PayPal problem

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2236
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

PayPal problem

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Zdravim, hladal som, ale nenasiel som ziadnu temu, ktora by sa zaoberala problematikou PayPal.

Vytvoril som si ucet na PayPal a chcem si pridat platobnu kartu. Mam embosovanu MasterCard od Slovenskej Sporitelne. Problem je, ze mi stale vypisuje:

Vasa platobna karta nebola uspesne pridana!
Payment processor declined transaction processing.

Na nejakom ceskom financom fore som cital, ze ludia mali podobny problem - nechcelo im hned prijat kartu. Po niekolkych dnoch (nebolo presne uvedene) im to vsak tu istu kartu prijalo bez problemov. Nemal niekto podobny problem? Skusam to uz 4-ty den a stale nic. :cry:
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2136
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Príspevok od používateľa zoom »

Pripada mi to, ako keby banka co vybavuje platbu (payment processor) zamietla platobnu transakciu. Nemas nahodou v banke defaultne vypnute platby cez internet v ramci bezpecnosti?

Kazdopadne do banky zavolaj, su to svine, zdieraju ludi dost, nech sa staraju. Tiez som mal kdejake problemy s PayPalom, zavolal som tam, nech mi povedia co je vo veci, nech tam monitoruju platbu, ktoru skusam zaplatit a nech mi zavolaju naspat. Co ty mas co zistovat a hadat, kde je problem?
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2236
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Kedze mam povoleny InternetBanking, predpokladam ze platby cez internet su povolene - viackrat uz som platil prevodom na ucet v ramci Slovenska.
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2136
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (40)

Príspevok od používateľa zoom »

Platba prevodom nie je to iste ako ked si nejaka sluzba strhne peniaze cez kartu.
Ja osobne to tipujem na nepovolene platby cez internet cez kartu. Zavolaj si tam, nikto ti to nepovie naisto.
Používateľov profilový obrázok
_Matthew_
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 82
Dátum registrácie: Ut 26. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa _Matthew_ »

Ja som si na taketo transakcie musel zaobstarat VISA MASTER CARD. Je to ina karta ako ti daju standardne k uctu. Ak ju nemas nezoberie ti pladbu kartou cez net.
MB MSI K8N Neo4 F CPU Dual Core AMD Opteron(tm) 180 2,44 Ghz RAM 4x 1024 CL2 Kingston HyperX PC3200 HDD KINGSTON SSD120GB, Seagate 120GB SATA, SAMSUNG HM120GB VGA MSI N250GTS DVD-RW LG GSA 4165B PSU ATX Fortron 400W MONITOR Flatron W1942S
Používateľov profilový obrázok
JaMi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Povazska Bystrica

Príspevok od používateľa JaMi »

ja mam embosovanu VISA kartu tiez zo slovenskej sporitelne a uplne bez problemov s nou platim na nete, takisto aj na paypal sa pridala absolutne bez problemov, hold visa je visa :)
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2236
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Príspevok od používateľa _Mato_ »

JaMi napísal:ja mam embosovanu VISA kartu tiez zo slovenskej sporitelne a uplne bez problemov s nou platim na nete, takisto aj na paypal sa pridala absolutne bez problemov, hold visa je visa :)
Mas aj nieco dodatocne aktivovane/povolene?

Mne po doruceni karty iba odblokovali zakaz karty. Treba este nieco dodatocne aktivovat?

//EDIT: Vyriesene - po telefonate do banky a povoleni internetovych platieb mam konecne kartu pridanu. Vdaka za pomoc. :wink:
When I was a young man, I had liberty, but I did not see it. I had time, but I did not know it. And I had love, but I did not feel it.
Používateľov profilový obrázok
JaMi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Povazska Bystrica

Príspevok od používateľa JaMi »

nic som dodatocne neaktivoval ani nerusil, normalne som zalozil ucet, poziadal o internet banking a embosovanu visa kartu a bez problemov vsetko funguje
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

... PayPal pouzivam uz par rokov
... zatial nikdy neboli ziadne problemy, az ked mi neprisiel tovar a chceli mi vratit peniaze, nedal sa spatne kredit previezt na ucet
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||

Návrat na "Debata o všetkom"