Vypovedanie zmluvy s providerom - NEED HELP

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

veru toto riesenie sa mi pozdava...uz vidim ako sa budu sirit linky na zaznam z tej relacie slovenskym netom... :twisted:
pre zaciatok par linkov
markizacke forum lamparne
nejaka ina lamparen
a priamo na namet na reportaz

good luck!! potom mozete priebezne informovat :wink:
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Na tom zive.sk to vyborne vystihli

SLOVANET = Slow-a-net :lol:
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
carpediem
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi 27. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa carpediem »

jaffar napísal:Pravne to maju urcite osetrene poriadne, ale treba im to vratit rovnakym metrom.
Zacal by som (aj keD ich fakt nemam rad) Novym casom, Plus jeden den a ak je este nejaky bulvar tak aj tam. cita to vela ludi, pomoct by to mohlo.
Do telky - Lamparen (ak to este existuje), cierny Peter, crepiny...
Niekto sa chyti urcite, mozno to pomoze a keD aj nie, tak aspon provider pride o dost (potencialnych) zakaznikov.

paci sa mi nadsenie vsetkych zucastnenych a hlavne inspiracia novym modnym trendom, ktory momentalne vladne na Slovesku a to akykolvek problem hned medializovat. Len ako napisal jaffar maju to pravne osetrene. Si myslite, ze ste prvi, ktori to chcu skusit?. S najvacsou pravdepodobnostou to bude mat nasledovny priebeh. Do Slovanetu sa ohlasi nejaka ta novinarska hyjena, v slovanete jej ukazu zmluvu, obchodne podmienky tatifu, chvilu o tom pokecaju a potom novinarska hyjena podakuje za kavu s konstatovanim, ze nie je o com pisat odide.

Toman napísal:- to je dobry napad!!!! trocha negativnej reklami nikdy neuskodi!!!
- nejaka "kauzuchtiva" novinarska hiena sa urcite nejde.

Drzim palce.

T. :wink:
aj negativna reklama je reklama a dokonca niekedy este ucinnejsia
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

carpediem napísal:aj negativna reklama je reklama a dokonca niekedy este ucinnejsia
..len neviem, ci aj v tomto pripade
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

- "mi" to bereme tak ze stavajucim zakaznikom uz nic nepomoze
- jedine co mozme je od slow-a-netu odradime buducich zakaznikou a prispejeme tak k ich uspesnemu krachu
- pokial viem tak DSL providera roby tusim 8 firiem a jedine slow-a-net sa takto sprava k zakaznikom (15Gb limit na povodne flat linku)
- skratka na*rali nas.....
- tak vyskusajme co dokazeme, no nie?
- chce sa toho niekto ujat? (kto to rozposle do medii, mne moc pravopis nejde.)

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
blesko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 19. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa blesko »

Pani, s tymi mediami neviem. Ja si myslim ze toto je tak akurat vhodne do nejakeho technologickeho magazinu na STV2 alebo TA3. Az tak nas neodrbali ze by sme prisli o dom alebo nieco podobne.

Ale s tou negativnou reklamou to je pravda. Toto forum samo o sebe vela znamena. Poctom pripevkov z ktorych su mnohe k veci urcite uputa pozornost. Ak niekto vie ako ho dostat na prve stranky vo vyhladavacoch tak to slovanetu ublizi najviac. Mnoho ludi si najprv prehlada net nez sa niekomu zaviaze a toto urcite zaberie. Blog napr. na blog.sme.sk by bol tiez velmi dobry nastroj proti nim.

Skoda ze na www.dsl.sk nie je nieco kde by sa dali hodnotit provideri ako to maju na http://www.thinkbroadband.com/isp/compare.html. Slovanet by sa urcite nedostal vysoko.
Používateľov profilový obrázok
oray
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 26. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa oray »

Toman napísal:- chce sa toho niekto ujat? (kto to rozposle do medii, mne moc pravopis nejde.)

