HP ELITEBOOK 8570p sa nezapina

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
askuli
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut 30. Júl, 2024, 17:07

HP ELITEBOOK 8570p sa nezapina

Príspevok od používateľa askuli »

Mám noťas hp elitebook 8570p vyupgrejdený na maximum, ale po zapnutí sa len roztočia ventilátory. Žiaden displej. Skúšal som čistiť ramky a slot na ne, a všetko možné čo odporúčajú technici na internete. Nič. Notebook nedá ani výstražnú správu ani nič, jednoducho nejde. Má niekto ten istý problém a ak áno, ako ho rieši?
Používateľov profilový obrázok
wingo
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 6054
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2010, 20:36
Bydlisko: Podbrezová

Re: HP ELITEBOOK 8570p sa nezapina

Príspevok od používateľa wingo »

V minulosti fungoval či si ho práve kúpil a toto spravil?

Máš zapnutý zvuk a počuješ či sa naštartuje a prihlási do Windows (to by indikovalo že je problém iba v displeji) alebo to vyzerá že ani nebootuje? Ak ani nebootuje tak jediná možnosť je skúsiť vyhodiť všetky RAM a skúšať po jednej jednú aj druhú v jednom aj druhom slote či náhodou nabehne, ak nie tak je to vzhľadom k veku bohužiaľ asi na vyhodenie, fakt nemá zmysel riešiť opravu takto starého notebooku.

Mám doma jeden podobný (najvyššia rada ProBook z rovnakého obdobia) a je to pomalé, ťažké, s biednym displejom a na baterku to nič nevydrží (a baterky mi odchádzali pravidelne). Jediné plus je že je odolný, si robím srandu že je jak Nokia 3310, keď padne rozbije asfalt a nie naopak :D
Spoiler: ukázať
STEAM: http://steamcommunity.com/id/X-w1n9/

PC1:
Ryzen 5 7600X, Noctua NH-D14+Arctic P14 PWM PST, Gigabyte B650M Gaming X AX, 32GB DDR5 Kingston Fury Renegade RGB @ 6000/28/37/37/30, Gigabyte AORUS RX 6800XT Master 16GB, SSD Kingston Fury Renegade 1TB, Adata XPG Core Reactor 650W, BeQuiet Pure Base 500DX + 3x Arctic P14 PWM PST, LG 42OLEDC21, Gamdias Hermes P3 Brown, Logitech G400, Hifiman HE-4XX + Topping NX4DSD

PC2:
Ryzen 5 5600X, ASUS TUF Gaming B550M-PLUS WiFi, 32GB DDR4 Kingston Predator@3600/16/19/21/36, Sapphire Pulse RX6600 8GB, Toshiba XG3 1TB M.2 NVMe, Seasonic Platinum SS-660XP2, Riotoro Morpheus, ASUS VG279Q, Marvo K605, Rapture ASPIS, Superlux HD-330 + Brainwavz Sheepskin earpads, Edifier WN820NB Plus
askuli
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ut 30. Júl, 2024, 17:07

Re: HP ELITEBOOK 8570p sa nezapina

Príspevok od používateľa askuli »

Kupil som ho asi mesiac dozadu za dost smiesnu sumu, isiel uplne v pohode, nesekal sa nic zle sa nedialo (mam tie ntb celkom rad), doslo k tomu len teraz. Podla internetu niesom jediny (deje sa to kope ludom). S ramkami som skusil vsemozne cviky, nic. Ja by som si aj nieco kupil, len penazi mam sakramensky malo, novy ntb si absolutne dovolit nemozem.

Návrat na "Hardware všeobecne"