Repro k PC
- Chris
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5468
- Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
- Bydlisko: Bratislava
Re: Repro k PC
niekolko tyzdnov testujem Edifier MR5 a hraju fakt super, pocul som aj M60 a je to o par levelov vyssie co sa tyka bass pasma aj levelu hlasitosti.
Su sice podstatne dost vacsie na vysku 10cm, co sa da este ako tak dat pod monitor, pri 26,5cm uz repro len vedla monitora
Avsak stale uvazujem dotiahnut sub-passmo a aky subac by ste odporucali k MR5 ? T5 alebo nieco ine ?
Su sice podstatne dost vacsie na vysku 10cm, co sa da este ako tak dat pod monitor, pri 26,5cm uz repro len vedla monitora
Avsak stale uvazujem dotiahnut sub-passmo a aky subac by ste odporucali k MR5 ? T5 alebo nieco ine ?
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
-
fobos
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 3946
- Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Repro k PC
Vie mi niekto poradiť, kto má skúsenosť s EDIFIER S360DB ako je to s hlbkou basov ? Už som bol pre ne rozhodnutý ale čo som pozeral, tak vraj zvuk super, ale basy nie sú hutné podľa niektorých... Aj tušim rozsah je až od 41hz+ tak neviem, či toto ma priamo nejaký vplyv na basy, nakoľko veľa reproduktorov to má od 20hz
Pužitie bude hry/hudba pri PC. Terajšie Trusty Tytan 2.1su totalny shit na oboje, slabe stredy, slabe basy..
Pužitie bude hry/hudba pri PC. Terajšie Trusty Tytan 2.1su totalny shit na oboje, slabe stredy, slabe basy..
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, XFX Swift RX 9060 XT OC 16 GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF
Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, XFX Swift RX 9060 XT OC 16 GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF
Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024
Re: Repro k PC
Udavane čisla pri reproduktoroch nemaju žiadnu vypovednu hodnotu. Su to abstraktne udaje. Basak môže mať udavany rozsah kľudne aj od nuly, ale ak ti to do 80 Hz hra skreslene, rezonuje, duni atd. tak je ti to na 2 veci.
Rovnako tak z nejakych anonymnych nazorov na nete je tažko zistiť relevanciu, keď nepoznaš pozadie. Aka je miestnosť kde sa počuva, kde je umiestneny sub, atd. atd.
Každopadne S360DB nie su primarne ladene na efekt, ale je tam zjavna snaha o vyrovnanu charakteristiku. Nič si nevymyšľaju. A ak niekto prechadza z lacnych, vyboostovanych dunitok, je možne že niekto môže pociťovať fiktivne akokeby menej basu čo do množstva. Kvalita basu je však o inom.
Keď prechadzaš z tych Trustov, tak to bude nebe a dudy.
Rovnako tak z nejakych anonymnych nazorov na nete je tažko zistiť relevanciu, keď nepoznaš pozadie. Aka je miestnosť kde sa počuva, kde je umiestneny sub, atd. atd.
Každopadne S360DB nie su primarne ladene na efekt, ale je tam zjavna snaha o vyrovnanu charakteristiku. Nič si nevymyšľaju. A ak niekto prechadza z lacnych, vyboostovanych dunitok, je možne že niekto môže pociťovať fiktivne akokeby menej basu čo do množstva. Kvalita basu je však o inom.
Keď prechadzaš z tych Trustov, tak to bude nebe a dudy.
- Jednoduska
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 6565
- Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
- Bydlisko: Bukovec, 044 20
Re: Repro k PC
Mam doma S360DB. Hraju pekne. Potichu ten SUB nehra hlasno, ale za to neskresluje pri vyssej hlasitosti. Nie je styl basov logitech ak to hladas ale ja som spoko, prid si vypocut na bukovec pri KE 
CASE: Xtia X-mini pro, CPU: AMD Ryzen 7600, RAM: 32GB, GPU: AMD Powercolor 9060 XT, 1GB SSD, CPU Cooler Bequiet! Pure Loop 2
FVE: pole 8,3, menic 6,5, baterka 17,3.
Ignore list:
FVE: pole 8,3, menic 6,5, baterka 17,3.
