Vypovedanie zmluvy s providerom - NEED HELP

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
robov
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Št 23. Dec, 2004, 14:00

Príspevok od používateľa robov »

no podla mna ak zoberieme do uvahy GoDSL 28 v cene 3119 tak 10GB potom stoji 1114,-Sk, ale ako si prisiel na cenu 10 GB pri flatovom produkte to mi zostava zahadou
Lepsi sposob pocitania ako je toto, ma nenapadol.
Tarifa GoDSL Total stoji priemerne 600,- Sk/mesiac, prakticky je to obmedzene na 15GB, takze 10GB stoji 400,- Sk + DPH. Mna to pri podpise stalo cca 700,- /mesiac.
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

carpediem napísal:mozes vysvetlit ako si seru do ust, nejako som tomu co si napisal neporozumel,
no ze najprv radia, ze si mozes zmenit program, alebo dokupit iny program a za tym maju, ze vsetko mozu menit, pokial tym nevzniknu dodatocne financne naklady ucastnika...a ak som dobre cital, tak zmenit program sa bez pokuty neda a tiez dodatocny program nieje zadarmo...cize robov-i radia nieco, za co musi aj tak dodatocne platit
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
carpediem
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi 27. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa carpediem »

robov napísal:
no podla mna ak zoberieme do uvahy GoDSL 28 v cene 3119 tak 10GB potom stoji 1114,-Sk, ale ako si prisiel na cenu 10 GB pri flatovom produkte to mi zostava zahadou
Lepsi sposob pocitania ako je toto, ma nenapadol.
Tarifa GoDSL Total stoji priemerne 600,- Sk/mesiac, prakticky je to obmedzene na 15GB, takze 10GB stoji 400,- Sk + DPH. Mna to pri podpise stalo cca 700,- /mesiac.
podla tvojho vypoctu teda za mesiac na flate natahas iba 15 GB a ani o MB naviac. V tom pripade mozes uvazovat o tej kalkulacii co uvadzas.

_skrat_ napísal:
carpediem napísal:mozes vysvetlit ako si seru do ust, nejako som tomu co si napisal neporozumel,
no ze najprv radia, ze si mozes zmenit program, alebo dokupit iny program a za tym maju, ze vsetko mozu menit, pokial tym nevzniknu dodatocne financne naklady ucastnika...a ak som dobre cital, tak zmenit program sa bez pokuty neda a tiez dodatocny program nieje zadarmo...cize robov-i radia nieco, za co musi aj tak dodatocne platit
zmenit sluzbu mozes v pripdade z nizsej na vyssiu bez poplatku a z vyssej na nizsiu za 500,-Sk , mas to v tarife
Používateľov profilový obrázok
robov
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Št 23. Dec, 2004, 14:00

Príspevok od používateľa robov »

podla tvojho vypoctu teda za mesiac na flate natahas iba 15 GB a ani o MB naviac. V tom pripade mozes uvazovat o tej kalkulacii co uvadzas.
NebuD taky detailista, je to priblizny vypocet. Takisto neberiem do uvahy volne vikendy na datovych programoch. Uvazujem iba v ramci propagovanych skutocnosti - islo mi o vzajomne porovnanie vychadzajuce z toho, co mame k dispozicii.

zmenit sluzbu mozes v pripdade z nizsej na vyssiu bez poplatku a z vyssej na nizsiu za 500,-Sk , mas to v tarife
Mozes, ale taka prakticky nie je, ako mi to bolo vysvetlene. V kazdej musis doplacat, pretoze uz nedostanes akciovu cenu, s ktorou si vstupoval, uz si chyteny na haciku...
Používateľov profilový obrázok
carpediem
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi 27. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa carpediem »

robov napísal: NebuD taky detailista, je to priblizny vypocet. Takisto neberiem do uvahy volne vikendy na datovych programoch. Uvazujem iba v ramci propagovanych skutocnosti - islo mi o vzajomne porovnanie vychadzajuce z toho, co mame k dispozicii.
nie som detailista len som chcel poukazat, ze porovnavas absolutne rozdielne sluzby a porovnaci parmeter si zvolil trosku zle.

Co sa tyka zmeny sluzby, jasne ze nedostanes zase akciovu cenu, ved to mas ako keby si si kupil nove auto v akcii a po pol roku ho vratis s tym ze ti nevyhovuje a chces nove ale v tej cene toho predchadzajuceho.
Používateľov profilový obrázok
robov
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Št 23. Dec, 2004, 14:00

Príspevok od používateľa robov »

