Packeta - skúsenosti a zážitky

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
materik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2298
Dátum registrácie: Št 10. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Prešov

Re: Packeta - skúsenosti a zážitky

Príspevok od používateľa materik »

Funky, vlastne nakoniec v najvacsej strate je teda packeta, nie? Ktokolvek prisiel o kozmetiku, by po spravnej reklamacii mal dost to iste. Resp. maju podla nejakeho zakona pravo vymahat nespravne dorucenu zasielku? To neviem
Mne tak raz zasielkovna/packeta odpiekla knihy za 50+€, par telefonatoch priznali, ze ich stratili a objednali ich znova.
PC -> Topping DX7 Pro+ -> Meze 109 PRO / Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1953
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: Packeta - skúsenosti a zážitky

Príspevok od používateľa zodiaq »

Moja zásielka bola poistená na 15€ a chceli pri reklamácii uviesť čo bolo v balíku + link na produkt.
Neviem ako dopadol odosielateľ druhej zásielky. Či to mal poistene alebo nie. Adresát mojej zásielky mi zatiaľ nedal vedieť ci ho kontaktovali alebo nejakým spôsobom vymáhali vrátenie zásielky.

Doplnenie info o zásielke s kozmetikou:
Zdravím. V pátek mi parketa poslala kód který mám zadat na balík. Jako každý den jdu na zasilkovnu a balík podávám. Kód- chybný nefunkční.. říkám si chyba packety. Voláme s obsluhou na zasilkovnu. 10 min si promluvame s umělou inteligenci. Po připojení na operátora- chyba zásilky zkuste to další den. Včera se situace opakovala. To už mě opravdu naštvalo. Operatorkou jsem se nechal připojit na manazerku. Ta nakonec to číslo procpala do systému. Ale dle mého- je problém v tom čísle a balík se bude dál někde toulat. Nebo nám přijde znovu.. Ale včera už se dostal do oběhu:)
Naposledy upravil/-a zodiaq v Pi 06. Sep, 2024, 07:37, upravené celkom 1 krát.
AsRock DeskMini H470 - Pentium G6400 4Ghz, Noctua NH-l9i, Ballistix 2x8GB 2666Mhz, WD Blue SN520 256GB, 2xToshiba L200 2TB, Intel AX200
Sony PS4 Slim - 870 QVO 1TB, Samsung QE55QN90B, Redmi 10C
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1953
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: Packeta - skúsenosti a zážitky

Príspevok od používateľa zodiaq »

Tak story pokračuje:
Dobrý deň,

kontaktujeme Vás v súvislosti s reklamáciou zásielky Z XY, ktorú evidujeme od 27.08.2024.
Dovoľujeme si Vás informovať, že zásielku sa nám podarilo lokalizovať. Prosíme preto o informáciu, či ju máme doručiť príjemcovi, alebo či si ju prajete vrátiť.
Vzhľadom na vyššie uvedené skutočnosti bolo stanovisko zmenené a reklamáciu uzatvárame ako neuznanú.
Ďakujeme za porozumenie.
S pozdravom a prianím pekného dňa
Dal som si zásielku vrátiť v duchu ze ak to takto bude pokračovať možno sa mi vráti niečo zaujímavé.
Taká packeta tombola toto :D
AsRock DeskMini H470 - Pentium G6400 4Ghz, Noctua NH-l9i, Ballistix 2x8GB 2666Mhz, WD Blue SN520 256GB, 2xToshiba L200 2TB, Intel AX200
Sony PS4 Slim - 870 QVO 1TB, Samsung QE55QN90B, Redmi 10C

Návrat na "Debata o všetkom"