NERO

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Mates
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 05. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: MA

NERO

Príspevok od používateľa Mates »

prosim vas mam problem s kopirovanim DVD filmou.vzdy na 69% mi to napise ze faild.prosim vas ako mi to pojde?? :?: :?: :?:
Používateľov profilový obrázok
dexman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 931
Dátum registrácie: St 04. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa dexman »

to ti pise pri vsetkych alebo len jednom konkretnom dvd? este skus viac rozpisat ten error, ze co presne pise.
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

Predpokladam, ze mas na mysli kopirovanie vlastnych DVD filmov len za ucelom zalohovania, inak by to bol pochopitelne warez.

Problem s najvacsou pravdepodobnostou nebude v Nere, ale buD v mechanike alebo v mediach.
Nenapisal, ci to pada pri nacitavani originalu, alebo pri paleni zalohy.
Ak pri nacitavani problem bude zrejme prave v tom original DVD. Ak pri paleni, skus inu znacku medii. Ak nepomoze, mechanika bude najpravdepodobnejsia pricina problemov.
Používateľov profilový obrázok
Mates
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 05. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: MA

Príspevok od používateľa Mates »

napise mi to reading dis failed.cim to moze byt.inak doplnim ze to je kopia. :?: :?: :?:
Používateľov profilový obrázok
dexman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 931
Dátum registrácie: St 04. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Príspevok od používateľa dexman »

moc si sa teda nerozpisal :) pravdepodobne je disk, ktory kopirujes poskodeny. problem by este mohol byt, keby si mal zapnutu moznost "on the fly", ale je nepravdepodobne ze by sa to opakovane zastavilo na rovnakom mieste. skus napisat ci sa jedna iba o jeden disk alebo viacero.
Používateľov profilový obrázok
Mates
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 05. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: MA

Príspevok od používateľa Mates »

o viacero diskov
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Príspevok od používateľa Gudas »

Ak mozes, chod na to vylucovacou metodou: pozicaj si od kamarata na 10min jeho mechaniku a ak to pojde v poriadku, hned vies kde je chyba.
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -

Návrat na "Programy a problémy s nimi"