Mozila 2.0 nezobrazuje menu, a nejdu grafy

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 593
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Mozila 2.0 nezobrazuje menu, a nejdu grafy

Príspevok od používateľa BaM »

Ahoj, mam mozilu a ak pojdem na niektore stranky tak mi nezobrazy bocne menu ale v IE mi ho zobrazy. A druhy problem ak som na stranke http://www.bleskovky.sk/se/22/Kurzy/ a zmenim menu tak sa mi neprepise graf, ale ak to spravim v IE tak to funguje. Co s tym chyba ni daky mod?? vdaka.
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG
Používateľov profilový obrázok
robour
VIP
VIP
Príspevky: 1780
Dátum registrácie: So 26. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa robour »

Skusal som to stym grafom a tiez mi to pod Firefoxom neprepise. Namiesto toho ukazuje znamienko zvacsit/zmensit. Takze to bude skor tou strankou - asi je nejaka nekompatibilna alebo co.
MTB: ASUS Crosshair VI Hero X370 CPU: AMD Ryzen 5 2600 : Noctua NH U9B RAM: G.SKILL 16GB KIT 3200MHz CL16 Aegis : Sapphire AMD Radeon HD6770: SSD: Samsung 970 Evo 500GB NVme M.2 HDD: Seagate SSHD 2TB ST2000DX001 PSU: Seasonic Focus 550W LCD: Eizo 19"
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 593
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Príspevok od používateľa BaM »

no tu lupu mi ties dava. a este

http://www.kupeledudince.sk/pobyty.htm na lavo ma byt take menu a v Mozile nije.
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG
LittleMan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 810
Dátum registrácie: Pi 27. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: NR - okolie, Brno

Príspevok od používateľa LittleMan »

skus si nainstalovat rozsirenie IETab a stranky, ktore su nekvalitne spravene (a teda aj nekompatibilne) si otvor vo firefoxe cez IEtab ...
Life is short - enjoy it!
HP ProBook 6470b, 8GB RAM, SSD | Intel Pentium 4 2.80GHz, 2xKingston DDR 512MB, Intel D875PBZ, Radeon 9800XT, 3×SATA (600GB)
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 593
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Príspevok od používateľa BaM »

LittleMan napísal:skus si nainstalovat rozsirenie IETab a stranky, ktore su nekvalitne spravene (a teda aj nekompatibilne) si otvor vo firefoxe cez IEtab ...
fungujeee , dakujem
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG

Návrat na "Programy a problémy s nimi"