Test Drive Unlimited

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

Mne sa zasa podarilo paradne rozchodit a nastavit volant, teraz uz je to prave orechove, normalne sa to uz aj chova ako hra :) Inak neviete kde sa da upgradnut McLaren?
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
EightBall
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 307
Dátum registrácie: So 12. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava (21)

Príspevok od používateľa EightBall »

l0k2 napísal:Mne sa zasa podarilo paradne rozchodit a nastavit volant, teraz uz je to prave orechove, normalne sa to uz aj chova ako hra :) Inak neviete kde sa da upgradnut McLaren?
To by aj mna zaujimalo...celkovo taketo exotickejsie znacky tam nemaju UPGRADE shopy...a pri tom ked v garazi pozeram auta tak tam je ze maju UPGRADE stupen 0 cize asi nekde bude aj 1-2-3 :?
Intel E2180@3000Mhz (Freezer 7 Pro) Asus P5K/EPU 3x1GB A-Data Vitesta EE 4-4-4-12 at 900mhz Gainward 9600GT 512MB (Zelman VF900) Samsung 225MW LC Silent Giant 550W + Asus Eee PC 1000H
Používateľov profilový obrázok
ericc64
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 8308
Dátum registrácie: So 01. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: IL

Príspevok od používateľa ericc64 »

l0k2 napísal:Mne sa zasa podarilo paradne rozchodit a nastavit volant, teraz uz je to prave orechove, normalne sa to uz aj chova ako hra :)
Prosim ta ake mas nastavenia volantu v hre ? ja som sa s tym hral a mam linearitu na minimum a obidve citlivosti na 6 stupni z lava,

ake mas ty ? a nevies preco su tam 2 citlivosti ? to je citlivost do lava a do prava?

thx :wink:
Delid CPU --- AM5 / 1700

MB: ??? CPU: ??? RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ASUS Turbo GeForce RTX 2080 Ti SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: FSP Fortron Hydro Ti PRO 1 000W CASE: Streacom BC1 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95
COOLING → CPU: Alphacool Core 1 VGA: EK-Vector RTX RE Ti RGB - Nickel + Plexi RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: TECO TK 2000 Chiller PUMP: 3x D5 TUBING: EK 16/12 FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 10x ARCTIC P12 PWM PST CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Príspevok od používateľa MichiGen »

Ako sa v controlse vola prepinanie medzi neutralom a normalnymi rychlostami?? Som sa objavil na ceste po tom ako som nabural a neutral a nemohol som nic robit som tam stal ako idiot a prisla policia a pokuta :E
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

MichiGen napísal:Ako sa v controlse vola prepinanie medzi neutralom a normalnymi rychlostami?? Som sa objavil na ceste po tom ako som nabural a neutral a nemohol som nic robit som tam stal ako idiot a prisla policia a pokuta :E
Dost nechapem otazke, ved ked mas automat a naburas, zvycajne nastartuje a uz si radi samo. S manualom je to hold trosku ine.

K tomu volantu, pravdu povediac s linearitou som nehybal, ale vsetky ostatne sensitivity som odskusal. Na zatacanie je idealny ten stred, niekedy mozno trosku menej, nastavenie pedalov podla mna nemalo moc velky vplyv a silu feedbacku uznas podla volantu aky mas. Kedze mam manualnu prevodovku s H shifterom, musel som si navolit kazdu rychlost zvlast. Potom sa este moze stat ze si sadnes napr. do Murcelaga a nezaraduje ti rychlosti, auto malo sekv. radenie :)
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
MichiGen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1915
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Stará Turá

Príspevok od používateľa MichiGen »

l0k2 napísal:...
Uz som prisiel nato kde bola chyba nestlacal som startovanie :red: nezvyk
CPU: C2D E4500 2,2GHz@3,2GHz 1,352V real (Scythe Ninja Plus+ Noctua NF-P12-1300) MB:Asus P5K,bios ver 1005 RAM: Corsair 2x2GB Twin2X C5DHX 960MHz CL5-5-5-15 2T, 2,1V VGA:GIGABYTE 8800GT 512MB 700/1700/1840 @ 756/1780/2052 MHz HDD:Seagate SATA II 320GB DVD-ROM:Plextor PX750A LCD Monitor:LG L226WTQ-PF 22" Black Zdroj:Corsair 520W HXEU Case: Rebel 9 Economy + 2xNoctua NF-S12-800 Gamepad: Logitech cordless Rumblepad 2 || 92% of teens have moved onto rap. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature ||
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa galen »

ja tiez nie ... da sa to vsak napisat jednym ... "lama" :cry:
doskrel ho jak fras, prevodovku ma sice manual, ale radit asi vzivote neradil, dobrzdovanie do zakrut naprd, neskoro dupe na brzdu, ked mu ide cosi v protismere ... navigaciu neuznava (netvrdim, ze vzdy ukazuje najlepsiu cestu, ale ...) ... echh ...
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa barco »

