DJ Andrej je späť

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
fogi23aaa
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 44
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2022, 19:48

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa fogi23aaa »

:laugh: :laugh: :laugh: Presne dusevne poruchy nie su ziadna sranda- Aj ked si schizofrenik este neznamena ze ta nieto nesleduje :laugh: :laugh: :laugh:
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

castelL napísal: Ut 21. Feb, 2023, 18:42 Problém je, že veľa ľudí sa hrá na moralistov a samí sú na tom morálne pod úroveň, je to jeden z dôvodov , prečo som prestal aktívne prispievať na fóre :)

Neobhajujem dotyčného z videí, aj takíto typ ľudí, ktorí si žijú vlastnou predstavou je na svete neúrekom.
Kludne v tom neprispievani pokracuj, lebo toto co si napisal je len take prazdne, slovenske pritakavanie, ze vlastne sme ok, ked si to medzi sebou potvrdime. Niekto napise nieco co ide pod kozu, a hned sa na neho zletite, akoby odkryl nieco, co si sami pred sebou nepriznate..

Aké je len smutné utešovať sa myšlienkou, že iní sú na tom horšie.
HOWGH ✌
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3684
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa dendroid »

Ako som uz pisal, nema pre mna znova vyznam dalej rozvadzat diskusiu, viac do tejto temy nebudem prispievat. Tradicne je tu kazdy v debate o vsetkom expert. A ked ho niekto znaly problematiky upozorni, ze sa myli, zacne silou mocou obhajovat svoj nazor a pisat dalsie nezmysly. A pripadne utocit osobne na cloveka. Vid reakcia vyrehotanym smajlikom na moj prispevok, ked uz dosli argumenty na temu, o ktorej domiSVK zjavne takmer nic nevie. Ale vyjadruje sa k nej suverenne ako keby bol odbornik. To je zasa dovod, preco ja prispievam cim dalej tym menej na tomto fore. Nema to vyznam, iba co sa tu clovek rozculuje a i tak tu uz skoro nikto nechodi. Elementar, ja som nikoho nezaskatulkoval, je fakt, ze z toho mate zabavu, to nie je ziadne skatulkovanie. Nikde som vas nijako neoznacil, napisal som, ze si robit srandu zo schizofrenika nie je OK, co je tiez fakt a nie moralizovanie. Skutocne nema vyznam s vami diskutovat, ked idete porovnavat tohto cloveka s konspiratormi. Hned v prvych par vetach totiz zo seba stihol vypustit, ze je na Antarktide, je faraon a posielaju mu spravy cez televizor. Tomuto cloveku nefunguje mozog, melie piate cez deviate bez akejkolvek logiky. A vobec si to neuvedomuje a navyse tomu vsetkemu veri. On sa liecit sam nepojde, na psychiatriu sa dostane az na neho doplati niekto iny. Napr. ked niekoho zabije za volantom, ked mu nahodou v nespravnom momente prepne a strhne volant. Miesto toho, aby sa tieto veci riesili a nahlasovali, mame z toho na Slovensku zabavu. A tie clickbait media na tom zarabaju tazke peniaze elementar. A domiSVK to nazve satirou, aj ked to je znova pojem, o ktorom nema velmi potuchy, co to ta satira je.
EDIT: elementar -Teraz som si uvedomil, ze si ma zrejme opravil, ze to nie je paranoidny schizofrenik ale paranoidny psychotik. Nemas pravdu, nazyva sa to spravne paranoidna schizofrenia. Schizofrenia nie je ziadna rozpoltena osobnost, to je mytus, ktory siria ludia a na moj udiv aj niektori novinari. Ktori tiez pouzivaju pojem, o ktorom nemaju sajnu. Aj ked od novinara by som cakal vseobecny prehlad aspon na akej takej urovni.
Používateľov profilový obrázok
michalesku
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 752
Dátum registrácie: So 02. Jún, 2012, 11:56
Bydlisko: Zvolen

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa michalesku »

fogi23aaa napísal: Ut 21. Feb, 2023, 19:30 :laugh: :laugh: :laugh: Presne dusevne poruchy nie su ziadna sranda- Aj ked si schizofrenik este neznamena ze ta nieto nesleduje :laugh: :laugh: :laugh:
Pouzivat cudzolozne termity so sebou prinasa velke rizoto..

