Nove multifunkcne zariadenie

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
zoom
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2959
Dátum registrácie: Št 16. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (42)

Re: Nove multifunkcne zariadenie

Príspevok od používateľa zoom »

Great success. Co i len uvazovat o vyrobcovi, ktory vymysli taku kolosalnu zmrdovinu ako znefunkcnovanie tonerov a nutene pripojenie do netu. Je uplne jedno, ako prehodnotili tento svoj dementny plan. Uz len ten fakt, ze to preslo cez viacero levelov v tej firme a dostalo sa to medzi zakaznikov, hovori o tom, ze si od tej firmy nekupim ani len ceruzku.

Brother = fajn. Canon = fajn.

Porovnavat reklamacie tych dvoch tlaciarni v prvom poste je k nicomu, kedze HP sa predalo 1000 kusov a Canonu 20 kusov. Staci, aby Canon vratili dvaja ludia a uz je tam daleko vyssie percento reklamacii.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9365
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Nove multifunkcne zariadenie

Príspevok od používateľa shiro »

Canon mal na atramentkach umelo vyvolavanu chybu, ked sa naplnila spongia na odpadny atrament. Banalna vymena + reset chyby 50e+. Neviem ci to este maju.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Kingston FURY 32GB DDR4 3600 MHz CL18 Beast Black | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi 14T 256GB
Používateľov profilový obrázok
Pepeb007xx
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3392
Dátum registrácie: St 16. Mar, 2011, 18:22
Bydlisko: NM

Re: Nove multifunkcne zariadenie

Príspevok od používateľa Pepeb007xx »

ono ja som bol nakloneny ku canon, no, na nete je dost o reklamaciach (vseobecbe nie len na alza), problemy so skenerom, s obojstrannym skenovanim aj tlacenim dokonca, mrznuci soft (to je niekedy pripad aj HP), este si pockam ci nebude akcia, jedine to by ma ukecalo, ked sa stretnu cenovky
PC MB Asus B550-F CPU AMD 5800X3D @4,4GHz CPU AIO FD Lumen S36 GPU Sapphire NITRO+ RX9070XT RAM Patriot 64GB DDR4 SSD Samsung 990 PRO 2 TB PSU Corsair RM850x Case FD North Chalk Monitor LG C5 42" OS Win 11PRO64SK Audio Edifier S880DBmk2 DAC Topping DX1 II GamePad Xbox wireless Phone  iPhone17PM Buds Noble Rex5 Dongle Noble Sceptre #lifetimespotifypremium NAS MB Asrock Z790 CPU Intel 14400 @2.5GHz CPU fan ARCTIC Freezer RAM Crucial 32GB DDR5 SSD cache WD 2x500GB HDD Toshiba 3x22TB PSU Corsair RM750x Case Jonsbo N5 UPS EATON 5E OS UNRAID #homeassistant #plex NETWORK Router Mikrotik hAP ac³ MESH 3×Asus RT-AX55 Surveillance Reolink RLN16-410 8TB UPS EATON ECO800 AV TV Philips 65OLED806 NVIDIA Shield PRO Samsung HW-Q950A 11.1.4 TV Philips 77OLED769 Google TV Chromecast Streamer 4K TCL TS8111
Max64
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 71
Dátum registrácie: Ne 05. Jan, 2025, 15:32

Re: Nove multifunkcne zariadenie

Príspevok od používateľa Max64 »

Volakedy sme mali HP, prešli sme na Brother. Funguje bezvadne a tlačíme na ňom hodne, bežne 10 000 + faktúr za 9 mesiacov.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 13210
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Nove multifunkcne zariadenie

Príspevok od používateľa HellAngel »

Za mna brother, nejaka mfc 8xxx rada. Spotrebak v normalnych cenach, nie je problem ani s alternativnimi tonermi. Tlaciarne toho znesu celkom dost. Samozrejme je potrebne si zvazit funkcie ktore tlaciaren ponuka a kolko sa asi odhadom na nej bude tlacit
NB: Lenovo Legion 15 15AHP10: AMD Ryzen 7 260, 32GB RAM, 2+1TB SSD, RTX 5050 8GB

Návrat na "Nákupná poradňa"