Politická debata 2

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12277
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa HellAngel »

tak potom len Korcok. Ale tak uvidime po prvom kole. zatial to vyzera na suboj Pele vs Korcok. Ja dam hlas tiez Korcokovi, aj ked z neho nemam super pocit
NB: Asus ROG Strix G16
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ziadnu inu sancu nemas preboha, jedine okuliarnika.

vsetko ostatne nema sancu alebo je rovno cesta do pekiel. niezeby sme tou cestou nesli ajtak, ale aspon pomalsie.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3659
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa fobos »

To sme dopali, ist volit mensie zlo od vacsieho, podobne ako parlamentne volby..

Cela ta ponuka politickych stran stoji za uplne hovno.

Pre mna tam je nevolitelny nikto, takze ako aj v parlamentkach - volit nejdem, bohuzial :facepalm:
Naposledy upravil/-a fobos v Št 21. Mar, 2024, 19:50, upravené celkom 2 krát.
Xbox Series X...
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5413
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Ak by sme sa bavili o top 3 minusoch a dovodoch nevolit korcoka, ake by to boli?
PC: Ryzen 5600x, Gigabyte B450i aorus pro wifi, Crucial Ballistix 2x8GB 3200mHz, Asus dual 6700xt, Corsair RM750x, FD meshify 2 compact lite, AOC Q3279VWFD8
Zvuk: Panasonic SC-PMX80, ATH M50x
NTB: Thinkpad X270, Probook 440 G7
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7284
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Papek »

@fobos v čom je Korčok menšie zlo? Resp. v čom je zlo? Netvrdím, že mi Korčok vo všetkom sedí a je mi najsympatickejší človek v tejto krajine, no nemám pocit, že by ho malo niečo diskvalifikovať na túto funkciu.

@zoom pozri prieskumy a je to viac-menej jasné. Keby som si mal vyberať, tak na to pozerám asi takto: ak si odmyslím Ha-ra-bi-na a extremistov vrátane Matoviča, tak mi zostane na výber Kubiš, Dubovský a Korčok. Neverím, že prví dvaja majú vôbec nejakú šancu, takže zostáva len Korčok. To či ho máme alebo nemáme radi... Ja ho beriem ako diplomata, ktorý kopal v prospech našej krajiny a jeho hodnotové nastavenie mi vyhovuje. To, akým štýlom je postavená jeho kampaň mi nie je úplne sympatické a celé to pôsobí umelo a hrane, ale overall za mňa ok.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-12400F ♦ 32 GB RAM ♦ RTX 4070 SUPER 12 GB
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> volit nejdem, bohuzial

ano, bohuzial PRE TEBA, pre mna, pre Skilexa, pre moje deti, pre tvoje deti, pre tuto krajinu.

Clovek ktory nezije v paralelnom vesmire - nazvime ho TZMI, totalne zaslepeny megaidiot - nema problem si vybrat medzi kandidatmi alebo stranami, ktore hlasaju "krvilačné NATO", "liberalni satanisti co nam chcu ukradnut mineralne vody", "sudruhovia mali absolutne pravo ist sa branit na uzemie uplne inej zvrchovanej krajiny", "ako prvu zahranicnu cestu okamzite nastupim odprosovat sa do Moskvy" a podobne hlášky a medzi kandidatmi, ktori sa na akukolvek situaciu okolo nas pozeraju inym pohladom.

No schvalne, kolko penazi pritieklo z pravej strany na mape do tejto republiky za poslednych 10 rokov ? 20 rokov ? Mali moznost. Bez problemu.
Kolko penazi pritieklo z Europejskej Únije ? Niekto minuly tyzden zahlasil ze 80% VEREJNYCH VYDAVKOV tejto republiky financuju fondy EU

Skus rozmyslat, co by bolo keby tieto peniaze neboli. Dialnice, nemocnice, infrastruktura, zamestnanost, este aj na skole vybavene z "fondov rozvoja a obnovy".

Skus rozmyslat. Trosku, malinko, slabúčko.

Co by bolo ? Bielorusko v tom lepsom pripade, kam uz sme ajtak nabrali Smer ? Kazachstan, Uzbekistan, Moldavsko ... ? Uz dnes sa mozeme bavit, ze Intel ide nainvestovat 4.6 miliardy v Polsku s potencialom rozsirenia na 20 miliard v priebehu par rokov, okamzite zamestnanost 2000 IT s hodne slusnou pridanou hodnotou (to nie su robotnici za pasom pri vyrobe termosiek alebo topanok). 4.6mld je okamzita suma, ak dopadnu pod 6 miliard tak budu radi, vies ako to chodi. Pre porovnanie, Slovensko ma hruby domaci produkt na urovni 116 miliard v 2021.


Fakt je UPLNE VSETKO na hovno tak ako to je ? Tak si pockaj kamarade 10 rokov, potom sa porozpravame znovu.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5638
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Korcok je solidny clovek a zaklada na realnych argumentoch, nie je taky sikovny ako pelle co sa prihovorov pre plebs tyka ale ma velmi ciste diplomaticko politicke tricko.

Samozrejme to moj pohlad z jeho vystupovania pocas kampane.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6783
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa stefan222 »

Uz zacinam chapat,ako ste myslelj aby som nevoli demokratov. Ze strateny hlas. Tu zas ked budu dve kola tak asi ak niekto nechce volit tak druhe kolo hlavne aby clovek siel
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2226
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa mirjak »

pridu len na druhe kolo a potom sa budu cudovat, ked na vyber ostane uz len Pele vs. Harabin
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6783
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa stefan222 »

Nestrss,ten vitaz neprejde 10perc.neverim
hry- ps5
doma-HP probook
opto
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 673
Dátum registrácie: St 21. Sep, 2022, 16:02

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa opto »

Žiaľ nevedomosť a nezodpovednosť voličov spôsobili katastrofálny výsledok v parlamentných voľbách a v prípade zvolenia Korčoka sa mnohí podľa mňa obávajú aj o ďalšiu polarizáciu .

Diplomatické schopnosti sú pred zvolením síce nevýhodou ale po zvolení za prezidenta by nám možno mohli zabezpečiť aspoň to že nás nevykopnú z EU :help: a polarizácia by nemusela byť až taká veľká.
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6783
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa stefan222 »

Okrem ba a trnava tak pele vsade viedol. Hadam mu harabin neda hlasy
A hadam matovicovi dojde ze uz nikoho nezaujima
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
HaDeS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 751
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava/#overclocking

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa HaDeS »

nie tak celkom, az ku koncu v ZA predbehol Pele Korcoka. Na moje prekvapenie to tam mal Korcok vyrovnane
Workstation: dual E5-2698V4 GTX 2xTitan,
Slave 1-9:i7 5820k@4.2-4.45GHz
Slave 10-18:Ryzen 1700@3.7-3.9GHz,
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12277
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa HellAngel »

pelle a harabin mali dost percent v ba. tiez ma prekvapil ZA kraj. prve kolo za nami, Korcok vyhral, ale s odretymi usami
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3341
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: Politická debata 2

Príspevok od používateľa beardie »

Dopadlo to nad očakávania pozitívne, ale netreba sa nechať uchlácholiť a určite treba ísť voliť aj v druhom kole, šanca tam je, i keď to bude veľmi tesné

Návrat na "Debata o všetkom"