Pomoc pri identifikacii pachatela - MOZNA ODMENA!!

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Pomoc pri identifikacii pachatela - MOZNA ODMENA!!

Príspevok od používateľa FEAR »

takze obraciam sa na uzivatelov fora ktory vedia pracovat s fotkamy na vissej urovni mam tu jednu fotku zo zaznamu z nasej kamery z predajne na ktorej je zachiteny zlodej notebooku a ak by bolo mozne nejako zlebsit viditelnost jeho "ksichtu" bol by som velmi vdacny :!: za akekolvek napady a pomoc dakujem..
Obrázok[/img]

ty dvaja chlapici co su skoro v jednej linii su s nim samozrejme a davaju pozor..
Obrázok
Obrázok
akoze drzost nekonecna za bieleho dna...
Naposledy upravil/-a FEAR v Ut 23. Jan, 2007, 22:14, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

prehnal som to cez fotoshop ale je to velmi skomprimovane, s tym uz nic nespravis...(po nazoomovani to vyzera ako nejaky skomprimovany alien)
- kde sa to stalo?
- by som skusil letaky s obraskom a odmenou, snat sa niekto ulakomy, ak to neboli ukrainci tak to boli nejaky miestny.
Naposledy upravil/-a Toman v Ut 23. Jan, 2007, 21:29, upravené celkom 2 krát.
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

Toman napísal:prehnal som to cez fotoshop ale je to velmi skomprimovane, s tym uz nic nespravis...
- kde sa to stalo?
no stalo sa to u nas v predajni ja som bol v tom case vzadu v servise ako su tie dvere na vrchu tam stali vo dverach este dvaja chlapici ktory nevieme ci patrili ktym trom a ma zabavali alebo boli mimo toho vsetkeho.. inak predajna sa nachadza v Spisskej Novej Vsi
ps viem ze tie fotky nie su niec moc ale ak sa da co len trochu tomu pomoct tak je to vytane..

ps2 pokial mame vypisanu odmenu pre toho kto pomoze identifikovat pachatela u nas tak myslim ze to moze fungovat aj tu sice nie s identifikaciou ale z vilebsenim tej fotky takze ak sa niekomu podary to nejak zlebsit odmena mu tiez patry...

Edit by crux: reklamu nemusime sorka :)
gebo
Ban
Ban
Príspevky: 266
Dátum registrácie: St 28. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Petrzalka

Príspevok od používateľa gebo »

keby si mal aspon kensigton lock, tak by si mal stale NB

lacny zozenies za 400-500Sk, lepsi za 1500-2000

Vyzera to na nejaky ACER, aspon si kupis inu znacku teraz, hehe

Ja by som foto vyvesil na kazdej strednej skole. Niekde ich spoznaju.
Ostatni su spolupachatelia, kedze kontrolovali situaciu, never ani tym co ta zdrzovali. Dufam, ze si nahlasil kradez aj na policii.
PC: E8200@4GHz,P5K Premium,2GB 1066 Aeneon cl5,9800GTX,22" Samsung 225BW Repro, 2xSamsung 750GB F1, Pioneer DVR-212,Fortron Epsilon 700W,Avance C001, 2xUV Lampa, UB kable
NB1: ASUS Z71Vp+
NB2: ASUS M68Ne
HTPC: miniPC aOpen (PM735,512MB,HDD 60GB), 32" Hyundai Q321
konzola: XBOX360 Premium

FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

gebo napísal:keby si mal aspon kensigton lock, tak by si mal stale NB

lacny zozenies za 400-500Sk, lepsi za 1500-2000

Vyzera to na nejaky ACER, aspon si kupis inu znacku teraz, hehe

Ja by som foto vyvesil na kazdej strednej skole. Niekde ich spoznaju.
Ostatni su spolupachatelia, kedze kontrolovali situaciu, never ani tym co ta zdrzovali. Dufam, ze si nahlasil kradez aj na policii.
samozrejme kriminakla prisla do 10min. inak ten notas bol kolegou a stal 52000 takze asi takto toho kretena necaka podla najnovsieho tresneho zakonika priestupok ale trestny cin takze to ma za nejaku tu celu ... mimochodom mame uz typ na 75% meno aj adresu je aj vypisana odmena ako som spominal fotky uz visia kde maju dnes uz prisla jedan aosoba a potvrdila nam nase podozrenie ale kriminalke to este nestaci chcelo by to nieco stou fotkou spravit ...
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