Co sa tyka zmeny sluzby, jasne ze nedostanes zase akciovu cenu, ved to mas ako keby si si kupil nove auto v akcii a po pol roku ho vratis s tym ze ti nevyhovuje a chces nove ale v tej cene toho predchadzajuceho.
KeD auto... Ok, kupil som auto v akcii a musim nanho dva roky splacat leasing - az do jeho splatenia nie je moje a platit musim, inak dostanem pokutu. Pol roka som s nim chodil 900-1000 km mesacne /nie vzdy plnou rychlostou, ale nechodievam casto po dialnici/. Naraz ale servis bez mojho vedomia spravil upravu, po aplikovani ktorej mozem ist plnou rychlostou, dokonca vyssou, nez potrebujem. Cenou za to je to, ze touto rychlostou mozem iba 500 km za mesiac a potom uz iba krokom.
Nechcem nove auto, na toto som si zvykol, ale servis mi ho neumoznuje ani vratit za zbytkovu cenu, ani mi ho nechce vratit do povodneho stavu. Ale ponuka mi nanho specialny benzin, s ktorym mozem nabehat Dalsie kilometre pri plnej rychlosti. Ale teraz mi uz ten benzin, s ktorym nabeham 500km, ponukaju za dvojnasobnu cenu, nez za akciovy benzin, s ktorym nabeham tie iste kilometre.
A ja ten benzin potrebujem, az do doby, kym to auto nebude moje, lebo az potom ho mozem predat.
Lenze keby som bol pri kupe auta informovany, ze sa chysta takato uprava, tak si ho buD nekupim, alebo si kupim iny typ auta s dostatocnou rezervou benzinu, pripadne sa pozriem u ineho predajcu, ktory ma pre mna lepsiu ponuku.
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

robov: dnes som si cital piestansky tyzden (take nase noviny) a co nevidim! v jednej poradni co tam byva ta tam riesia :) mozem sem hodit scan ak treba :)
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
robov
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Št 23. Dec, 2004, 14:00

Príspevok od používateľa robov »

_skrat_ napísal:robov: dnes som si cital piestansky tyzden (take nase noviny) a co nevidim! v jednej poradni co tam byva ta tam riesia :) mozem sem hodit scan ak treba :)
Jasne, posli. cloveka vzdy potesi, keD mu trochu ponadavaju.
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

Piestansky tyzden cislo 20, rok 2007, strana 6
Obrázok
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
robov
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Št 23. Dec, 2004, 14:00

Príspevok od používateľa robov »

Tak, tak, skusame to aj z tejto strany... TU sa zatial hra na nezucastneneho.
zial, statny prispevok pre rozvoj internetu sa ma netykal, tak z tejto strany je to nepriechodne.
Používateľov profilový obrázok
lama333
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: St 18. Apr, 2007, 08:00
Bydlisko: Petrzalka

Príspevok od používateľa lama333 »

Napadlo Vas vypovedat zmluvu z dovodu zmeny podmienok poskytovania sluzby :?:
Tym myslim zmenu agregacie na FUP u Slovanetu.
Treba si poriadne precitat zmluvu, ci ma zakaznik pri jej jednostrannej zmene s ktorou nesuhlasi moznost ju vypovedat.
Ja by som na to isiel takto. No urcite to maju dobre osetrene. Snad nejaka sanca na uspech bude.
Vela stastia :wink:
Používateľov profilový obrázok
robov
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Št 23. Dec, 2004, 14:00

Príspevok od používateľa robov »

lama333 napísal:Napadlo Vas vypovedat zmluvu z dovodu zmeny podmienok poskytovania sluzby :?:
Tym myslim zmenu agregacie na FUP u Slovanetu.
Treba si poriadne precitat zmluvu, ci ma zakaznik pri jej jednostrannej zmene s ktorou nesuhlasi moznost ju vypovedat.
Ja by som na to isiel takto. No urcite to maju dobre osetrene. Snad nejaka sanca na uspech bude.
Vela stastia :wink:
Samozrejme, o tom je na http://www.digibooks.sk/files/slovanet.htm uvedena reklamacia i odpoveD...
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

robov napísal:http://www.digibooks.sk/files/slovanet.htm uvedena reklamacia i odpoveD...
Ja to uz vidim tak, ze do 2 rokov Slovanet nebude mat komu poskytovat FLAT programy. Chcelo by to napisat do STV do Reporterov alebo do nejakej takej relacie, proste to potrebuje publicitu....potom by sa mozno nieco zmenilo.
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

- to je dobry napad!!!! trocha negativnej reklami nikdy neuskodi!!!
- nejaka "kauzuchtiva" novinarska hiena sa urcite nejde.

Drzim palce.

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Pravne to maju urcite osetrene poriadne, ale treba im to vratit rovnakym metrom.
Zacal by som (aj keD ich fakt nemam rad) Novym casom, Plus jeden den a ak je este nejaky bulvar tak aj tam. cita to vela ludi, pomoct by to mohlo.
Do telky - Lamparen (ak to este existuje), cierny Peter, crepiny...
Niekto sa chyti urcite, mozno to pomoze a keD aj nie, tak aspon provider pride o dost (potencialnych) zakaznikov.

Návrat na "Debata o všetkom"