PS3 vs. XBOX360 vs. Wii!!! Ktory je vas sampion?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Petoooo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 414
Dátum registrácie: So 30. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice-Sídlisko

Príspevok od používateľa Petoooo »

ja osobne herne konzoli nemam v laske (podla mna su dobre len na to ako ich vyuzivam ja--na vecierkoch s kamaratmi sa hrame preteky abo podobne blbosti)
imho PC rulezzz
Cedar Mill in progress, for short period of time
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Hmmm, dost ludi tu hovori o PC. Si uvedomte, ze hry pre taky XboX alebo PS3, ktore vyjdu o dajme tomu 2 roky, vzdy pojdu na konzole plynulo. Na pocitaci nejdu hry ani o pol roka uz plynulo, pokial to nebola vtedy dost velka investicia. A ak si niekto kupi za 15.000 Sk konzolu, ma dobry televizor na rozliseni 1080i, ktory vyuzije aj na ine, ako na hranie (myslim teda pozeranie), a v neposlednom rade je naruzlivy hrac, je mu vyhodnejsie kupit konzolu, ako kazdy polrok (rok) investovat do novych komponentov, aby sa opat na takom vysokom rozliseni a s max. detailami zahral (preto vysoke rozlisenie, aby si naozaj tu hru vychutnal ako na konzolach).
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

No ano, ale ako bude v porovnani s PC ta konzolova grafika vyzerat hoc aj o rok. Nikdy nebude konzola tak nadcasova aby to slo vzdy ruka v ruke s PC. Jednoducho skveli herny zazitok bude len na PC, ale len s pravidelnymi nemalymi investiciami.
Používateľov profilový obrázok
EightBall
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 307
Dátum registrácie: So 12. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (21)

Príspevok od používateľa EightBall »

Inac ani KONZOLE niesu zadarmo si zoberte ze kazda hra stoji cca.2600sk a konkretne na ps2 zlacnuje az ked su bruuutalne stare a aj to si to vacsinou v obchode prelepia a predavaju za plnu cenu.Takze priemerne necham rocne len na hrach neco cez 10tisic(jasne ze su teraz rozne modchipy a pod. ale kym sa neco objavi aj na PS3 uz my to bude pomaly jedno). :roll:
Intel E2180@3000Mhz (Freezer 7 Pro) Asus P5K/EPU 3x1GB A-Data Vitesta EE 4-4-4-12 at 900mhz Gainward 9600GT 512MB (Zelman VF900) Samsung 225MW LC Silent Giant 550W + Asus Eee PC 1000H
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

To EightBall : A mi chces azda povedat, ze hry pre PC su zadarmo ? Tie tiez treba kupovat. Neboj, ak mas na mysli warez, tak ten je pre vsetky tri konzoly bez problemov (a pokial nie, tak behom mesiaca bude ...). Takze tvoj argument nie je na mieste. :wink:
Používateľov profilový obrázok
EightBall
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 307
Dátum registrácie: So 12. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (21)

Príspevok od používateľa EightBall »

CrakeN napísal:To EightBall : A mi chces azda povedat, ze hry pre PC su zadarmo ? Tie tiez treba kupovat. Neboj, ak mas na mysli warez, tak ten je pre vsetky tri konzoly bez problemov (a pokial nie, tak behom mesiaca bude ...). Takze tvoj argument nie je na mieste. :wink:
Nesu zadarmo ale poznam malo ludi ktory si ich fakt kupuju...a neverim ze behom mesiaca bude mozne hrat na ps3 warez.Pri ps2 to trvalo podstatne dlhsie.Ale to uz je dost OT takze nic :P
Intel E2180@3000Mhz (Freezer 7 Pro) Asus P5K/EPU 3x1GB A-Data Vitesta EE 4-4-4-12 at 900mhz Gainward 9600GT 512MB (Zelman VF900) Samsung 225MW LC Silent Giant 550W + Asus Eee PC 1000H
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

Mne sa paci Wii :) ... proste eno nuno call of duty s hentou malou ovladaciou haluskou musi byt parada :D
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
ericc64
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 8169
Dátum registrácie: So 01. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: IL

