Biela technika

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7767
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa LordKJ »

|lucas| napísal: Ne 07. Jan, 2024, 15:43 Resp sušička určite samočistiaci kondenzátor. A ide mi práve že čo aku znacku zobrať, či bosch, alebo aj lg, Samsung je ok. Preto hľadám nejaké rady čo je overené a bezproblémové.
no samocistiaci kondenzator sam o sebe moze byt problemovy ale tak teda mozes vyberat lg/bosch
Jednoduska napísal: Ne 07. Jan, 2024, 15:56 Kto tu mal problem nedavbo ze menil panely na AEG spotrebici za 800 eur?
1150 cennikova cena ci kolko nie 800 :laugh:


to moje 1800e kombo co uz bolo po ~25% zlave koncom juna tak sa teraz dalo kupit este o dalsich 20% lacnejsie ked mala alza aeg/electrolux akciu pred vianoacmi
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4542
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa scream »

https://quickshare.samsungcloud.com/jzdbdWdWtjyR

V takom stave dorazila LG susicka. Mall.sk odmieta vyzdvihnut tovar, mozeme zas platit dopravu na reklamaciu.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5685
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Nepotesi. Preto sa to ma kontrolovat pri prevzati, vzali by to rovno spat.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7767
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa LordKJ »

priamo LG to nevyriesi?

...
mimochodom uz mam teda dlhodobejsie spustenu samsung chladnicku a ta v nahodne casy extremne praska, niekedy sa az zlaknem :D
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4542
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa scream »

Priamo LG sa tvari, ze sa to muselo stat pri prevoze, co si neviem predstavit ako, kedze to nie je buchnute....ze maju dobru vystupnu kontrolu..
Zjavne nie.

To dopadne tak, ze to rozoberiem a preskladam.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa dendroid »

Ved im napis pekny email a mozno ich to prejde ... Kokos to uz je standardom vsade robit si dobry den z ludi . Dodaju ti nieco take a este sa vykrucaju. Ja by som to urcite nerozoberal, nahodou sa nieco pokazi v zaruke a este ti neuznaju reklamaciu, lebo si do toho sprtal. Moj nazor. Ak nebola krabica vyrazne poskodena, nie je sanca aby sa to stalo pri doprave. Ak je krabica poskodena, ani by som to neprevzal, nech si tu beru spat ... Oni su zodpovedni za to, aby ti doslo v normalnom stave. Preco by si ty mal na tom stratit peniaze. Inac je ten mall velmi nemusim. Ked sa da tak alza.
Naposledy upravil/-a dendroid v Št 07. Mar, 2024, 22:41, upravené celkom 1 krát.
Kukiak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 215
Dátum registrácie: Pi 28. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa Kukiak »

Mall ti to naozaj nezoberie a neobjedna kuriera. Musis im to poslat cez toptrans sam a potom ti to preplatia ak to nahodou uznaju. Zlatučká alza.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4542
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa scream »

Mall ti to nepreplati ani pri uznanej reklamacii. Ono je to pekny shit, lebo si priplatis za premiovu dopravu, potom doprava na vlastne naklady spat, doma nic nemas a len za dopravu si 30-40e v minuse.

LG nema zaujem to nejak riesit, tam to bude tazke.

Pozriem, ci tam nie su plomby ale zhodenie krytov vyzera byt na 20 minutovu robotu.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5685
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa Jednoduska »

ja v Mall nenakupujem z viacerých dôvodov a pridal si ďalší :) je to low cost.

aj v datarte prídu gadžovia šoféri, nehorovím, ale skontrolujú zariadenie, zoberú obaly a nechajú v pokoji čas na kontrolu výrobku.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7767
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa LordKJ »

ja som takto reklamoval skrabnutu ruru z alzy a pekne si ju vyzdvihli a potom doniesli novu priamo z bytu aj ked som musel teda telefonovat.

Imho tam nebudu plomby tak to asi budes vediet rozobrat
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4542
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa scream »

Tak prave odpisali, ze v pripade uznania reklamacie uhradia dopravu.... Ja som presvedceny, ze toto niekto odrbal uz vo vyrobe... je tam este biela paska, ktorou to stiahli. Alebo to muselo dost nechutne tresnut o zem ale na nozicky, lebo nic nie je obuchane.

Mall... VIP ucet + ozaj dobra akcia.... A+++ so samocistiacim kondenzatorom stala 520e
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3673
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa dendroid »

V pripade uznania reklamacie ? :D Ved ti to poslali v dezolatnom stave zalepene paskou a este su mudri. Ze v pripade uznania reklamacie ti zaplatia dopravu. By som im napisal, ze v pripade neuznania reklamacie to zverejnim niekde plus okamzite idem na obchodnu inspekciu. Teba nemusi zaujimat, ci sa to stalo vo vyrobe alebo kdekolvek inde. Ty si si kupil nieco od firmy mall a doslo ti to rozbite a zalepene paskou :facepalm: Co ty vobec mas co riesit nejaku dopravu nazad na vlastne naklady plus vo vlastnom case a cakat, ze ti to preplatia. Okamzite by ti mali vymenit tovar. Poslat kurierom novu susicku a nech rovno berie staru spat. A nech si to aj odvezu z bytu, nie ze ty to budes vlacit do vytahu. Ja by som to aj tak nerozoberal, ci to je zapecatene alebo nie. Ked na tom bude vidno, ze si to rozoberal, mas smolu tak ci tak, ak sa casom nieco pokazi. Samozrejme, ze Lg to neriesi, LG to poslalo niekam do velkoobchodu alebo rovno mallu a maju zmluvny vztah s nimi, nie s tebou ...Ako viem ze som tu za debila asi s tym rozculovanim sa, ale nechapem, preco si slusni ludia na SVK nechaju kadit od kazdeho na hlavu. Casom nam tu budu samy odpad posielat, uz to tak je s potravinami z EU. No offense, ale Slovak si nieco kupi, pride mu to rozbite, na vlastne naklady posle spat, pripadne este si to sam opravi a riskuje stratu zaruky ? Sme sa dopracovali do stavu, kedy v KE dekan ukradne obraz a bez hanby klame. A mestsky funkcionar je totalny ozran. V politike trestne stihani ludia, dekriminalizuju zavazne trestne ciny. A stava sa to novou normou u nas, spravat sa ako hovado vsade. Kazdy si mysli, ze je centrom vesmiru, arogancia, od hlupej slepice co roznasa obedy (len preto, ze dobre vyzera) cez mastneho brigadnika v pokladni v Bille, po lekarov a tim "lidrov" v korporatoch. Nebe a dudy riesit nieco s Nemcami, uz len v praci a so sedlakmi tuto. Uplne dole vodou to tu ide.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6849
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa stefan222 »

tak je, suhlas, ale mozno nam len chyba sebavedomie sa ozvat a mozno chceme usetrit a hanbime sa potom ozvat. ale pritom slovo zaruka je na to presne
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4542
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa scream »

No, este som tam nevolal ja... ale aj to bude.
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, XFX RX 6700 10g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X

Návrat na "Nákupná poradňa"