Z novych mas iba PS5 + Switch 2, na ntb ti nic nezostanekllr007 napísal: Št 25. Jún, 2026, 11:05 Tak treba si uvedomiť že za cenu Steam machine môže mať človek:
PS5 + Nintendo Switch 2 + slušnejší kancelársky NB.
Valve/STEAM HW všeobecne
Re: Valve/STEAM HW všeobecne
ITX >>> ATX
- kllr007
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5710
- Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
- Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka
Re: Valve/STEAM HW všeobecne
Ps5 - 500€
Switch 2 - 455
Si na 955 a SM stojí koľko? 1400? Za 400 nejaký repas NB kupis
Switch 2 - 455
Si na 955 a SM stojí koľko? 1400? Za 400 nejaký repas NB kupis
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: nVidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
- kllr007
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 5710
- Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52
- Bydlisko: Žilina - Lietavská Lúčka
Re: Valve/STEAM HW všeobecne
Na steame ich mas zadarmo?
MB: ASUS TUF B550M-PLUS; CPU: AMD Ryzen 5800X3D; RAM: 32GB DDR4 3200Mhz; GPU: nVidia RTX 5070Ti; SSD: WD SN750 1TB + SN570 1TB; PSU: ROG Strix 850W Gold Aura Edition; CASE: LianLi Lancool 2 Mesh; LCD: LG OLED 42C2; MOUSE: Logitech G305; KEYBOARD: Logitech MX Keys; Repro: Panasonic PMX-90; OS: Windows 10
Re: Valve/STEAM HW všeobecne
Vela ludi ma masivnu steam kniznicu a kto nema tak stale su lancejsie ako na konzolach.
Tym nijak neobhajujem cenu steam machine, ja len ze je to faktor ktory vie dost zavazit.
Tym nijak neobhajujem cenu steam machine, ja len ze je to faktor ktory vie dost zavazit.
Re: Valve/STEAM HW všeobecne
PS5 skor 540, Switch2 sedikllr007 napísal: Št 25. Jún, 2026, 14:04 Ps5 - 500€
Switch 2 - 455
Si na 955 a SM stojí koľko? 1400? Za 400 nejaký repas NB kupis![]()
Steam Machine 1039, takze mas 45e na notebook
ITX >>> ATX
- stanomx
- Pokročilý používateľ

- Príspevky: 3614
- Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
- Bydlisko: Košice
Re: Valve/STEAM HW všeobecne
https://www.itzoo.sk/collections/repaso ... ruka-1-rok
asi fajn celkom za tie love ne ?
asi fajn celkom za tie love ne ?
- dexterav
- Sponzor fóra gold

- Príspevky: 22288
- Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
- Bydlisko: Sered´
Re: Valve/STEAM HW všeobecne
za retail cenu zloziš v cenovke 1300e lepšie o 2 triedy vykonovo v peknej mATX skrinke
a to sa ani nemusiš klonit k tomu najlacnejšiemu
teraz som to pozeral , neviem no
inak intel 1250e a amd 1350
a ked už maš veľku steam knižnicu by som povedal že tak nejak máš PC na hry a verím že lepšie ako SM, čo neni velký problém ani
jedine plus SM je tá pekna krabička
hlavne stým basic modelom si vlastne moc nezahráš kedže nemáš ovladač, keby ho tam dali v cene možno si nikto nešimne aký to je hnoj
a to sa ani nemusiš klonit k tomu najlacnejšiemu
teraz som to pozeral , neviem no
inak intel 1250e a amd 1350
a ked už maš veľku steam knižnicu by som povedal že tak nejak máš PC na hry a verím že lepšie ako SM, čo neni velký problém ani
jedine plus SM je tá pekna krabička
hlavne stým basic modelom si vlastne moc nezahráš kedže nemáš ovladač, keby ho tam dali v cene možno si nikto nešimne aký to je hnoj
Spoiler: ukázať
-
Festro1991
- Používateľ

- Príspevky: 1007
- Dátum registrácie: So 25. Mar, 2023, 19:17
- Bydlisko: Žilina
Re: Valve/STEAM HW všeobecne
Neviem no asi by som stále kúpil radšej PS6 v budúcnosti ako toto 
CPU: AMD 9950X3D GPU: Asus TUF Gaming RTX5090 MB: TUF GAMING B850M-PLUS WIFI RAM: 2x32GB Kingston 6000 PSU: Asus Strix Platinium 1200W SSD: Kingston Fury Renegade 1TB CASE: Phanteks XT M3 Monitor: Alienware AW3432DWF
