se w710i vs. nokia 6233

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
istwik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 36
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: kluknava

se w710i vs. nokia 6233

Príspevok od používateľa istwik »

Breriem mobil na pausal od orageu, poradte mi pls ktory z tychto mobilov si ma vybrat. diky moc za odpoved :wink:
cpu:sempron2500+@1,75 mtb:gigabite via 7VT600-P-RZ ,gpu inno 3d geforce fx 5200 250/400, ram 512 hdd:maxtor 80gb sata
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

Som 2 tyzdne majitelom W710i a som spokojny. Od tej Nokie je o dost lacnejsi a ma v baleni USB kabel, stereo handsfree, 512MB kartu a remienok na ruku. Pri nokii najdes len 64MB kartu, nic viac. No najlepsie ked kuknes este recenzie, ja som chcel Walkmana tak volba bola pre mna jasna.
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

ja len doplnim, ze taktiez je v baleni 6233 stereo HF ... :wink: Ak si mal SonyEricsson uz pred tym, tak do toho chod. Ak ti viac vyhovuje menu Nokie, bude to tiez dobra volba ...
Používateľov profilový obrázok
bmw_case
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 592
Dátum registrácie: Po 09. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava 5trzalca

Príspevok od používateľa bmw_case »

jednoznacne ten se w710.. Budes spokojny nad mieru. kasli na nokie, ber se...
PC1: TOSHIBA QOSMIO F50 10M (8400,4gbDDR2,9600GT 512MB DDR3,500GB,15,4",1440x900)
PC2:CPU: Core2Duo E6750 / Gemini II+2*120mm fan / MB: Gigabyte P35 DS4 / RAM: 2x1024MB Geil Ultra 800Mhz CL4 / GPU:NVIDIA QUADRO FX1500 /
HDD: WD 500GB AAKS / Mechanika: LG GSA-H30N,SATA / Audio: GEMINi sound woofer 7.1 / Case: Gigabyte Aurora3D / Zdroj: Enermax Infinity 720W

Repro:Logitech Z-5500 digital / Logitech MX Revolution / Logitech MOMO racing / Logitech Alto / Logitech LX7
Používateľov profilový obrázok
Comby
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 336
Dátum registrácie: Ut 01. Jún, 2004, 14:00
Bydlisko: Kramáre

Príspevok od používateľa Comby »

6233 ma perfektny display, dobre sluchadla, stereo reproduktor, prijemny keypad. 1GB MicroSD sa da dokupit za 300 Sk. Fotak je horsi. A ma typicke Nokia menu. Pri prehravani hudby nie je mozne mat zapnute dalsie aplikacie napr. hry. V opacnom pripade sa prehravac hudby vypne. To sa vsak netyka radia.

Ak sa rozhodnes pre 6233 hned si daj prepalit FW na originalny od Nokie. FW od Orangu ochudobnuje telefon o aktivny pohotovstny rezim.
bmw_case napísal:jednoznacne ten se w710.. Budes spokojny nad mieru. kasli na nokie, ber se...
Mam rad taketo typy bez odovodnenia.
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

nho vela zalezi comu davas prednost, jedno je telefon klasickej konstrukcie, druhe je vcko. jedno je managersky telefon, druhe je telefon pre sportovcov+walkman. nemal som este ani jeden z nich (na dlhsie v ruke) ale po dlhej nokiovej tuure som presedlal na se a myslim ze mi vyhovuju viacej svojou koncepciou. po strankach co su diskusie o tomto wcku som nepocul este ani jedno krive slovo nanho. troska ludi sa stazovalo na kustomizaciu a nejake drobnosti ale nepocul som (necital) zeby niekto mal nejaky problem, alebo mu nieco chybalo pri tom SEcku tot moje postrehy
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
Duroniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 260
Dátum registrácie: Št 15. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica èas

