skill v cs... btw: mozme niekedy zahrat

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
skiller18
Ban
Ban
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Ne 28. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Roznava

Príspevok od používateľa skiller18 »

nj asi budem musiet
http://www.omega.yw.sk nove forum o pc a hrach ziadny WAREZ exohosting in-progress
COUNTER STRIKE 1.6 NONSTEAM powered by Logitech G5 & Stellpad QCK
Používateľov profilový obrázok
Cvacho
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 341
Dátum registrácie: Ut 06. Jan, 2004, 14:00
Bydlisko: Pieštany

Príspevok od používateľa Cvacho »

jj osobne hravam csko necely rok postupne sa skill zlepsuje ale ked niekedy pozeram na inych vidim ze este mam toho vela pred sebou kvoli csku som si kupil mys MX518 a podlozku StellPad QcK a investicie nelutujem postupne si na mys zvyknes a zlepsis presnost v strelbe samozrejme ked chces hrat nieco viac tak musis hodne trenovat a nestaci nato nejake hranie na Publicku sam som to zistil na Publicku hras sam za seba ale na TG/CW to chce uplne nieco ine a hlavne taktiku musite sa dobre navzajom poznat musite mat urcene presne miesta a funkcie inak to nejde a dostanete nakladacku takmer od hocikoho sam som to spoznal ked sme hrali prve CW hala-bala huj-buj taktika a dostali sme na tvar pritom si dovolim tvrdit ze sme mali viac lepsich AIMerov v teame ako super ale taktika nas pochovala cize ked chcete nieco hrat treba tvrdo trenovat najst si spoluhracov s ktorymi ci rozumiete a maju uz v CSku nieco odkrutene potom treba popozerat par DEMO suborov a odpozerat nejake tie taktiky ale hlavne TG a CW hrat,hrat a hrat aby ste sa naucili riesit tazke situacie v hre darmo nieco vidiet treba to zazit v hre

samozrejem pomaha aj aky taky trening s botmi treba si dokladne nacvicit hrane mapy a poobjavovat tajne miesta kde sa da dobre kempit terba si nacvicit aj nejaky skoky ako bunny hop a strafe jump potom objavite veci ako napr na NUKE skocit na skalu bez pomoci spoluhracov atd. atd. fakt nikdy by som nepovedal ze mapy na CSku mozu byt take rozsiahle a rozmanite momentalne je CSko jedina hra ktoru mam nainstalovanu a nechystam sa to v najblizsej dobe zmenit cize CSko RulezzZzz :P
CPU:Intel Core 2 Duo E7200 @ 3,04GHz, ,COOLER:Noctua NH-U12 + Papst 4412F/2GLL, MB:Gigabyte EP35-DS4, RAM:2 x Apacer Gold 2GB 800MHz, GPU:Gainward nVIDIA 8800GT 512MB Golden Sample, HDD:Samsung Spinpoint F1 640GB S-ATA, DVD-RW:NEC AD-7203S, PSU:Fortron 350-60 THN, SOUND: SoundBlaster Live! Player 5.1Digital, LCD:Samsung 740B, CASE:Lian-Li PC-7B Plus, KEYBOARD:Genius KB-109e, MOUSE:Logitech MX518, MOUSEPAD:SteelPad QcK,REPRO:Creative Labs Inspire P580
martinek
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 175
Dátum registrácie: Pi 29. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Praha/Ružomberok

Príspevok od používateľa martinek »

btw: mohli by sme dakedy zahrat ale akurat na NS serveri bo este si nemyslim ze pri mojom skilli mam zainvestovat do steam-u[pride casom] prenajmeme nejaky server a tak :)
...dobre bolo
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

martinek napísal:btw: mohli by sme dakedy zahrat ale akurat na NS serveri bo este si nemyslim ze pri mojom skilli mam zainvestovat do steam-u[pride casom] prenajmeme nejaky server a tak :)
Ja neviem hrat a tych 350SK som na steam obetoval ... tak neviem preco by si aj ty nemohol mat steam :wink:
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
martinek
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 175
Dátum registrácie: Pi 29. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Praha/Ružomberok

Príspevok od používateľa martinek »

nuz nedbaaam idem to kuknut dade na nete...potom mozme dat :D
...dobre bolo
Používateľov profilový obrázok
skiller18
Ban
Ban
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Ne 28. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Roznava

