Firefox blika

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
eSPe
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Št 14. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Londyn UK

Firefox blika

Príspevok od používateľa eSPe »

Zdravim,
po zamrznuti a restarte mi zacal blbnut forefox, zmizly mi vsetky zalozky ale hlavny problem je ze mi stranky blikaju, posuvajuy sa hore a dole, proste neda sa pozerat, skusal som preinstalovat forefox ale bez vysledku
MB:Gigabite GA-P35-S3, CPU: Intel E2180 @ 10x300mhz, VGA: Asus EAH 3850 512 mb, Ram: 4 x 1 gb 1066 mhz Monitor: HP w2207h, Logitech MX510
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2253
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Skus vymazat nastavenia Firefoxu - pravdepodobne to bude ulozene niekde v profile na ktory sa prihlasujes -> (X:\Documents and Settings\Nazov_Profilu\Applications Data\...).
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Príspevok od používateľa LittleMan »

chod na forum.mozilla.sk a vo faq si pozri, ako sa nastavuje profil - da sa to ked pustis firefox prikazovym riadkom s nejakym parametrom, tam je to napisane ... spusti sa ti profile manager a mozes si vytvorit novy profil a stary zmazat ...
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)

Návrat na "Programy a problémy s nimi"