Kupa mestskeho presuvadla.

Diskusie o automobiloch, dopravných predpisoch, motocykloch, a iných témach súvisiacich s dopravou.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7750
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa LordKJ »

hm,no to moze byt ale naco tym potom drazdia v tej tabulke...

https://cf-cdn-v6.volkswagen.at/media/K ... 3-2024.pdf
Naposledy upravil/-a LordKJ v Št 14. Mar, 2024, 17:59, upravené celkom 3 krát.
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1574
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa lopo1 »

Hovor mi nieco ja som im pisal uz mesiac dozadu
A hlavne od jula bude dostupne 2.0tsi ale vykonejsia 195kW verzia
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7750
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa LordKJ »

https://konfigurator.vw.sk/cc-sk/sk_SK_ ... B@RBB@WL1/@

To co mam ja nakonfigurovane ~46, s 150kW 2.0 o rok tych 50 ale teda bez bonusu 52 :rolleyes: Ak by to bolo elegance, kde by som ziskal trochu iny vyzor a ambientne osvetlenie tak +4k
Naposledy upravil/-a LordKJ v Pi 15. Mar, 2024, 00:04, upravené celkom 1 krát.
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1574
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa lopo1 »

Tak ja len tak skromnejsie v podstate mi staci limited vybava k tomu iq lights HD a vyhrievane sedane volant thats it ....ked by som sa zmestil k 42 43tis ideal
kilLeRko0o
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 233
Dátum registrácie: Pi 09. Okt, 2015, 11:56

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa kilLeRko0o »

sa tu bavíte o výkone ako keby na tom výkone v meste záležalo, ak chceš výkon kúp si starú fabiu RS 300 koní daj si mapu kde ti zruší obmedzovač otáčkomera a na dvojke ideš 130 takým sposobom že si prilepený o sedadlo a pri 100ke to chece stále hrabať. to isté Clio atd. atd...

a to nehovorím koľko pí***** majú nové autá že budeš rád ked na tom dáš 200k km bez toho aby si musel meniť motor.
CPU: i5 13600KF, Noctua NH-D14, GPU:ASUS ROG STRIX GeForce RTX 4070 Ti O12G, MB: MSI PRO Z690-A WIFI DDR4, RAM: Kingston FURY 32 GB KIT DDR4 4266 MHz CL19 Renegade Black 1Gx8, Case: Fractal Design Meshify C Dark TG, M.2:Samsung 970 PRO 512 GB, HDD:Seagate Barracuda 7200.14 1TB, PSU:MSI MPG A850G PCIE5
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1574
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa lopo1 »

Debata uz davno odbocila od temy mestskeho presuvadla ....
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5417
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Deju sa aj horsie veci vo svete. Napr. Dnes sa mi odlomil kusok bananu a spadol na koberec.
Môj Premiér, môj premiér, drž sa. Milujeme ťa. Celé Slovensko ti drží prsty a drž sa. Tento súboj musíš zvíťaziť pre našu krajinu, pre nás všetkých. Držíme ti prsty. Sme s tebou. Milujeme ťa. Môj Premiér, máme ťa radi a nech sa uzdravíš. Si náš najväčší politik akého sme kedy mali. Môj premiér, drž sa. Zvládni to pre nás.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7750
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa LordKJ »

kilLeRko0o napísal: Št 14. Mar, 2024, 19:48 a to nehovorím koľko pí***** majú nové autá že budeš rád ked na tom dáš 200k km bez toho aby si musel meniť motor.
a prave kvoli tym pi.... chcem nove auto a nie staru fabiu

to auto podla mna uz pri 100k km bude mat ineho majitela

lopo1 napísal: Št 14. Mar, 2024, 20:11 Debata uz davno odbocila od temy mestskeho presuvadla ....
ja vyberam do mesta :laugh:
42-43 s 1.5kou? ja som chcel hlavne iq lights, dcc no a tie lepsie sedacky...zvysok uz tam prisiel nejak tak sam

uvidime, kedy prihlasia 1.5ku elegance ako predvadzacku a podla toho sa rozhodnem asi
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6788
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa stefan222 »

ten banan ma rozosmial. ale tak do mesta to chce kabriolet :D a kde oredahvaju fabiu 300? sem tam msi spomenime na nasu htp a slzicka vyjde
hry- ps5
doma-HP probook
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1574
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa lopo1 »

LordKJ napísal: Št 14. Mar, 2024, 20:46
lopo1 napísal: Št 14. Mar, 2024, 20:11 Debata uz davno odbocila od temy mestskeho presuvadla ....
ja vyberam do mesta :laugh:
42-43 s 1.5kou? ja som chcel hlavne iq lights, dcc no a tie lepsie sedacky...zvysok uz tam prisiel nejak tak sam

uvidime, kedy prihlasia 1.5ku elegance ako predvadzacku a podla toho sa rozhodnem asi
Za 43 by mohla vyst aj limited vybava s 2.0 ked vynecham dcc sedacky na 1.5 som uz mal spracovanu ponuku na 41 a to bol este v ponuke packet vyhrievanie plus ( vsetky sedacky volant ak celne sklo ) ktory vypadol
Tazne a harman kardon hudba
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7750
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa LordKJ »

to mali aj taky packet? lebo ten co je tam teraz iba s kurenim je dobry joke :D

ten konfigurator je cely rozdrbany, vies si tam naklikat aj 2x to iste a obrazku nejdu nikdy

pozeram, ze som tam zly link dal, toto je za ~46
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7284
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa Papek »

mna by napriklad zaujimalo načo vám je do mesta iq lights, matrixy, lasery a podobné srandy... nočné trasy okreskami ok, tam sa hodia a je to neporovnateľne lepšie od halogénu. Do mesta by som naopak za svetla nepriplácal. Tým nechcem spochybňovať prínos takto pokročilých svetiel, len druhej strane, cena halogénu s klasickou parabolou je neporovnateľne nižšia. Taktiež konštrukcia je doslova primitívna, takže keď sa poškodia alebo pokazia, tak výmena stojí pár eur. Áno, pokým je auto v záruke tak nemusím riešiť, lenže majiteľ č. 2,3,4 už pri akejkoľvek poruche zacvaká úúúúplne iné sumy pri akejkoľvek poruche. Mňa osobne by kúpa takéhoto jazdeného auta odrádzala a vnímal by som to ako časovanú bombu a do mesta to beriem ako zbytočný rozmar.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7750
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa LordKJ »

no chodim primarne mesto ale ked idem na dlhsie trasy tak chodim hlavne v noci a zas az taky priplatok to nie je.

viacero veci tam nebude lacnych na opravu po zaruke (napr. adaptivne dvojventilove tlmice)
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1574
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa lopo1 »

LordKJ napísal: Pi 15. Mar, 2024, 00:04 to mali aj taky packet? lebo ten co je tam teraz iba s kurenim je dobry joke :D
Ano bol tam taky packet ...resp stale tam je ale od 8.2.2024 len pre plug in verziu
A suhlasim s tym nezavislim kurenim to vobec medava zmysel netusimmco si tym chcel slovensky importer dokazat ze to takto nastavil
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6788
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Kupa mestskeho presuvadla.

Príspevok od používateľa stefan222 »

tak na mesto sa tu rav4 kupila :D. na dialnice asi lambo jazdene by pasovalo :D
hry- ps5
doma-HP probook

Návrat na "Automobily a dopravná diskusia"