Príspevok od používateľa skiller18 »

W!Z!K napísal:
martinek napísal:btw: mohli by sme dakedy zahrat ale akurat na NS serveri bo este si nemyslim ze pri mojom skilli mam zainvestovat do steam-u[pride casom] prenajmeme nejaky server a tak :)
Ja neviem hrat a tych 350SK som na steam obetoval ... tak neviem preco by si aj ty nemohol mat steam :wink:
ty mas steam s toho paypalu
http://www.omega.yw.sk nove forum o pc a hrach ziadny WAREZ exohosting in-progress
COUNTER STRIKE 1.6 NONSTEAM powered by Logitech G5 & Stellpad QCK
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

1.Stiahnes steam
2.Registujes sa pod dakym nickom
3.Prihlasis sa na steam
4.Kupis si ten CS pack za 9.95
5.Stiahnes steam CS do PC
6.Hrajkas sa ...
Naposledy upravil/-a Wizik v Pi 09. Feb, 2007, 14:52, upravené celkom 1 krát.
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
skiller18
Ban
Ban
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Ne 28. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Roznava

Príspevok od používateľa skiller18 »

mozem ti napisat na icq, by si mi poradil ze ako sa to presne robi?
http://www.omega.yw.sk nove forum o pc a hrach ziadny WAREZ exohosting in-progress
COUNTER STRIKE 1.6 NONSTEAM powered by Logitech G5 & Stellpad QCK
Používateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 4060
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)

Príspevok od používateľa Wizik »

skiller18 napísal:mozem ti napisat na icq, by si mi poradil ze ako sa to presne robi?
Mne to platil Midlet tu z fora, uz sme ale dost OT si myslim ...
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !
Používateľov profilový obrázok
skiller18
Ban
Ban
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Ne 28. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Roznava

Príspevok od používateľa skiller18 »

aj tak som zvas tu najlepsi by som vas vyprasil hocikedy
http://www.omega.yw.sk nove forum o pc a hrach ziadny WAREZ exohosting in-progress
COUNTER STRIKE 1.6 NONSTEAM powered by Logitech G5 & Stellpad QCK
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa beardie »

dame duel? server mam svoj 8)
Používateľov profilový obrázok
PROMETHEUS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2067
Dátum registrácie: Ne 23. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa PROMETHEUS »

beardie napísal:dame duel? server mam svoj 8)
ak mozem tak by som sa aj ja rad pridal.
MB: MSI X570 Tomahawk CPU: Ryzen 5900X RAM: BL2K8G36C16U4BL 4x8GB 3733MHz 16-18-18-35 GPU: Gigabyte RTX 3080 Gaming OC Waterforce Monitor: LG Ultragear 27GL83A-B SSD: WD Black SN850 1TB, SN750 500GB, 4x1TB Samsung EVO CASE: Lian Li O11 Dynamic XL PSU: EVGA 850W G2 Klavesnica, mys: Logitech G915 TKL + Logitech G903 Chladenie: CPU block: EK Quantum Velocity D-RGB Rads: EK SE360mm + EK XE360mm Fans: 9x Noctua NF-A12x25 PWM Pump: EK QUANTUM KINETIC TBE 200 D5 PWM D-RGB
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1173
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Príspevok od používateľa Thief »

mozte aj mne dat vediet, rad sa dojdem pozret jak hraju tuto nasu ludia z fora... :?
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI MPG B550 Gaming plus, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: HP OMEN 27q, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, Crucial P5 plus 2TB SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM850X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

rad sa hlasim aj ja... ja prekazkou nebudem :lol: ..
inak co sa tyka toho skillu tak pokial mas dobre zazemie. tj comp a pohodlny stol tak neni ocom.... a este teda ak nemas drevene ruky... alebo protezu :red:
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa beardie »

nieco mozem zorganizovat, vyjadrite sa vsetci co chcete hrat, dame nejaky mix

stiahnite si teamspeak 2 verziu 2.0.32.60,nech dame aj nejaku taktiku :wink:

edit:matlovic: zakladom je dobra mys,nech si hovori kto co chce,ale mys musi byt kvalitna,starym optickym shitom sa trase aimitko a nedaju sa davat pekne hlavicky :red:

Návrat na "Debata o všetkom"