LOL, tomuto typkovi by som dal zahrat GT: Legends :D
Používateľov profilový obrázok
djkakadu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 920
Dátum registrácie: Ut 05. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Humenné (23)

Príspevok od používateľa djkakadu »

No tak to je riadny ....
Inak hra je to velmo pekna ale na 512mb ram to dost posekuje :cry:

http://www.youtube.com/watch?v=zvsHEqIBLLU&NR
Tak toto je pecka, na volatne to musi byt nazez.
djk@k@du ! oNLy All
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

Mam taky dojem ze na tomto druhom videu to hra na volante, prve je urcite na key. Inak na volante to vazne nie je sranda, ak by sa niekomu chcelo a je z BA, tak sa moze stavit.
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa galen »

l0k2 napísal:Mam taky dojem ze na tomto druhom videu to hra na volante, prve je urcite na key. Inak na volante to vazne nie je sranda, ak by sa niekomu chcelo a je z BA, tak sa moze stavit.
jj, prve video bolo jednoznacne na klavesnici, ale nic to nemeni na fakte, ze ajtak isiel moc trhano ... a bolo na nom vidiet, ze nieco urobil, potom tak 1 sekundu rozmyslal, ci urobil spravne (pustil nachvilu vsetky klavesy) a potom pokracoval v inych cinnostiach...

co sa tyka volantu, mam dotaz:
kebyze si mas vybrat medzi klavesnicou a volantom (ako ty vravis, na volante to nieje ziadna sranda), tak co by si bral ?
Myslis ze na klavke je to sranda ? Nieje ... hlavne ked potrebujes iba trosku zmenit smer jazdy, alebo iba trosku pridat v zakrute (a nechytit hodiny na 500 bhp auticku so zadnym nahonom), pripadne jemne pridat na motorke v zakrute, neh ti drzi stopu ... toto vsetko na klavesnici jaksi nejde ... takze dufam, ze s pedalmi a volantom sa taketo neduhy daju bezproblemov poriesit (ak hej, idem hladat volanty do obchodu :P )

PS: inac vcera ma TDU fakt ze nas*alo... trat, zavody - kategoria mB ... ja som mal Thriumph Speed Tripple, level 3 ... a na roste stala Ducati 999R ... ako neh som robil co som robil, na rovinke padil co to da, ledva mi to hore kopcom dalo 250, a Ducati si to okolo mna prefrcala jak porsche popri trabante (ano, Ducati 999R je naozaj trieda mA)
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Martan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1543
Dátum registrácie: Pi 09. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Petržalka

Príspevok od používateľa Martan »

galen napísal:
l0k2 napísal:Mam taky dojem ze na tomto druhom videu to hra na volante, prve je urcite na key. Inak na volante to vazne nie je sranda, ak by sa niekomu chcelo a je z BA, tak sa moze stavit.
jj, prve video bolo jednoznacne na klavesnici, ale nic to nemeni na fakte, ze ajtak isiel moc trhano ... a bolo na nom vidiet, ze nieco urobil, potom tak 1 sekundu rozmyslal, ci urobil spravne (pustil nachvilu vsetky klavesy) a potom pokracoval v inych cinnostiach...

co sa tyka volantu, mam dotaz:
kebyze si mas vybrat medzi klavesnicou a volantom (ako ty vravis, na volante to nieje ziadna sranda), tak co by si bral ?
Myslis ze na klavke je to sranda ? Nieje ... hlavne ked potrebujes iba trosku zmenit smer jazdy, alebo iba trosku pridat v zakrute (a nechytit hodiny na 500 bhp auticku so zadnym nahonom), pripadne jemne pridat na motorke v zakrute, neh ti drzi stopu ... toto vsetko na klavesnici jaksi nejde ... takze dufam, ze s pedalmi a volantom sa taketo neduhy daju bezproblemov poriesit (ak hej, idem hladat volanty do obchodu :P )