Toto, co si napisal, je o paranoikovi.. O tom druhom sa hovori "so schizofreniou nikdy nie si sam"..
Spoiler: ukázať
PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS
PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared)
PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS
NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator
NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery
2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS
NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13795
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Dobre hovori.. schizofrenia moze byt paranoidna (najcastejsia forma)..ale urcite nemoze byt taka, ze mas viac osobnosti..to sa nazyva inak https://sk.wikipedia.org/wiki/Disociat%C3%ADvna_porucha
Používateľov profilový obrázok
j0hny
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1140
Dátum registrácie: St 31. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa j0hny »

Diagnoz je mnoho, mame (bohuzial) aj v vzdialenej rodine. Ina vec je, ked 9 z 10 ludi nesuhlasi s tak rozsiahlou osvetou prostrednictvom YT., pristupnou pre miliony ludi... Tiez mam par sukromnych nazorov s ktorymi sa tu mnohi nestotoznuju, ale: "Co je vela to je malo"
Spoiler: ukázať
i9 12900KS stock+undervolt, ekwb velocity ; MSI PRO Z690-A DDR4 ; Kingston FURY 32 GB KIT DDR4 3600/CL16 1Gx8 ; MSI RTX3090 Suprim X aplhacool blok+bckplate ; NVME Ťamťung 970 EVO 1TB, SSD WDgreen 480 ; SilentiumPC Armis AR6 TG ; Corsair RM850X ; Philips 65OLED856, custom loop mo-ra core360. Samsung HW-A650 + 9100S surroundy
DomiSvk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut 11. Apr, 2017, 18:04

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa DomiSvk »

@dendroid smejúceho smajlíka tam máš kvôli tomu lebo si ma nepochopil pretože celý čas narážam len na dj andreja a ty ma zaťahuješ do druhej témy stym blaznom čo sa vyhražal čapútovej :D teda myslel som si že sa celý čas bavíme o dj andrejovi a to že som citoval ten link neznamená že som narážal na priamo na neho ale na dj andreja :D Nikto tu na nikoho neútočí len ty sa snažíš byť na silu ublížení a hraš sa na najviac morálneho ako to ide :D viem čo to znamená satira len mi to slovo vypadlo inač by som to tu spomenul ihned . :D A hlavne som na teba nijak neútočil len som podal svoj názor a ty si ma hned zaradil do skupiny že sa vysmievam chorým ľudom :D tieto kontroverzne videjka ja moc nemusím je to strata času a hlavne sa ma nato potrebu vyjadriť každy druhý slovak na nete takže to už vôbec nieje moja kategoria , u mňa je politika uplne na poslednej priečke :D
DomiSvk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut 11. Apr, 2017, 18:04

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa DomiSvk »

asi by bolo dobré uzavrieť túto tému lebo dendroid si tu z toho spravil debatu o ludoch ktorý majú psychické poruchy a thread je založený na videu kde je DJ Andrej a nie o nejakom schyzofrenikovi čo nadáva na čapútovú :D zachvíľu sa tu rozvinie politická debata a ani nebudeme vedieť ako predsa sme na slovensku :D
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa beardie »

8 smejucich sa smajlikov na 2 posty je celkom dost
DomiSvk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 90
Dátum registrácie: Ut 11. Apr, 2017, 18:04

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa DomiSvk »

beardie napísal: St 22. Feb, 2023, 11:26 8 smejucich sa smajlikov na 2 posty je celkom dost
Ak si máš potrebu zo mňa uťahovať napíš mi to do PM . :laugh:
Používateľov profilový obrázok
gammaray
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 7125
Dátum registrácie: Po 23. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: DJ Andrej je späť

Príspevok od používateľa gammaray »

LOCK. velmi obohacujuca tema
ZOSTAVA CPU: AMD 5600x MB: GIGABYTE B550M AORUS PRO-P (rev. 1.0) Cooler CPU: SilentiumPC Fera 5 RAM: Crucial Ballistix Black 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL16 M.2 SSD NVME system: Samsung 980 1TB M.2 SSD NVME data: Samsung 980 1TB DVD RW: Samsung SH-S183A GPU: GeForce RTX™ 3070 GAMING OC 8G (rev. 2.0) PSU: CORSAIR RM750x PSU 750W 80+ Gold 2021 Monitor: LG 32GK850F CASE: Fractal Design Define Mini Headset: KOSS SB/45 Repro: Fluid Audio F5 Myš: Logitech G Pro Klávesnica: Corsair K68 RGB OS: Windows 10 Pro 64bit

Návrat na "Debata o všetkom"