Dobry provider (PB)

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Dobry provider (PB)

Príspevok od používateľa Jofo »

V auguste nam konci zmulva so Slovanetom, tak by sme si na sieti chceli (uz takto popredu) urobit prieskum. Ked pozeram thread Rychlost netu, podaktori mate 4-60MBit (vsetko vychod) a za dost male sumy, neviete o nejakej firme aj na zapade, resp. nieco dostupne v okoli PB? Napr. ako Antik v KE (optika), alebo T1.
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
cingi15
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 400
Dátum registrácie: Ne 12. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa cingi15 »

kamo aj ja som bystrican a zatial sa mozeme rozlucit s takymi rychlostami. ja mam 512/512 za 500SK od najhorsieho providera v PB pegonet!! obmedzuje ma aj ked sme to v zmluve nemali a je strasne kolisavy. a upload to ani nejdem spominat ma 18KB/s. no proste hnusssss! Kamos ma za 500SK uz 1Mb/s a je z vychodu :D u nas optyka jedine ked sa rozrastie tripleplay od orangu
CPU:Intel Core i7 920 MB:ASUS P6T Deluxe/OC Palm RAM:Kingston 3x2GB 1066Mhz Cl7 GPU:BFG 8800GTS 512MB OC HDD:Seagate 200GB S-ATAII HDD:WD Passport 320GB ext. DVD-RW:ASUS DRW-20B1LT PSU:Corsair HX620W MOUSE:Razer DeathAdder PAD:Razer eXactMat KEYBORD:Trust Multimedia SPEAKERS:Logitech Z-2300 THX HEADSET:Koss SB/45 LCD:SAMSUNG 206BW FANs:2xNoctua NF-P12 + 1xNoctua NF-B9 regulated by Scythe Kaze Master KM01-SL CASE:Project Crystal_Case by cingi WEB:coming soon ;)
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

nho tu rychlost na vychode by som nevidel az tak uzasne, ak si z obce mas limit na tyzden 2gb a z mesta 5gb, ak to prekrocis mas 256kb na tyzden. tie vypadky su tiez dost caste. to ze maju optiku je sice pekne ale co z toho ked aj tak v tom maju bordel :-P
aj tak sme na tom ovela lepsie nez zahranicie (cesko, ang a ireland)
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.

Návrat na "Debata o všetkom"