Ahojte, aky telefon by ste doporucili pre sestru, kde poziadavky su fotky/videa a vacsie ulozisko? Budget je 700€. Mimo Xiaomi, Pocco, Oppo, Vivo apod.
Moj navrh je:
1. Honor 200 Pro
2. Oneplus 12R
3. Google Pixel 8
4. Google Pixel 8A
5. Nothing Phone 2
6. Samsung Galaxy S23 (mozno S24 bazos, novy)
Dakujem
Mobil pre sestru
Re: Mobil pre sestru
Mozno su nove pixely na tom lepsie, ale za mna Pixel neodporucam. Take problemy podla mna nema ani oukitel a pod.
Spoiler: ukázať
Re: Mobil pre sestru
Pixel mi prisiel laggy na vela videach. Neviem, ci je to uz prec. Ten honor viem zohnat za 640e aj s wireless chargerom. Celkom sa mi to pozdava. Oneplus 12R zne celkom uspech, ale odbavuju sa fotkach. Nothing Phone vobec netusim, co od toho cakat. Recenzie su take nemastne/neslane. S23 osvedcena a dobre fungujuca klasika. Avsak Honor mi zo vsetkych vychadza najlepsie.
- HellAngel
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 13210
- Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Mobil pre sestru
NP je super telefon. Ak chces sa odlisit, tak NP2 ke dobra volba. Foto na Tu cenu Ok. Akurat mi na nom chybala vodeodolnost.
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB


