Pomoc s LCD LG Flatron L1720B

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
Používateľov profilový obrázok
Beovulf
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So 17. Feb, 2007, 08:00

Pomoc s LCD LG Flatron L1720B

Príspevok od používateľa Beovulf »

Prosim,mam tu monitor co ma flaky akokeby odtlacene alebo tak nejak,nedalo by sa to nejako odstranit? Tie flaky su cierne dost vyditelne,neviem ci je to poskodene definitivne ci sa da opravit,prosim poradte... :bash: :death:
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

... mas to cisto novy monitor ??? ... rovno reklamovat
... nedoniesol si ho nahodou z velkeho chladu ??? ... nechaj ho zohriat na izbovu teplotu
... zeby niekto dochytal plochu ??? ... mikrofazova handricka a voda odstrani spinu
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
Používateľov profilový obrázok
Beovulf
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: So 17. Feb, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa Beovulf »

spina neje povrchova,dochytany bol z cela urcite,to mi jeden manik donesol ze ci nahodou nekupim,kedze o lcd moc neviem ta som skusil tu,ale podla problemov s lcd o ktorych som sa docital,tak ho hned vratim a asi sa uz na lcd monitori ani nepozriem,overil som si ze na CRT monitori nic nema,dik za radu :8O:

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"