UA konflikt

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
ramaya
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1399
Dátum registrácie: Št 04. Feb, 2010, 02:37
Bydlisko: Bratislava

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa ramaya »

Rusi sa nám dnes zrejme "poďakovali", za účasť slovenského diplomata na Putinovej inaugurácii :D
https://domov.sme.sk/c/23326683/na-skol ... eruje.html?
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core 2 Duo E7400 , 2.8 GHz + Noctua NH-D14
MB: Asus P5Q-EM/V RAM: 2gb (2x1gb) 800 Mhz , CL5 , A-Data Gaming Series
GPU: Integrovaná na základnej doske Intel GMA X4500HD
Satelitná karta: Technisat Skystar 2 HD + PHOENIX smartcard reader + Skylink ICE karta
HDD: 60gb SSD Corsair F60 + 2TB Samsung Spinpoint F2 + 2TB Samsung Spinpoint F2 (v boxoch Silentmaxx a Acutake Dark Disc 2)
PSU: Seasonic X-760 Gold DVD-RW: LG
Monitor: 24´Benq GL2460HM (1920x1080)
Klávesnica: Chicony KB-9885 Myš: Logitech MX510
Case: Nanoxia Deep Silence 1 ( 2x Noctua NF-S12B ULN outtake)
Spoiler: ukázať
8-Bitový počítač ATARI 65XE
CPU: 1.77 MHz , MOS Technology 6502C
RAM: 64Kb RAM , Texas Instruments
ROM: 24Kb ROM , Texas Instruments
Grafika: GTIA Chip C014889 , 16 farieb , maximálne rozlíšenie: 320 x 192 pixels
Zvuk: Analógový 4-hlasový POKEY chip CO12294
PSU: Atari 9wattov
Kazetový magnetofón: Atari XC12
Joystick: QuickShot II Turbo
Operačný systém: Atari Basic C
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 1585
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa lopo1 »

no nevravim ze nie a za tym co sa dnes a posledný tyzden deje treba hladat hlbší význam ako len nejake znudené decko, ale otvorene si povedzme ci by to rusaci robili takto otvrene a amatersky ze budu rozposielat maily z ruských domen?
Používateľov profilový obrázok
SKiLEX
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: Po 09. Mar, 2015, 16:13
Bydlisko: KE

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa SKiLEX »

Ak je rusko niecim zname tak je to jednoznacne nenapadnosť a profesionalita.
Môj Premiér, môj premiér, drž sa. Milujeme ťa. Celé Slovensko ti drží prsty a drž sa. Tento súboj musíš zvíťaziť pre našu krajinu, pre nás všetkých. Držíme ti prsty. Sme s tebou. Milujeme ťa. Môj Premiér, máme ťa radi a nech sa uzdravíš. Si náš najväčší politik akého sme kedy mali. Môj premiér, drž sa. Zvládni to pre nás.
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1810
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Ivko »

Ja sa nebojím povedať že rusom ide o rozbitie EU a aj ked to je čisto konšpirácia, tak kludne poviem že v covide majú namočené paprče, pretože všetky sračky typu ako sa rozpadne EU, ako chcú znížiť populáciu a otáčať všetko v zmysle že vo všetkom má prsty amerika šli práve odtial a oni skutočne robia všetko aby EU rozbili.
Sami sú v sračkách pretože im ušiel vlak a sú 20 rokov pozadu.
A najlahšie ako dobehnúť vlak, je rozbiť EU, rozpútať vojenský konflikt (další máme v Izraeli, Srbi s Kosovom by sa tiež radi pridali) a začať niekde na novej štartovacej čiare...
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5844
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa wingo »

Musia rozbiť EÚ, bez toho Sovietsky zväz neobnovia a nový Varšavský pakt nevytvoria. Našťastie sa zasekli hneď na Ukrajine, to ich však len utvrdzuje v tom že musia rozbiť EÚ inak sa nikam nepohnú. Banda debilov, keby toľko peňazí a energie koľko venujú šíreniu zla venovali zlepšovaniu života v Rusku tak tí Ukrajinci by sa k nim sami hrnuli za lepším životom ako my kedysi do EÚ.
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB
opto
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 674
Dátum registrácie: St 21. Sep, 2022, 16:02

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa opto »

Možno v tom má prsty aj návšteva Fica v Azerbajdžane a vôbec nechápem správu že plyn z Azerbajdžanu má ísť po novom cez Rusko a Ukrajinu a teda nie touto trasou ?

https://gabrieldragon.blog.pravda.sk/20 ... m-regione/
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6812
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa stefan222 »

Z azerbajdzanu ak vobec tak sa minzda ze som zachytil spravy ze do turecka ma smerovat a odtial do Eu. Tam erdogan je kamarat azerbajdzanu a radi sa nabalia. Eu je stabilny odberatel. Ua koncom tohto roka zrusi tranzit a Sakova akoze hasi situaciu. Neviem ako u Vas ale taky akoze poplach na skolach vie celkom zamavat s rodicmi a videl som vela vojakov ako si utekali po deti do skoly. Nic prijemne pre stabilitu ale tak hadam sa objasni kto za tym je
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12282
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HellAngel »

isto neslo o znudene deti. Toto bol naplanovany utok. Jednoduchy mail dokaal znefunkcnit behom par hodin system. A to v podstate isiel mail iba do skol, nejaka ta banka a Tesco. CO keby nieco podobne nabuduce okrem skol sa podobny mail poslal do nemocnic, fabrik a pdobnych zariadeni? Ved behom chvile rozlozis stat. Evakuacia takychto objekov je casovo, financne a ludsky narocna. V skolach a skolkach maju deti rodicia, je logicke ze aj keby tlacil rodic v tom momente kabel na zachode a furiky z neba padali, tak preto dieta bude do tej skoly letiet.
Toto treba riesit s odbornikmi napriklad na kyber zlociny alebo podobne,aby sa takato sprava okamzite identifikovala ako fake a vyvratila sa jej pravost. Som zvedavi s cim pride vlada ako s riesenim ako taketo situacie riesit
NB: Asus ROG Strix G16
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3343
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa beardie »

Zatvoria školy na štvrtok a piatok :)
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1810
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Ivko »

Nestresujte...
Máme teraz vládu odborníkov, ty vyriešia každý problém aj ten kybernetický...
Už vieme že zem nie je pravdepodobne guľatá...
Tiež sa mi včera lepšie spalo, keď Huliak objasnil odkiaľ zobral 200 000€, teraz je jasné že si poctivo zarobil, napožičiaval ľuďom a oni mu to pred voľbami všetko vrátili...
To že v daňových priznaniach moc nepriznal nevadí
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12282
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa HellAngel »

ved toto, mame vladu odbornikov. Tu by ale bolo naouzaj super, ak by to prenechali naozaj odbornikom. Ta informatika v tomto state ma za posledne roky skutocnych odbornikov. Nezabudnem na tej Remisovej zatah v Nases
NB: Asus ROG Strix G16
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1810
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Ivko »

... a zabudol som na odborníkov v oblasti práva a trestných zákonov, kedy ešte pár týždňov dozadu vykrikovali ako máme na SK neprimerane vysoké tresty a preto je nevyhnutné ich zníženie.
A zrazu po včerajšku zasa hovoria o tom že budú tvrdo trestať a že sú tam sadzby až 25 rokov
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5647
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: UA konflikt

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Hej tu mi kováč akurát zváral zábradlie ku vchodu a utekal domov že nahlásili bombu musí ísť po deti. zabudnutá škola v Šači pri Košiciach.

ešte bol v tom že to je len lokálny vtip ale očividne nie.

Návrat na "Debata o všetkom"