Ignore list:
Spoiler: ukázať
- reflex
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 131
- Dátum registrácie: Po 23. Nov, 2020, 08:30
- Bydlisko: Nová Dubnica
Re: Repro k PC
Nie je k pc lepsie volit 2.0? Ako mat sub niekde pod stolom pod nohami, tkze to bude asi aj tak skreslene. Ja mam k PC Edifier R2000DB a za mna hraju super dokonca myslim, ze su prehnane silne, lebo reprak hra lepsie pokial je viac vytoceny, ako ked to chcem len na kludne pocuvanie v pozadi. Takze ich malokedy vypeckujem. Kupil som teraz aj MR5 za 100e z druhej ruky na skus do obyvacky, kde mam inak Samsung soundbar so subikom, co hra tiez slusne, ale na rec pri filmoch je to za mna nevyrazne a musim vzdy menit nastavenia, aby som rozumel slovu. Tie Mr5 ked vypeckujem hraju tiez solidne. Mne ako amaterovi bohato tieto repro postacuju.
DESKTOP: AMD Ryzen 7 9800x3D / MSI MPG B850 EDGE TI / Sapphire PULSE AMD Radeon RX 9060 XT GAMING OC 16GB / Kingston Fury Renegade 64BG 6000MHz CL32 / Kingston KC3000 2TB / Asus ROG STRIX 850W Platinum/ Noctua NH-D15 G2 ***27" DELL P2720DC + 27" DELL S2721DGFA***
LAPTOP: Macbook M1
PERIPHERAL: Corsair K70 RGB MK.2 LP / Razer Deathadder v2 / Razer BlackShark v2 / Edifier R2000DB
LAPTOP: Macbook M1
PERIPHERAL: Corsair K70 RGB MK.2 LP / Razer Deathadder v2 / Razer BlackShark v2 / Edifier R2000DB
- Jednoduska
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 6565
- Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
- Bydlisko: Bukovec, 044 20
Re: Repro k PC
Ten SUB zabasuje dobre, to ti studiovky za tu cenu nedaju. O kvalite samozrejme nehovorim na to nemam usi/znalosti.
CASE: Xtia X-mini pro, CPU: AMD Ryzen 7600, RAM: 32GB, GPU: AMD Powercolor 9060 XT, 1GB SSD, CPU Cooler Bequiet! Pure Loop 2
FVE: pole 8,3, menic 6,5, baterka 17,3.
Ignore list:
FVE: pole 8,3, menic 6,5, baterka 17,3.
Ignore list:
Spoiler: ukázať
-
fobos
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 3946
- Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
- Bydlisko: Turčianske Teplice
Re: Repro k PC
Tak do Kosic to mam kus od rukyJednoduska napísal: St 03. Jún, 2026, 14:19 Mam doma S360DB. Hraju pekne. Potichu ten SUB nehra hlasno, ale za to neskresluje pri vyssej hlasitosti. Nie je styl basov logitech ak to hladas ale ja som spoko, prid si vypocut na bukovec pri KE![]()
Este co som sa dival, tak na niektorych fotkach je ovladac koliesko a na niektorych je klasicky ovladac ako od TV
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, XFX Swift RX 9060 XT OC 16 GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF
Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024
Samsung S24 ...
AMD Ryzen 7800X3D, Patriot Venom 32GB DDR5 CL30 6000MHz, ASUS PRIME B650 PLUS, XFX Swift RX 9060 XT OC 16 GB, 1TB M2 SN7100 OS, 2TB EVO 990 PLUS DATA, SEAGATE 4TB HDD DATA, Corsair RM550x, LCD 27" AOC Q27G4XF
Jazdim: Mazda 3 G140 2026 Sedan, Suzuki V-Strom 650 2024, Beta RR 480 2024
- Jednoduska
- Sponzor fóra silver

- Príspevky: 6565
- Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
- Bydlisko: Bukovec, 044 20
Re: Repro k PC
Och pardon, naozaj mam EDIFIER S350DB. Tak to mam potom tu nizsiu verziu, pozrel som len obrazky 360 a vyzeralo na prvu ako to iste...
Netusim rozdiel a sry za mylne info
za mna hraju OK za tu cenu, predpokaldam ze 360 budu tiez
Netusim rozdiel a sry za mylne info
CASE: Xtia X-mini pro, CPU: AMD Ryzen 7600, RAM: 32GB, GPU: AMD Powercolor 9060 XT, 1GB SSD, CPU Cooler Bequiet! Pure Loop 2
FVE: pole 8,3, menic 6,5, baterka 17,3.
Ignore list:
FVE: pole 8,3, menic 6,5, baterka 17,3.
Ignore list:
Spoiler: ukázať
Re: Repro k PC
Rozdiel je hlavne v kablovom vs bezkablovom pripojeni subu.