Príspevok od používateľa ericc64 »

PC Rulezzz

ale pokial by som si mal vybrat tak by som siel do PS 3 , hlavne koli Gran Turismo , ale taka Forza 2 na Xboxe 360 moze vyzerat sakra dobre :wink: , preco nespravia aj na pc nieco ako Grand Turismo alebo Forza :(
Delid CPU --- AM5 / 1700

MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ASUS Turbo GeForce RTX 2080 Ti SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE: Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 VGA: EK-Vector RTX RE Ti RGB - Nickel + Plexi RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 10x ARCTIC P12 PWM PST CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

No pozrite si porovnanie grafik X-Box vs. PS3 . Grafika na PS3 az na AC4 proste :beee: . Na X-box je jasne lepsie AF a hlavne farby , PS3 co tam predvadza hlavne v Spider-Man 3 je proste hnus ! Taktiez AA je na PS3 nic moc vid DJI - > na streche to dobre vidno

- btw.: zatial by som jednoznacne bral X-box, tu nie je co riesit
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Príspevok od používateľa Snake »

Meloon napísal:No pozrite si porovnanie grafik X-Box vs. PS3 . Grafika na PS3 az na AC4 proste :beee: . Na X-box je jasne lepsie AF a hlavne farby , PS3 co tam predvadza hlavne v Spider-Man 3 je proste hnus ! Taktiez AA je na PS3 nic moc vid DJI - > na streche to dobre vidno

- btw.: zatial by som jednoznacne bral X-box, tu nie je co riesit
Vidno ze nemas PS3 doma :lol:





.
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

Ty mas zrejme obe koznzoly a 42" plazmu nie ? :D . Porovnaval si obe konzoly na jednakej TV s tym istym hernym titulom ? Ako potom mozes zastavat PS3 a jej kvalitu VGA vystupu :) ?
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Príspevok od používateľa Snake »

Meloon napísal:Ty mas zrejme obe koznzoly a 42" plazmu nie ? :D . Porovnaval si obe konzoly na jednakej TV s tym istym hernym titulom ? Ako potom mozes zastavat PS3 a jej kvalitu VGA vystupu :) ?
Nie, zle si ma odhadol, mam PS3 a 40" LCD napojene cez HDMI, staci si porovnat par titulov a ostatne tiez. Pozri si Gran Turismo HD a potom hovor o grafike oki? ;)





.
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

NO nech pozeram ako pozeram az na Carbon X-box vychodi graficky krajsie.
Obrázok

Btw. pozri ten link co som postol vyssie tam je to krajsie spravene staci kurzorom prejst po obrazku a hned mas z X360 PS3 obrazok.
SolidSnake napísal:. Pozri si Gran Turismo HD a potom hovor o grafike oki? ;)
A co taky GoW na X360?
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Príspevok od používateľa Snake »

Meloon napísal:...
Alebo len chces aby vyzerala lepsie, PS3 je na tom daleko lepsie s HW vo vnutri ako X360 = lepsia grafika, len si porovnaj oba obrazky (zahlad sa do horizontov a po svetle), to iste s Oblivionom, naj je na PC verzii ale na X360 je to hnus....cele to vyzera rozmazane :)
Co sa tyka GoW, taky Resistance, Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots alebo Killzone 2 ho strci do vacku co sa tyka aj kvality a aj predajnosti :)





.
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

SolidSnake napísal:...
Ok, vidim ze toto je uz Flame a kazdy tu zastava svoje :) . Mozno ze mne sa subjektivne zda lepsia ta grafika na X360 ale to je v podstate jedno. O konzole zatial neuvazujem a uvidim ako to bude s hernymi titulmi v nasledujucom obdobi
Btw.: - PS3 je urcite vykonnejsi kus HW ako X360 to nepopieram ...

Ale predsa len trochu este zarypem:
SolidSnake napísal:Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots alebo Killzone 2 ho strci do vacku co sa tyka aj kvality a aj predajnosti :)
Ehm, toto su dost silne slova, hovorit este o nevydanych tituloch ze strcia najpredavanesiu hru na X360 do vacku, no ... 8-[ nie som isty ..
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...

Návrat na "Debata o všetkom"