Dataprojektor

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 2440
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Dataprojektor

Príspevok od používateľa lopo1 »

Hoši potreboval by som poradiť
do práce nový dataprojektor
Požiadavky: montovať sa bude na strop.
Premietacia vzdialenosť cca 4,5m
rozlíšenie neviem filmy sa na tom pozerať nebudú ale nejaké videá prezentácie a pod.
pripájanie bude primárne cez HDMI prípadne ako to zvládne aj bezdrôtovo bude fajn
miestnosť je možné zatemniť ale nech je obraz jasný aj pri odtemnenej miestnosti prípadne keď sa zatemní len jedno okno ktoré je pri plátne.
Cenovka do 1700€ s DéPéHá
Nakoľko to sa to bude kupovať cez prieskum trhu primárne mi ide o značku a model aký si zašpecifikovať nie o predajňu kde sa bude kupovať.
Niečo takéto ? https://www.alza.sk/optoma-uz38x-d13333413.htm nahrádzať bude starý data projektor tiež zn. optoma ktorý ma asi 10 rokov

prípadne tento má všetko čo človek požaduje otázka je na kvalitu https://www.alza.sk/xgimi-horizon-20-ma ... 385916.htm
Používateľov profilový obrázok
scream
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5344
Dátum registrácie: Ut 04. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Dataprojektor

Príspevok od používateľa scream »

Nie je dnes vyhodnejsie kupit 98" TV pokial je to do beznej meetingovky?
Spoiler: ukázať
Ryzen5 7600, 32GB DDR5 6000 Corsair, MSI PRO B650-P WIFI, Fortis 5, Sapphire pulse 9070 15g, 2x2TB samsung 980 pro, 2TB SATA, EVGA SuperNOVA 550 GT @ 31,5" iiyama G-Master GB3271QSU-B1
XBOX series X
lopo1
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 2440
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Žilina

Re: Dataprojektor

Príspevok od používateľa lopo1 »

no nie je kedze sa tam nachadza aj interaktivna tabula a uz je tam aj platno nevadi nakoniec rozhodnutie padlo zas na optmu xgimi neviem menit pomer stran na 4:3
Používateľov profilový obrázok
Tomasjerry
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2337
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA (work) Velke Levare (home)

Re: Dataprojektor

Príspevok od používateľa Tomasjerry »

U nas v poraci sme montovali uy daaavne Epson
https://www.alza.sk/epson-eb-l520u-d7666949.htm
mozem dost odporucit, ale cena neako vystrelila , sme ho kupili za 1100 bez DPH ale uz davnejsie.
AMD Ryzen™ 7 3700X, ASROCK X470 Taichi, 16 GB RAM 3200 MHz, ASUS 2080Ti, Samsung SSD 256GB + Samsung Evo SSD 256GB + 2TB HDD,LG DVD +/-rw, Frakcial 600 W Newton R3
To vsetko v LIAN LI PC-X1000 :)

Návrat na "Nákupná poradňa"