MS 2007 v Hokeji

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

MBG napísal: ked sa nasi do toho vlozia celym srdcom, vyhrame...
problem je v tom KeD lebo akosi sa mi nezda ze by chceli hrat ako sa patri iba niaky jednotlivci si uvedomili ze su na majstrovstvach sveta ani raz som nevydel ako by sa Gaborik alebo Hossa rozbehli svojim povestnym tempom kde im nestaci ani jeden superiaci hokejista mozno som slepi ale ja som nic take nevydel

PS: mame este vobec sancu na zlato? :?
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Príspevok od používateľa dexterav »

sranda je ze ked postupime do stvrtfinale tak ano :o
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
bubo47
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 280
Dátum registrácie: Št 28. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: KE / BA

Príspevok od používateľa bubo47 »

A2C napísal:PS: mame este vobec sancu na zlato? :?
matematicky ano...

realne...ktovie...zavisi to od toho, ako sa nasi dokazu zomknut....a presne to naznaci najblizsi zapas s ceskom...
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

Ach jaj ludia ten pesimizmus..... , ja ako jeden z mala verim ze to bud vyhrame aspon o jeden gol alebo o jeden-dva prehrame. Ale 7:0 to urcite nebude(pre CZ) ! (mozno 7:1 :lol: )

Edit:\\ ja typujem ze vyhrame 4:3 a hotvo ! nech si hovori kazdy co chce !
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
Ryko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 346
Dátum registrácie: St 16. Nov, 2005, 20:00
Bydlisko: Demjata

Príspevok od používateľa Ryko »

Podla doterajsich vystupeni nasej hokejovej tlupy musim konstatovat, ze najvacia chyba je povolanie nasich SUPER BOMBA MEGA hviezd z NHL... su to IMHO chlapci, ktorym uz slava tak trosku stupla do hlavy a nechapu, ze reprezentuju Slovensko a ze by na to mali byt hrdy a podla toho aj podavat maximalne a odusevnene vykony... oni sa ale pravdepodobne len prisli do Ruska v treningovom tempe pobavit hokejom... s tym ze maju na sebe akesi modre dresy s dvojrizom na hrudi... nechcem im krivdit, ale tak mi to pripada... mali by si brat priklad od hracov z domacej a europskych lig...

Preto, ak sa chlapci nasi podtatranski nespamataju, a Suplerko zas necha na lavicke sediet hracov, ktori by radi podali naozaj odusevneny vykon, tipujem, ze Cesi nas riadne vycvicia...
STAVIAM NOVY PC PRE VR K VALVE INDEX NA PLATFORME AMD. Stare CPU: Intel i5 3570K, Socket 1155 LGA, chladic: Scythe Infinity, MB: ASRock Z77 Xtreme4, RAM: Kingston 16GB KIT DDR3 2400MHz HyperX, GK: Gigabyte nVidia GTX 1070 8GB OC , HDD: SSD Samsung 850 Evo 500GB + SSD Crucial MX100 256GB + 1TB Seagate + 1TB WD, zvuk: X-Fi Xtreme Music, zdroj: CORSAIR HX 850W, klavesnica: Zboard, mys: Logitech MX518, LCD: 3x24" Iiyama Prolite B2475HDS, Case: Tt Armor
Používateľov profilový obrázok
Shoty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1046
Dátum registrácie: Pi 07. Apr, 2006, 02:00
Bydlisko: Myjava

Príspevok od používateľa Shoty »

Ryko napísal:Podla doterajsich vystupeni nasej hokejovej tlupy musim konstatovat, ze najvacia chyba je povolanie nasich SUPER BOMBA MEGA hviezd z NHL... su to IMHO chlapci, ktorym uz slava tak trosku stupla do hlavy a nechapu, ze reprezentuju Slovensko a ze by na to mali byt hrdy a podla toho aj podavat maximalne a odusevnene vykony... oni sa ale pravdepodobne len prisli do Ruska v treningovom tempe pobavit hokejom... s tym ze maju na sebe akesi modre dresy s dvojrizom na hrudi... nechcem im krivdit, ale tak mi to pripada... mali by si brat priklad od hracov z domacej a europskych lig...

Preto, ak sa chlapci nasi podtatranski nespamataju, a Suplerko zas necha na lavicke sediet hracov, ktori by radi podali naozaj odusevneny vykon, tipujem, ze Cesi nas riadne vycvicia...
presne tak,toto si uplne vystihol.je mi to luto ale musim suhlasit s RYKOM.berme si len priklad z URAMA.ten hra ako o zivot ,snazi sa chlapec ako len moze aby co najviac pomohol.
Cpu: i7-2600K OC 4.7Ghz , Cooler: Scythe SCMG-5PCGH Mugen 5 , Mainboard: Gigabyte Z68X UD4 B3 , Ram: Kingston 4x4GB 1333Mhz , Gpu: RTX EVGA 2060 Super 8Gb , SSD: Samsung 850 EVO 250GB , HDD: 2x500GB Western Digital green power , Zdroj: SeaSonic FOCUS 750w , Monitor: Zatiaľ HP 22" w2207h
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Shoty napísal: ...berme si len priklad z URAMA.ten hra ako o zivot ,snazi sa chlapec ako len moze aby co najviac pomohol...
presne keby ze mame muzstvo cele hrajuce ako Uram tak by vsetci superi mali nalozene tak ze by radsej to vzdali. On je jeden z tych co si fakt uvedomili kde sa to hra a o co sa to hra :wink:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Ono ten "hviezdny" prvy utok hra spolu lebo chce. co to je za bordel? O zostave snaD ma rozohdovat trener a keD im to spolu nejde...omg
Inak Uram je naozaj jeden z najlepsich. Celkovo druhy utok je jeden z nasich najlepsich za posledne roky. Ani nie tak vysledkami, ako skor pristupom...
Používateľov profilový obrázok
Panoramix0903
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 504
Dátum registrácie: Ne 19. Feb, 2006, 02:00
Bydlisko: Pezinok