PS: inac vcera ma TDU fakt ze nas*alo... trat, zavody - kategoria mB ... ja som mal Thriumph Speed Tripple, level 3 ... a na roste stala Ducati 999R ... ako neh som robil co som robil, na rovinke padil co to da, ledva mi to hore kopcom dalo 250, a Ducati si to okolo mna prefrcala jak porsche popri trabante (ano, Ducati 999R je naozaj trieda mA)
Ja mam tiez dilemu ci si kupit volant. S volantom na PC nemam ziadne skusenosti, zato GT na PS2 sa ani inak neda hrat to je fakt zazitok s volantom :-). Jedine stale neviem aku znacku. Microsoft ci Logi ?!

Co sa tyka motoriek neviem ci pouzivas naklon a zaklon. Ovlada sa to ctrl=zaklon shift=naklon. Ak si na rovinke nakloneny tak to prida takych 20-30km/h a to niekedy dost pomoze.

PS1: Mna vcera tiez TDU nasralo, resp dnes rano o 1:00 :D
Dal sm si zavod Tour the Island, a tesne predcielom sm nezvladol zakrutu a tak sm skoncil druhy. Vtedy sm skoro rozbil vsetko okolo 80% zavodu som bol na prvom mieste a v cieli skoncim druhy. Kedy konecne v tych hrach spravia meranie pozicie podla casu na ktorej pozicii sm bol najviac :E :x

PS2: Zajtra 16.3 konecne TDU vychadza aj na slovensku. :clap: :clap:
http://www.gameexpres.sk/product_info.p ... ts_id/4444
Spoiler: ukázať
MB: Asus Prime Z370-A | CPU: i5-8600K | RAM: Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4-3000MHz CL15 white
GPU: EVGA GTX 1080 FTW 2 Gaming iCX | SSD: Samsung 960 EVO 1TB + ADATA XPG SX8200 Pro 1TB
PSU: Corsair HX850i | CASE: Fractal Define C TG | EK & Bitspower & Alphacool & Noctua custom loop
LG 29" 29UB67 21:9 UltraWide IPS 2560x1080 || NAS QNAP TS-431+ 8TB RAID1
AOC 35" AG352UCG6 21:9 UltraWide VA 3440x1440@120Hz G-SYNC
LG 34" 34GK950F 21:9 UltraWide IPS 3440x1440@144Hz FreeSync2
Accessories: SS Ikari Laser^Everglide Titan Monster > Mionix NAOS 7000 ^ Mionix SARGAS 450 SK
MS SideWinder X6 || MS MCE Keyboard & Remote || MS XONE Wireless gamepad
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

No na sipkach sa da vseobecne zajazdit lepsi cas, je to tym, ze reagujes rychejsie. To, ze potrebujes zatocit iba trosku, hmm, ved to sa da aj na key. To s tym plynom je ale pravda, s dobre nastavenymi pedalmi dokazem vystartovat rychejsie nez na key. A potom tu je vseobecny pocit z jazdy. Vcera som napriklad vytiahol Saleena S7 na dialnicu a pokorit 400km rychlost mi dalo sakra zabrat. Saleen ma este k tomu klasicku manualnu prevodovku, co je na G25ke uplna nadhera ovladat. Ved ak mas seriozny zaujem kupit si volant, tak si pridi vyskusat ten co mam doma, potom uvidis ci sa to oplati.
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa galen »

zo ziliny to mam do blavy trosku odruky ...
hlavne ked tam nechodim casto (skoro vobec, a ked, tak iba prechadzam z vlakovej na letisko) a robit si vylet iba koli volantu ? na to som moc lenivy ...
mozno sa mi podari zohnat niekoho v ziline, abo blizsom okoli ...

co sa tyka reagovania sipky/volant netusim, ktore je rychlejsie, ale mam taky tusak, ze na volante sice nezareagujes tak rychlo, ale s vacsou presnostou

PS: skusal si drifty na dodge viper ? na klavesnici to je hodne o hubu ...

PPS: a ano, uvazujem o Volante Logitech® G25 Racing Wheel pre PC a Playstation 2*USB (fuuha, dufam ze mam tolko USB volnych :?)
Naposledy upravil/-a galen v Št 15. Mar, 2007, 16:55, upravené celkom 1 krát.
lava, prava, lava, prava ...

Návrat na "Hry a problémy s nimi"