Program na spravu a tvorbu faktur

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 601
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Program na spravu a tvorbu faktur

Príspevok od používateľa BaM »

ahoj, potreboval by som pre Tatka programik na vytvaranie faktur, nieco jednoduche a free. Skusal som uz daku SK tvorbu ale akosi sama voda.
vdaka
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7735
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

ja robim faktury v Exceli (calc), nic free jednoduchsie asi ani nieje.

EDIT Jerry: Excel je teda ozaj free ...

EDIT Toman: Calc free ... (preto ho mam)

T. 8)
Naposledy upravil/-a Toman v Št 29. Mar, 2007, 16:05, upravené celkom 2 krát.
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2617
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Program na spravu a tvorbu faktur

Príspevok od používateľa RP »

BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 601
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Príspevok od používateľa BaM »

RP -/- Faktury Plus 1.21 - to som nasiel vcera vecer, chcnem preskumat a skusim aj tie druhe 2

Toman -/- v tom exceli mas spravene aj prepocitavanie DPH alebo vsetko vypisujes zvlast?

Inac vdaka :)
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7735
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

V Exceli (v Calc) si mozes vybrat polosku, k nej ti prida cenu z cenniku, pocet kusou a vyrata cenu + dph + vsetko ostatne a aj to vie zaokruhlovat na 0.50Sk, templejt na fakturu mas hotovy za 30 minut (aj zo vzorcami), chce to len nastudovat Help k funkciam.
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
srebalat
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1494
Dátum registrácie: Št 10. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Štrba (33)

Príspevok od používateľa srebalat »

skus sw od firmy KROS, napriklad program ALFU na jednoduche uctovnictvo, ja ho pouzivam uz dlho a na faktury je ako stvoreny.. plna verzia nieco stoji, ale ja bezim na trial verzii a staci to na vsetky uctovne a ekonomicke operacie ako pri zvnostnikovi tak aj pri menej narocnych podikatelskych objektoch.. co som si vsimol, pouziva ho strasne vela znamych obchodov, faktura vyzera dost na urovni.. :wink:
vrele odporucam.. :)
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
BaM
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 601
Dátum registrácie: Po 05. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Praha (34)

Príspevok od používateľa BaM »

srebalat / ta alfa je zlozita

Toman / prosim ta nemohol by si mi poslat daky template.xls na inspiraciu ? :)


tie Faktury Plus zatial vyzeraju najlepsie
ASUS - Jamo - Panasonic - Technics - LG
Používateľov profilový obrázok
dema
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Pi 17. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Ružomberok

Príspevok od používateľa dema »

ja pouzivam money
1, Athlon 2000+
2, DELL Latitude C500
3, DELL Inspiron 1501

Návrat na "Programy a problémy s nimi"