ICQ 6 a Xtraz

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
MarekT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: St 25. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Trstená

ICQ 6 a Xtraz

Príspevok od používateľa MarekT »

neviete mi prosim vas niekto poradit kde najdem xtraz v ICQ 6, alebo aspon pool :D

DIK
Intel i5-6600K, Noctua NH-D14, MSI Z170 TOMAHAWK, MSI GTX 1060 6GB, 2x8GB, Crucial MX300 275GB, Seagate 2TB, EVGA 750 GQ, Fractal Design Define R5, 30" HP LP3065, E-MU 0204 + Yamaha HS80M + Jamo SUB 210
Používateľov profilový obrázok
burningsoul
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 418
Dátum registrácie: Po 31. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Lucenec (18)

Príspevok od používateľa burningsoul »

tak toto by zaujimalo aj mna... :?:
powered by AMD & ATI
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7735
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

nepouzili ste Baner remover?
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
burningsoul
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 418
Dátum registrácie: Po 31. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Lucenec (18)

Príspevok od používateľa burningsoul »

a to je preboha co? :8O:
nie, nepouzil som....asi to skusim este raz preinstalovat.....
powered by AMD & ATI
Používateľov profilový obrázok
srebalat
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1494
Dátum registrácie: Št 10. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Štrba (33)

Re: ICQ 6 a Xtraz

Príspevok od používateľa srebalat »

MarekT napísal:neviete mi prosim vas niekto poradit kde najdem xtraz v ICQ 6, alebo aspon pool :D

DIK
xtraz tam sam o sebe nie je, je totiz trocha inak prepracovany ako si bol zvyknuty.. podla mna je to v6tke pohodlnejsie ked chcem zmenit status..
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
Používateľov profilový obrázok
MarekT
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 228
Dátum registrácie: St 25. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Trstená

Príspevok od používateľa MarekT »

mna hlavne zaujima ako spustim pool a ine online hry, pls pomozte
Intel i5-6600K, Noctua NH-D14, MSI Z170 TOMAHAWK, MSI GTX 1060 6GB, 2x8GB, Crucial MX300 275GB, Seagate 2TB, EVGA 750 GQ, Fractal Design Define R5, 30" HP LP3065, E-MU 0204 + Yamaha HS80M + Jamo SUB 210

Návrat na "Programy a problémy s nimi"