Do tretice...notebook 500-600e na beznu kancelarsku pracu, internet, filmy, hry ziadne. Zaklad je dobry displej, inak asi nic, lebo bude 99% casu na stole. Mal by byt novy a s windowsom
skus mu este napisat ci je k dispozicii, lebo za tie peniaze sa oplati viacej. Lepsi ( a to podstatne) displej, vykon, vydrz, spracovanie, zaruka. A je to stale v rozpocte.