Hladam program na automaticku zalohu suborou

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Hladam program na automaticku zalohu suborou

Príspevok od používateľa Toman »

Bol by som rad keby ste mi doporucili nejaky soft krory dokaze vykonavat zautomatizovanu zalohu mnou zvolenych adresarou do mnou zvoleneho adresara (napr do USB klucu). Idealne by bolo keby to robil inteligentne - backupoval len subory ktore sa zmenili. Popripade s cim mate skusenosti a tak podobne.

Dik za kazde info.

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1665
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa MaxMan »

Mozno trochu OT, ale mal som podobny problem. Hladal som kopec softov na zalohovanie, ale nic pouzitelne som nenasiel. Nakoniec som s bratom zbuchal maly batak, s ktorym mi zabali urcite adresare a posle ich na FTP. Ak ta to bude zaujimat, mozem ti ten batak poslat a uprav si ho podla tvojich potrieb
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

- vidis, "batak" ma nenapadol........ (vcelku jednoduche a ucinne riesenie)
- prave skusam Acronis True Image Home Edition, vcelku prakticke riesenie, paci sa mi. Ma to vsetko co potrebujem.

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
reno
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Ne 27. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa reno »

Toman napísal:- vidis, "batak" ma nenapadol........ (vcelku jednoduche a ucinne riesenie)
- prave skusam Acronis True Image Home Edition, vcelku prakticke riesenie, paci sa mi. Ma to vsetko co potrebujem.

T. :wink:
Tento program pouzivam uz dost dlho odporucam je fakt dobry.
CPU Intel Core 2 Duo E 8400( 475x8 - 3,8 GHz ), chladiè Thermalright SI-120, Doska Gigabyte X38 DS5, RAM 2x1G Corsair Dominator ( 5-4-4-12 ), VGA N Vidia Gigabyte 8800GT, HDD WD Raptor, HDD Hitachi 160GB S-ATA, , DVD RW Samsung 203D, DVD RW NEC 4550,skrinka Thermalthake Tsunami, zdroj Akasa460W, repro Creative Inspire T 3000 2.1, myš Logitech MX 518,podložka Razer eXactMat, klavesnica Logitech,Monitor Eizo S 1911

Návrat na "Programy a problémy s nimi"