sakra skoda ze si nemal lepsie rozlisenie neviem s tym nic spravit :cry2: ale najradsej by som to niako upravil aby si ich mohol :death: kazdopadne sa pokusim ti to upravit budem sa snazit, ale sanca ke skoro rovna nule aby sa to podarilo vyretusovat
chcelo by to ten policajny software :red:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

vdaka A2C kazda tvoja pomoc je vitana :deal:
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

ak by si to mal ako video, tak skus pozriet tento link:
http://www.pctuning.cz/index.php?option ... &Itemid=41
sice kde nie su detaily, tak ziadne nove nevzniknu, ale dokaze to dopocitat niektore odtiene, tak skus ak mas na to cas....
FEAR
Deaktivovaný
Deaktivovaný
Príspevky: 3556
Dátum registrácie: Pi 04. Nov, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa FEAR »

Bohuzial ta kamera funguje tak ze kazde 2s spravi fotku "z kapacitnych moznosti servera"takze to mi nepomoze ale vdaka..
Používateľov profilový obrázok
NuSuey
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 383
Dátum registrácie: So 28. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa NuSuey »

ako to nakoniec dopadlo? chytili ste toho typka? dufam ze ano
Case: Silverstone RVZ01B, CPU: Intel Core i3-4130, GPU: EVGA GeForce GTX 750 Ti 2GB, RAM: Crucial Ballistix Tactical 4GB (1 x 4GB) DDR3-1600, MB: Asus H81I-PLUS Mini ITX, HDD: Crucial M500 240GB
Používateľov profilový obrázok
r1z1ko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1429
Dátum registrácie: St 06. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa r1z1ko »

Tak to hej...akurat som dnes bol v jednom shope s vypoctovou technikou a kupoval som si obycajny USB kabel pre ktory musel predajca ist do skladu vedla, a hneD som sa ocitol sam v predajni kde mali vystavene veci a aj notebooky..., keD predajca dosiel tak som to nejako dlho nahadzoval do PC tak som sa dal s nim do reci a spytal som sa ci im uz niekto takto neukradol nieco keD je to tu tak na ociach a on si iba tak beha na niekolko desiatok sekund prec...
Odpovedal mi, ze nie a este dodal "vsak mame kameru"...
Takze je to urcite aj mala vina majitela(existuju rozne zamky atD.) ale clovek nemoze na vsetko mysliet a podotykam ze to je nehorazna drzost ako si uz povedal, nejde len o NB ale aj o osobne veci atD.
Dufam ze dostane priucku a ti dvaja s nim tiez.
CPU: Intel E8200 @3.2Ghz/1.1V - Freezer 7Pro «|» MB: ASUS P5K SE «|» VGA: GB 4850 «|» HDD: M4 64GB, SAMSUNG F1 1TB «|» RAM: OCZ 2x1GB 800Mhz Special Ops Edition+ 2x1GB red A-DATA «|» Mechanika: 1, NEC DVD-RW ND-3540A 2, SAMSUNG DVD-RW SH-S203P «|» Mouse: Logitech MX518 «|» Monitor: Benq G2222HDL «|» Headphone: Sennheiser eH 250
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

FEAR: ten obchod mate v nejakom nakupnom centre? alebo v centre mesta? skusil by som na tvojom mieste ine kamery, napr kamerovy system mestskej policie (alebo nakupneho centra), u nas v meste sa tak vyriesi 90% priestupkov...
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa beardie »

jergus: myslim ze po roku je to uz dost neaktualne :wink:
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

beardie napísal:jergus: myslim ze po roku je to uz dost neaktualne :wink:
hopa tak ten datum som si nevsimol :red:
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil

Návrat na "Debata o všetkom"