Ano hlúpy človek sa bude zamýšlať nad tím čo povie suseda a radšej si naleje jedno pol deci a to ho vylieči :D
Keby som ho stretol osobne určite ho nevysmejem a neutočím naňho každý mame svoj humor ktorý nás baví stále lepšie ako pozerať stand up comedy .
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3684
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa dendroid »

Nevieme, ci ma psychicku poruchu ? Pocul si, co zo seba vypusta ten clovek suverenne ? Spusta takychto ludi nie je liecena a ani tento tu nie je. A moze byt aj zo zakona svojpravny, dokym nieco nespacha , nikto ho svojpravnosti nezbavi ani neprinuti ist za psychiatrom. Ved vidis, ze sedi za volantom, mozno ma aj vodicak. Co sa tyka navstevy psychiatra, je to stale tabu, nepresvedcis ma, ze to tak nie je. Uz len si sadnut do cakarne k psychiatrovi. Spusta ludi to odsuva kvoli tomu a skoncia velmi zle nakoniec. Ono sa to tebe povie, ze je to malina, ist k psychiatrovi je pre vela ludi stale problem. A bat sa liecby pri uzkostiach a depresiach ? Nemas coho, tie lieky zvlada vacsina ludi lavou zadnou, ziadne vazne neziaduce ucinky. Okolie ludi nalepkuje, viem o com hovorim. Mam dalsich znamych, co skoncili s uzkostami u psychiatra. Pochopenie zo strany okolia nula bodov. Treba sa vzchopit, byt chlap. A ked doslo nebodaj na hadku, padli aj slova typu chory na hlavu a podobne. Jednu zenu u nas vyhodil sef z prace v skusobnej lehote, ked doniesla paragraf od psychiatra. A to sa bavime o reakciach vysokoskolsky vzdelanych ludi s platmi 3000 4000 eur v Kosiciach a neprehanam ani trochu. Tak to je zial u nas, sme tu v mnohych veciach stale blizsie k Rusku. Ani sa nedivim, ze 50 percent ludi ho podporuje
DomiSvk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut 11. Apr, 2017, 18:04

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa DomiSvk »

Skôr som to myslel tak že obe strany su natom rovnako čo sa týka prinutenia sa k liečbe ten hlupší si je toho vedomí a nájde si tu ľahšiu cestu drogy a lkohol a podobne , ale nechce byť za magora v okolí a ta druhá strana ma obavy z vedlajších učínkov kedže nie každému sadne nasadení liek , poprípade to nemusí byť hned psychiater ale klinický psycholog ktorý ta nasmeruje . Píšem že to sú obavy nie fakt
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3684
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa dendroid »

Prepac, nejdem s tebou dalej diskutovat na tuto temu na IT fore, kde uz zial chodi minimum uzivatelov. Zjavne mas slaby prehlad a presne sklon skatulkovat na "hlupsi a mudrejsi" a " vyberie si drogy a alkohol" a zjednodusovat komplikovane veci. Zabavaj sa kludne dalej na dusevnych poruchach.
Používateľov profilový obrázok
elementar
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5241
Dátum registrácie: Ut 16. Mar, 2010, 22:34
Bydlisko: Brno/Brezno

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa elementar »

tiez ste nas hned zaskatulkovali ako tych zlych co sa vysmievaju invalidom...
dnes viac nez kedykolvek predtym je vidiet kolko takychto "chorych" aj nie chorych ludi sa na Slovensku pohybuje
kolki veria bludom, konspiraciam atd. kazdy mame snad aspon jedneho v okoli
podla akeho meritka sa to da vobec rozlisovat ? henten ktoreho som poslal (bezne sa vyhraza prezidentke ze ju zabije lebo mu je dlzna peniaze a nema co jest ale zapali si jointa) jednoznacne paranoidnu psychozu ma a kolko dalsich miernejsich prispieva, zdiela bludy ktorymi ovplyvnuju mienku u nas ? statisticky sme na tom ako krajina strasne zle
su odolnejsi a menej odolni na ktorych vylozene zarabaju peniaze cez clickbaity atd. atd. ked institucie zlyhavaju tak ako proti tomu bojovat ?
satira zas tak strasna nie je. ti rozumnejsi sa nad tym pousmeju a niektori mensi stastlivci mozno aj vdaka tomu videu pochopia ze je tenka hranica medzi ich oblubenym blogerom a cistym blaznom
tak to potom aby kazdy bludár zacinal svoje video s papierom o diagnoze a ja sa mu smiat nebudem
Spoiler: ukázať
PC1:MB: ASUS PRIME Z490-P, CPU: 10700F@4,9 + Corator DS + Noctua NF-P14,NOCTUA NF-A15 1.28V ,RAM: 2x8GB Corsair Vengeance 3200GPU:MSI 1060 6GB @2000(1,223V), SSD: Samsung 840 256GB PRO, HDD: Samsung 870 512GB ,PSU: Seasonic M12II-620W ,OS: Win 10 ,LCD: 31.5" AOC 2560x1440,CASE:Lancool K62, MOUSE: Zowie FK1+ + SteelSeries QcK,KEYBOARD: HyperX FPS PRO load 425[W]
Net
AS SSD
castelL
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4244
Dátum registrácie: Po 27. Jan, 2014, 21:38
Bydlisko: Košice

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa castelL »

Problém je, že veľa ľudí sa hrá na moralistov a samí sú na tom morálne pod úroveň, je to jeden z dôvodov , prečo som prestal aktívne prispievať na fóre :)

Neobhajujem dotyčného z videí, aj takíto typ ľudí, ktorí si žijú vlastnou predstavou je na svete neúrekom.
DomiSvk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut 11. Apr, 2017, 18:04

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa DomiSvk »

Konečne ma tu niekto pochopil je to len satira nič viac , pousmejem sa vypnem video idem dalej nepotrebujem mu písať milion nenávistných správ atd ... :D

Návrat na "Debata o všetkom"