RE

Príspevok od používateľa Panoramix0903 »

ked sa nasi do toho vlozia celym srdcom, vyhrame...

problem je v tom KeD lebo akosi sa mi nezda ze by chceli hrat ako sa patri iba niaky jednotlivci si uvedomili ze su na majstrovstvach sveta ani raz som nevydel ako by sa Gaborik alebo Hossa rozbehli svojim povestnym tempom kde im nestaci ani jeden superiaci hokejista mozno som slepi ale ja som nic take nevydel




No, raz snaD hej. Este si aj Gaborik poskocil aby mohol dat gól... Ale je pravda, ze to bolo len raz v takomto tandeme... A potom dal Gaborik este jeden gól. Ale tot vsjo. sanci mal vsak najmenej na 10 gólov...
PSU: Enermax Liberty 500W | MB: ASUS-P5K SE/EPU | CPU: Intel Core 2 Quad Q9400 | RAM: Qimonda 64T128020HU3SB 4x1GB DDR2
HDD: Western Digital RE4 5003ABYX | DVD±RW: Samsung SH­­−S183L S-ATA I | SOUND: Creative Sound Blaster Audigy 2 VE
VGA: Sapphire ATI Radeon HD5670 PCI-E | LCD: EIZO FlexScan S1931-NSA-BK | [ CASE: Lian-Li PC-7B Plus II
COOLERS: Thermalright XP-90C | FANS: 1x Enermax Cluster 92mm + 1x Noctua NF-R8 + 3x NF-S12
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Podla mna si Cesi budu xciet na nas "vybit zlost" za tu prehru s Ger. A dufam, ze sa vzchopi nasa obrana, bo na to sa neda pozerat, utok mame ako-tak schopny, ale vzadu nula bodov.

Ked aj postupime, schytame USSR a "kazanska patka" s nami poriadne zatoci....
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
Tomax
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Št 08. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa Tomax »

Ja neviem mam z toho zmiesane pocity. :hmm:

Ono ked sa to tak zoberie cechov mozeme vyprasit lebo muzstvo nato mame bezpochyby.
Ale po predoslich vykonoch to nevyzera ruzovo.

Niekedy mi to pripada ako keby nevedeli vyuzit svoje skusenosti a svoju utocnu silu.

Ked dnes prehrame tak nasi sa z toho uz nespamataju :(
Za tie roky som toho videl uz dost z nasej strany.

Od roku 2002 to ide snami dole vodou. :!:
Vzdy velke reci pred sampionatom a po len same vyhovorky!!!!!!!!!!
Spoiler: ukázať
AMD X6 1100T --4GB RAM -- AMD 6950 1GB --
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

takze dnes chyta krizan...nech mu boh pomaha...inak neviem, ale vsetci tu z toho robite tragediu, matika je jasna, staci vyhrat s bielorusmi sme vo stvrtfinale, a v ziadnej mudrej knihe nie je napisane ze nemozme vyhrat na rusmi ci svedmi, kazdy zapas sa zacina 0:0...a navyse, kazdy kto niekedy sportoval vie, ze prehra muzstvo zoceli, pomoze mu...cesi, ako zvycajne, budu chciet dnes vyhrat nad "hloupimi slovaky"...podla mna sa popalia...budu to tesne, ale ja nasim verim...
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22017
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Príspevok od používateľa dexterav »

MBG napísal:takze dnes chyta krizan...nech mu boh pomaha...inak neviem, ale vsetci tu z toho robite tragediu, matika je jasna, staci vyhrat s bielorusmi sme vo stvrtfinale, a v ziadnej mudrej knihe nie je napisane ze nemozme vyhrat na rusmi ci svedmi, kazdy zapas sa zacina 0:0...a navyse, kazdy kto niekedy sportoval vie, ze prehra muzstvo zoceli, pomoze mu...cesi, ako zvycajne, budu chciet dnes vyhrat nad "hloupimi slovaky"...podla mna sa popalia...budu to tesne, ale ja nasim verim...
mas pravdu...
bohuzial s cechmi sa zapas zacina 3:0 pre nich...
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X32GB6,8GHz CL32 Vengeancel, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s+A50s+T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

proti cechom budeme hrat s Krizanom v branke
Používateľov profilový obrázok
Metiu
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1008
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Prešov (17)

Príspevok od používateľa Metiu »

MBG napísal:takze dnes chyta krizan...
:roll: inac .. kedy sa to zacinaju nahanat za tou plochou somarinou ci vyzera jak 25ks pakel cds ?
NB : Fujitsu-Siemens D9500 C2D T5250 3GB 120GB X3100 15.4" @ Xubuntu
Other :
LG KU990 Viewty , Sandisk SANSA CLIP@Porta pro
Sien † slavy : 462 - Duron 800@1100@2v (spitfire) ; Athlon 1200@1864@2.3v (thunderbird) ; #1 Abit NF-7 rev. 2.0 CPU Vmod ~2.4v
Now : 462 - Duron 750@967@2.25v (spitfire) ; Duron 950@1457@2.33v (spitfire) ; Duron 1100@1470@2.21v (morgan) ; A1333 (thunderbird) ; A XP 1500+ 1333@1488@1.8v (palomino) ; EPOX 8K3A CPU Vmod ~2.33v ; #2 Abit NF7 rev.2.0 Vmod ~2.4v

Návrat na "Debata o všetkom"