Matura 2007

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Pearadyne
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 103
Dátum registrácie: St 01. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava - Nové mesto

Príspevok od používateľa Pearadyne »

nechcel by som ..ja uz nastastie nic..len tu generalku napisat a pokoj do 24.4 co budem mat prakticke maturity
LENOVO S205
ABiT NF8, AMD Athlon64 3200+ socket 754, 1,5GB Ram, 320GB WD, 160GB Seagate
Používateľov profilový obrázok
Fanthomass
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1333
Dátum registrácie: Po 18. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Žiar nad Hronom

re no tak generalka za nami

Príspevok od používateľa Fanthomass »

akoze som bol B, ale ten monitor zo Sloviny bol dost husty, ani mozno nie tazky, ale husty..:) Vela tam toho bolo..:) najviac ma pobavila otazka, neviem uz ako znela presne, ale myslim tu, ze ake interpunkcne znamienko sa pouziva najcastejisie pri spojeniach napr Anna - kralovna.. scool: scool: ja neviem, ale tato otazka je podla mna otazka pre prvaka Zs :lol: a nie pre maturujuceho stredoskolaka.. akoze kto toto nevedel, tak to uz aj fakt mraky zabrzdi..:) :roll:
CPU: Intel i7-13900K, CPU cooler: Corsair iCUE H150i Elite Capellix White, MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4, RAM: G.SKILL 64 GB KIT DDR4 4000 CL18 RipjawsV, GPU: Gainward GeForce RTX 4090 Phantom 24GB, SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Corsair MP510 960GB + Samsung EVO 960 250 GB + Apacer AS340 SSD 960 GB + HDD 2TB Seagate BarraCuda 256MB SATAIII 7200rpm, PSU: Corsair HX1200 Platinum, CASE: SilentiumPC Signum SG7V EVO TG ARGB, Klávesnica + Myš: YENKEE YKB 3400 PANZER + HyperX Pulsefire Surge RGB//// Monitor: 32" Acer Predator XB323QKNV, 4K IPS, 144Hz //// NOTEBOOK: Lenovo Legion 7 (5800H + 32 GB RAM + 1TB + 2TB SSD + RTX 3070 8GB)
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Re: re no tak generalka za nami

Príspevok od používateľa jaffar »

superbatman napísal:akoze som bol B, ale ten monitor zo Sloviny bol dost husty, ani mozno nie tazky, ale husty..:) Vela tam toho bolo..:) najviac ma pobavila otazka, neviem uz ako znela presne, ale myslim tu, ze ake interpunkcne znamienko sa pouziva najcastejisie pri spojeniach napr Anna - kralovna.. scool: scool: ja neviem, ale tato otazka je podla mna otazka pre prvaka Zs :lol: a nie pre maturujuceho stredoskolaka.. akoze kto toto nevedel, tak to uz aj fakt mraky zabrzdi..:) :roll:
ja som ju nedal :lol: ... som si hovoril, ze kur a nemoze to byt take lahke, urcite to je nejaky o eb alebo to chcu latinsky alebo co :D
btw test hotovy za cirka 40 minut. Az na par otazok cista ryza.
Používateľov profilový obrázok
Fanthomass
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1333
Dátum registrácie: Po 18. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Žiar nad Hronom

re jaffar

Príspevok od používateľa Fanthomass »

