Biela technika

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5344
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa scream »

Tak ma napadlo... predava sa dnes susicka, kde sa da cistit viac ako predna strana vyparnika?
Spoiler: ukázať
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, Sapphire pulse 9070 15g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Muhyng
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 943
Dátum registrácie: Pi 01. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Poprad

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa Muhyng »

Podla toho, co vnimas ako "da sa cistit". Ked odsrobujes krycie panely, tak sa samozrejme nieco vycistit da. Ked nam na tej Gorenje odisla asi po 8 rokoch nejaka suciastka, tusim to typek nazval rozbehova cievka a mal dole bocny panel, tak sa dalo nieco povysavat. Ale inak samozrejme moc nie.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 8293
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa LordKJ »

na vacsine sa uz k vyparniku ani nedostanes, max co som videl je ked mas pristup k rebram (t.j. asi to myslis prednu cast)
main: 9950X + Noctua NH-D15 G2, ASUS STRIX B650E-F, Kingston 64gb DDR5 6000 CL30, 7900 GRE Nitro+, 990 Pro 4TB, ASUS STRIX Aura RGB 1000W, Fractal North XL + 4x Noctua A14x25 G2
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5344
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa scream »

Akokolvek nerad ale budem musiet kupit set slim pracky so susickou. Nejake tipy?
Spoiler: ukázať
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, Sapphire pulse 9070 15g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 8293
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa LordKJ »

ako velmi slim?
a teda susicka na vrch?
main: 9950X + Noctua NH-D15 G2, ASUS STRIX B650E-F, Kingston 64gb DDR5 6000 CL30, 7900 GRE Nitro+, 990 Pro 4TB, ASUS STRIX Aura RGB 1000W, Fractal North XL + 4x Noctua A14x25 G2
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5344
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa scream »

Jo susicka na vrch, nemusi to byt nutne najuzsia slim na svete.
Spoiler: ukázať
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, Sapphire pulse 9070 15g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Mumak
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3716
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2008, 17:34
Bydlisko: Sp.Nová Ves

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa Mumak »

LG FBLR7A92WG
mame tuto a plnohodnotne nahradza klasicku 60tku...
Main:ROG CROSSHAIR X870E HERO, Ryzen 9 9950X3D, KRAKEN 360, MSI RTX 5090 SUPRIM LIQUID SOC, 64GB 6200 CL28 Expo, Crucial T700 4TB Gen5(System/games), 990PRO 4TB(Data), ROG Strix Platinum 1200W, Lian Li O11 Dynamic Evo + 10x Noctua A12x25 Chromax, LG OLED42C44, Roccat Kone Air + HyperX FURY Ultra, Logitech G915 TKL, Marantz NR1710 + Mission M32 + B&W PX.
MiniBeast: Minisforum BD790i+A12x25, Ryzen 9 7945HX3D, Gigabyte Windforce RTX5080 OC SFF, SO-DIMM 32GB 6400MHz CL30, Kingston Fury Renegade G5 2TB, Corsair SF1000 Platinum ATX3.1, Fractal Terra + A12x25, Samsung S90F 65"/// Samsung S24 Ultra + Galaxy Watch6 47mm LTE

Toyota Corolla TS 2020 2.0 Hybrid 135kW
Kia Ceed SW GOLD 2026 1.5 T-GDi 7AT 103kW
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 8293
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa LordKJ »

slim susiciek je na trhu fakt len par, kamoska kupovala tusim
https://www.tpd.sk/hisense-dh3s802bw3-p302460

a je stym myslim spoko
main: 9950X + Noctua NH-D15 G2, ASUS STRIX B650E-F, Kingston 64gb DDR5 6000 CL30, 7900 GRE Nitro+, 990 Pro 4TB, ASUS STRIX Aura RGB 1000W, Fractal North XL + 4x Noctua A14x25 G2
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7692
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa stefan222 »

Zvazujem dokupit kombo prqcka susicka dp bytu.neake odporuxania? Ideal obe do 1000e. Dik. Obe nam funguju uz 5r ale dumem.to priebezne vymenit. Oplati sa to.prwdat napr.za.100e na bazos ? Ale dumem ze sa ozvu len romovia
hry- ps5/xbox
Skoda Karoq 1.5tsi dsg 12/2025
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5344
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa scream »

Samsung ma 30% dole na druhy spotrebic, vyjde to cca na 1000e za 2 slusne zariadenia. Inak by som siel v tej cene do hocicoho od bosch.

Velmi elegantne riesenie ma LG, taku vezu, moc dobre to vyzera ale to si na 1700-1800e.

No ale naspat ku slim. Lg nevyzera vobec zle, kapacita 9kg uplna parada, diky. Samsung ma sikovne slim pracky ale ziadnu dostupnu susicku, co by som na to postavil.
Spoiler: ukázať
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, Sapphire pulse 9070 15g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 8293
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa LordKJ »

no ti co kupovali tu hisense maju prave slim LG a na tom polozenu tu hisense (s univerzalnym medzikusom)

viem, ze ked sme to vtedy hladali tak sme nasli globalne mozno 3 modely v SK obchodoch
main: 9950X + Noctua NH-D15 G2, ASUS STRIX B650E-F, Kingston 64gb DDR5 6000 CL30, 7900 GRE Nitro+, 990 Pro 4TB, ASUS STRIX Aura RGB 1000W, Fractal North XL + 4x Noctua A14x25 G2
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 4340
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa Dunar »

Heier ma dobre slim zariadenia. Treba pozriet aj to.
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5344
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa scream »

Heier nema na stranke jedinu slim susicku. Ma niekto aj Beko? Lg susicka prisla raz zle zmnontovana, takze tam nejaku vysoku mienku o kvalite a vystupnej kontrole nemam.

Gorenje ma tiez nieco 55cm https://www.alza.sk/gorenje-dhne83-d12662045.htm a rozmerovo by to mohlo ist na pracku https://www.alza.sk/gorenje-wnhpi84as-d12769020.htm
Spoiler: ukázať
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, Sapphire pulse 9070 15g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
Používateľov profilový obrázok
1adad1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2621
Dátum registrácie: Ut 06. Okt, 2009, 20:19
Bydlisko: Bratislava V - Petržalka

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa 1adad1 »

My máme slim beko susicku uz asi 4 roky. Susime viacmenej každý den lebo mame dve deti a dávame tam úplne všetko okrem dospelakych tričiek a košeli. Navyše vždy dávame tej najsilnejsi/najdlhší program, zatial funguje ako ma
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5344
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Biela technika

Príspevok od používateľa scream »

Nuz zmapoval som teren. Vyber slim setu zacina susickou. Da sa vybrat hoover, candy, whirpool, beko. Goreneje a siguro musim overit realnu hlbku. Nic pod 53-55 s presahom neexistuje. Nic nema samocistiaci kondenzator, takze o par rokov to aj tak nebude dobre fungovat.
Pracka tym padom tiez do 55cm, najskor nejaka LG alebo lacnejsia Beko. Medzikus sa kupuje podla znacky pracky alebo sucicky?
Spoiler: ukázať
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, Sapphire pulse 9070 15g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X

Návrat na "Nákupná poradňa"