Dobrá apka pre parkovanie nerezidenta v BA

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7972
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Dobrá apka pre parkovanie nerezidenta v BA

Príspevok od používateľa CageJ »

EasyPark

Nejde?
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3921
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Dobrá apka pre parkovanie nerezidenta v BA

Príspevok od používateľa Memnon »

mp3turbo napísal: Po 04. Sep, 2023, 08:54 >> petrzalka dvory 4, nalepka na aute kym som mamke odniesol nakup
>> este tam stal typek co mi ju lepil, info o 15min som mal priamo od neho a kedze vyzeral ako asocial radsej som zavolal, kde mi povedali to iste

jo, povedali krasne - akurat ze to nefungovalo. Zaplatil si ? Podla toho co pises ze si bol odniest nakup, to nevyzera ze si bol kupit parkovaci ticket kde by bol cas [ak ti chlap nalepi nalepku 13:54 a ty si kupil parkovaci listok 13:51 a tri minuty si isiel k autu, takuto vec bez debaty uznaju].

Mne to pride akoze logicke : ako maju na tej zlej strane barikady vediet, ze ja som tam 12.8 minuty ? Ako sa da zistit ze som neprisiel pred 49 minutami a netvrdim false fake ze som tam 14 minut lebo som hladal automat ?
ešte teda doplním pre teba aj túto info
nemal som v pláne sa zdržať, a teda som si nekúpil parkovací lístok
prídem za 4min ku autu a už sa chalan vytešuje, nalepočka, foto hlásenie hotové
povie mi aby som kúpil lístok do 15min
kupujem lístok a odchádzam
keď zaparkujem doma volám paas infolinku, že som dostal pokutu kým som zaplatil lístok(nie nehovoril som jej, že som nemal v pláne kupovať)
reakcia teda, že ak som to urobil do 15min, tak keď im príde pokuta na overenie, tak skontrolujú, či neboli kúpené lístky ak áno, tak pokutu nedostanem

a teda pokutu som ani nedostal
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP

Návrat na "Debata o všetkom"