Zbrane a strelivo

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa quicky »

len ak to prebrusis budes mat gulomet...ako radsej hladaj drop in suciastky, napr z https://www.ipscstore.com/ a pod.
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1529
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa zedolsi »

a tak to len preleštím pastou s citom :)
btw náhodou nevieš poradiť z kadiaľ objednať LTR6 za normálnu cenu? lebo SR/CZ 230€+ a v USA 89 $ čo mi príde extrémny rozdiel a nestojí mi to svetla za tie €, no samozrejme kvôli legislatíve mi to žiadny predajca nemôže poslať a nejako sa nedá dohodnúť s nimi "rozumne" :D
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa quicky »

na svetle nešetri, prešlo mi rukami všetko možné, osádzam všetko iba Streamlightom, fakt to stoji za to... v skratke k tomu TLR6 najdi najlepsiu cenu a tam ber, neuspokoj sa s nahrazkou olight a pod, neda sa to porovnat budes lutovat, svetlo si vies prehadzovat aj na inu zbran do buducna. naposledy som bral tusim z eurolamp cz
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1529
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa zedolsi »

jasné ja som pevne rozhodnutý pre TLR6 len mi je trochu proti srsti tu zaň dať 230€ + keď sa predáva po 90+-, musím počkať kým pôjde niekto známy do USA a vezme mi ho z tadiaľ, s tým vraj nejaké problémy nerobia pokiaľ je to samozrejme rozbalené v kufri :)
ak nie tak objednám tu, nenarobím nič :)
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa quicky »

vies co nad tymto darmo asi meditujes :D proste + dph, clo, dovoz , marza.... s tym nic nenarobime :X ak niekto pojde daj vediet vzal by som tiez aj na baksis ostane :D
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1529
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa zedolsi »

ak by niekto, píšem ale bohužiaľ to nie je chorvátsko kde chodia všetci 3x do roka :D :D ale možno motyka vystrelí :D
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5647
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Chlapi neviem nič o zbraniach ale plánujem si vo voľnej chvíľke urobiť zbrojný (ideme ži´t do obce musím byť rdy :D ).

Len taká laická otázka - tie slovenské pištole ktorými sa chválime že su super kvalitné, sú OK? grand power sa myslím volajú....

Len zo zaujímavosti otázka, ktorá mi prišla na um práve keď rozoberáte dovozy z US, či tu máme alternatívu a konkurenciu alebo to je low endovejšie ako to, o čo msa bavíte?
Používateľov profilový obrázok
zedolsi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1529
Dátum registrácie: St 25. Jún, 2014, 13:24
Bydlisko: PE+-

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa zedolsi »

GP je vraj celkom OK, mal som K100 Dynamic a stalo sa mi že mi "šmýkala" spúšť, vraj sa to stávalo častejšie, išiel som do Slovenskej Lupče priamo do firmy a na počkanie mi tam vymenili nejaký diel (nechceli ani záručný, nič, prístup viac ako perfektný), od vtedy bez závad, skúsil som raz na strelnici prebíjané strelivo od kamoša a to jej moc nechutilo, G-čko vystrelí asi všetko :D
treba poskúšať čo ti sadne, každému sedí niečo iné :)
NTB MacBook Pro 13" Retina 2015 i5 2.7GHz, RAM 8GB, Iris 6100, SSD 256GB PHONE iPhone 13 PRO - 256GB Watch Series 7 (45mm)
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5647
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Tak pre mňa to má čas, ale hej poskúšam určite. mám kamošov s brokovnicami a samopalmi takže je s kým ísť na strelnicu :D

mne osobne sa páčia pištole, praktické, malé, chápem prečo to ľudia obľubujú. len ešte manželku musím spracovať.

Páči sa mi koncept podpory lokálenho bizisnu ak je kvalitný :) preto som to nadhodil.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Zbrane a strelivo

Príspevok od používateľa quicky »

ja by som si od GP nekupil ani klucenku, proste vobec, nikdy...mam na to xy dovodov od toho, ze je to "cinska pracka napadov inych firiem" az po to "ze to striela obcas same"...

Ak neplanujes strielat ipsc ale chces len spolahlivu zbran, tak potom urcite glock, ja som si presiel vsetkym od zbrani za 400 az po 4tis, ale na to dranie "vo vacku" co zozere vsetko som skoncil pri glocku 19 od green a beretta 92LTT Centurion (to je srdcovka).

Návrat na "Debata o všetkom"