Príspevok od používateľa Duroniak »

aj ja som za SE bo mne sa viac pacia asi si ju aj ja vezmem ale niesu V-ecka spomalene oproti klasickym mobilom ?
MB: MSI K8N NEO4; CPU: Athlon64 3000+Winchester ; HDD: Maxtor 80GB; GRAFA: ATI Radeon X600(Pci-e) 256MB; RAM: 512MB (Canion); DVD ROM: LG 4167 b bulk; +Fáááááááájna BEDNA
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2761
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od používateľa Jerry »

Je to uplne jedno, ci je to V-cko, alebo je otocny, alebo ruzovy s kvetinkami. Kazdy telefon ide v ramci svojich moznosti ... :)
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa LoPiO »

Ja by som radsej bral Nokiu ;) AJ ke dju nema vobec rad, je mi z nej :puke:

Ale ma lepsi displej, pamatove karty su lacne a stereo reproduktory :)

Ale pokial potrebujes krokomer ( divne slovo :lol: ), tak si zober sony ericson.
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
Anup9
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Št 15. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa Anup9 »

ja mam SE W710i...a mam ho fakt rad:)hoc ako kazdy phone ma svoje muchy..ale pre mna su to len musky :)..som velky fanda V-ckovych mobilov..bo hlavny displej nedoskrabes..a na tomto SE je ten fonkajsi viac nez perfektny:) super ze neje farebny. a tie funkcie ze krokomer,merac prejdenej vzdialenosti, merac rychlosti..mozno sa dakomu zdaju ako hlupost a zbytocnost..urcite niesu na skodu..stava sa mi neraz ze idem schvalne peso aby som si zlepsil denny priemer :P.. a co sa tyka napr aplikacii..som spustil 5 hier..plus walkman a siel :D..co pri niektorych mobiloch spustis jednu hru a pritom pocuvas pesnicku ta sem tam sekne...v skratke: keby som kupoval teraz phone. tak zoberem W710i jednoznacne :) za tu cenu lepsie asi nekupis
Používateľov profilový obrázok
Duroniak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 260
Dátum registrácie: Št 15. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Banská Bystrica èas

Príspevok od používateľa Duroniak »

1. to na akom principe meria vzdialenost respektive pocita kroky?
2. Nema ta Nokia lepsi fotak?
MB: MSI K8N NEO4; CPU: Athlon64 3000+Winchester ; HDD: Maxtor 80GB; GRAFA: ATI Radeon X600(Pci-e) 256MB; RAM: 512MB (Canion); DVD ROM: LG 4167 b bulk; +Fáááááááájna BEDNA
Používateľov profilový obrázok
jararak
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3115
Dátum registrácie: Št 13. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Kosice, Bratislava (29)

Príspevok od používateľa jararak »

myslim ze obe maju 2mbpx
ma to rovnake cidlo ako ten saleny ipod. len on s nim rozoznava len naklon ci horizontalne alebo vertikalne ho drzis.
tento ho ma inac riesene, pocita otrasy, zadas svoju vysku, vahu a ono to meria asi s presnostou na krok pri 1000 :8O:
Watching you ...

Modra je dobra a preto ju mam aj v logu.
Používateľov profilový obrázok
Anup9
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Št 15. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Kosice

Príspevok od používateľa Anup9 »

yo yo..dost presne to je..totu vysku,vahu a vek zadavas ked ces aby ti pocitalo aj calorie..inak kroky meria senzor.ked chces merat prejdene vzdialenosti co najpresnejsie..tak je dobre vyjst si na dake ihrisko kde mas vyznacene dajmetomu odkial pokial je dvesto metrov..v mobile spustis Kalibraciu,prejdes tu vzialenost(on rata kroky) a jak si presiel tu vzdialenost tak zastanes a napises tu vzdialenost ktoru si presiel napr 200m..a on si sam vyrata ze kolko meria tvoj krok resp. dvojkrok:) ..meria aj rychlost ale to som este nevyskusal podrobnejsie ze ako funguje :)

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"