no tak my sme si mohli radit cely monitor od prvej, az do poslednej otazky.. vsak nakoniec sme si aj cela trieda skontrolovali spravne odpovede, jeden vravel a ostatni kukali, ci tak maju, keD nie a vacsina mala ine, tak ta mensina to zmenila na to, co mala vacsina..xexe:) proste monitor objektivny jak hovado, ale som rad, bola sranda a mali sme super dozor.. no jak tak teraz rozmyslam nad tou otazkou, tak asi mas pravdu, lebo to mohol byt kludne ojeb.. ja som bol zo skupiny prvy pri tejto otazke a pytal som sa radsej profky, ze ci to ma byt fakt pomlcka jak je tam a ona povedala, ze hej, ale ze najdu sa aj debili, co na inych skolach napisu ciarku..xe a jak tak teraz rozmyslam a premyslam, co ma sice moc boli, ale tak mam pocit, ze Anna, kralovna z Francuzska je viac spravne ako keby tam malo byt Anna - kralovna z Francuzska, teda konec koncov, ma tam byt asi ciarka..xexe a my cela skupina jebs ho pomlcka.. :o hmm, kazdopadne zaujimala by ma spravna odpoveD..:)
CPU: Intel i7-13900K, CPU cooler: Corsair iCUE H150i Elite Capellix White, MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4, RAM: G.SKILL 64 GB KIT DDR4 4000 CL18 RipjawsV, GPU: Gainward GeForce RTX 4090 Phantom 24GB, SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Corsair MP510 960GB + Samsung EVO 960 250 GB + Apacer AS340 SSD 960 GB + HDD 2TB Seagate BarraCuda 256MB SATAIII 7200rpm, PSU: Corsair HX1200 Platinum, CASE: SilentiumPC Signum SG7V EVO TG ARGB, Klávesnica + Myš: YENKEE YKB 3400 PANZER + HyperX Pulsefire Surge RGB//// Monitor: 32" Acer Predator XB323QKNV, 4K IPS, 144Hz //// NOTEBOOK: Lenovo Legion 7 (5800H + 32 GB RAM + 1TB + 2TB SSD + RTX 3070 8GB)
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Príspevok od používateľa agrashi »

ludia co ste kto ste pisali matiku? aku ste mali uroven? ja som mal A..ked som ten test otvoril tak somsi povedal "ci ti j**e? :8O: " ...esteze sme mali super dozor a vsetko mi naditktovali..sam som mal dobre vypocitanych asi 40% :cry: ..ani neviem preco som si dal matiku..mozno tym ze chcem ist na ekonomiu a tam ju treba..ale vobec ma to nebavi hlavne sa mi to nechce ratat preto aj z toho :shit: viem...

PS: ked sme na hodine minuly tyzden pocitali ten test nebolo to take tazke len ja som z toho fakt pako :lol:
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Príspevok od používateľa agrashi »

ludia uz viem svoj rozpis na ustne matury ze kedy kde a ako...vy to uz mate davno alebo este nie? akurat to kukam na nasej skolskej stranke... www.gymradbn.sk /gympel v BN/
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

pisomna cast zo sj - 100%

nechodim na seminare zo sj, proste som to nacmaral ako druhy a siel domov s kludnym svedomim, ze som si odpapieroval svoje... este nejak dam ustne matury a video na youtube ako si nacpem skolsku tasku trhavinou
Me like Pentium
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Scorp napísal:pisomna cast zo sj - 100%
-//-
aj B sloh 20/20
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Ja som mal zo slohu 85,7%, pohodova dvojecka :wink:
Naposledy upravil/-a Jofo v Št 03. Máj, 2007, 09:13, upravené celkom 1 krát.
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Príspevok od používateľa kOsTi »

joj sak to nic... pridu ustne :) ale tak flaska je este dobra utecha stale :D
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Uz vam dorazili vysledky externej? Ja som mal z matiky (A) 86,7% (percentil 81,7%), a za AJ (A) 95,8% (percentil 88,5%). Spokojnost :wink:
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
havk
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 34
Dátum registrácie: St 24. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: Ve¾ký Krtíš

Príspevok od používateľa havk »

Tak, matika(A) 70%, AJ(B) 87,5% SJ(B) -pajda :lol: :lol: :lol: . Profka sa mi stazovala, ze nevedela moju uvahu pochopit. Asi moja uvaha o kataklyzmickom konci sveta bez vykreslenia priamych obrazov bol na nu prilis.

Ale MF, nikde odo mna vysledky z matury nexcu, takze mi staci, ze mam nad 33% :red:
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Dnes dorazila externa anglictina... Hanbim sa, ale percentil mam len nejakych 98 ci kolko :red: :lol:
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Príspevok od používateľa agrashi »

ja mam matiku A 80% a anglina A 83.3 % (take sprostosti som komolil ze az :E ) a sloh z angliny napisany za 20 minut 65% :lol: ..ten mi bol ukradnuty..
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

AJ percentil 87%, nenormalne pianko tie matury... kebyze chcem ist na 2-3, trufam si dat vsetky styri predmety hoci aj hned

za 3hod polka dejin zmaknuta, rychlejsie citat neviem... este do konca tyzdna ked sa budem ucit dokopy takych 12-15hod, tak zvladam ucivo styroch predmetov za styri roky :)
Me like Pentium

Návrat na "Debata o všetkom"