T. :wink:
Tu ani nejde o pravopis, skor kto urobi zo seba toho najvacsieho chuja :lol:
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

oray napísal:
Toman napísal:- chce sa toho niekto ujat? (kto to rozposle do medii, mne moc pravopis nejde.)

T. :wink:
Tu ani nejde o pravopis, skor kto urobi zo seba toho najvacsieho chuja :lol:
ten, koho nieco serie a necha to tak :wink:
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
robov
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Št 23. Dec, 2004, 14:00

Príspevok od používateľa robov »

http://www.pcrevue.sk si mozeme skrtnut, nezaujem... Pozreli sa a uz sa viac neozvali.
Používateľov profilový obrázok
carpediem
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi 27. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa carpediem »

robov napísal:http://www.pcrevue.sk si mozeme skrtnut, nezaujem... Pozreli sa a uz sa viac neozvali.
hm neviem co od tejto snahy cely problem medializovat ocakavate? Jednak nemate ziadne pravne podklady, o ktore by ste sa vedeli opriet, preto ziadne media nepojdu proti nepriestrelnym zmluvam a na druhej strane si uvedomte kolko vas je(stazovatelov). Ked zoberiem toto forum + hojko + zivie + dsl.sk no kolko vas je cca 100 a to som asi prehnal. A co si myslite kolko DSL klientov ma Slovanet, typujem cez 10 tisic, cize 1% je nespokojne. Vacsina klientov ma viazanost 24 mesiacov ak zoberieme do uvahy, ze cca 50% z nich ma viazanost este minimalne rok tak stale su v Slovanete vysmiaty. A za rok pri tejto rychlosti vyvoja v IT uz DSL bude zabudnuta kapitola,a ze kedysi nebola FUP si nikto ani nespomenie.
Používateľov profilový obrázok
blesko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 19. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa blesko »

Len tak pre zaujimavost, toto je list co som dostal zo Slovanetu. Pekne, ze mi odpovedali, ale absolutne nic sa nevyriesilo. V liste sa sice ospravedlnuju, ale ako riesenie mi ponukaju dokupit si data - to si zrejme pomylili s marketingovou akciou. Ak sa chcem niekomu ospravedlnit, tak ponuknem kompenzaciu alebo jednoducho umoznim ukoncenie zmluvy bez sankcii. Lenze oddelenie sluzieb zakaznikom ani v najmensom nezmenilo postoj a nesuhlasi s ukoncenim zmluvy bez sankcii. Takze napriek listu sa nic nezmenilo. Nechapem preco sa vobec namahali odpovedat a este to aj vlastnorucne podpisovali...

Obrázok

Obrázok

Mena tychto panov su verejne dostupne na www.orsr.sk, takze verim ze ich ponechanim v liste bez prekrytia nikomu neublizim.
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

- ako ciastocny uspech vidim to ze si "prehnal" spravnu radu
- s limitom si sice nepohol ale ked si predstavis ako krasne si "pobuzeroval" 9 ludi z vedenia pre autogram je to as smiesne.
- len tak zo srandy...... posli tim chlapcom tu ziadost este raz..... nech maju o sranu postarane aj oni.

T. :D
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
carpediem
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi 27. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa carpediem »

aj vdaka nam :blind:
http://www.slovanet.sk/menu/ts20070516.html

Toman napísal:- ako ciastocny uspech vidim to ze si "prehnal" spravnu radu
- s limitom si sice nepohol ale ked si predstavis ako krasne si "pobuzeroval" 9 ludi z vedenia pre autogram je to as smiesne.
- len tak zo srandy...... posli tim chlapcom tu ziadost este raz..... nech maju o sranu postarane aj oni.

T. :D
ak predpokladas, ze bleskov list "prehnal" spravnu radu tak potom musis byt strasne naivny. Z vlastnej skusenosti viem, ze v zasade vo firmach kde je 20 a viac zamestancov je sposob vybavovania staznosti adresovanych na vedenie firmy nasledovny. V prvom pripade si to vedenie precita a poprosi zodpovednu sekretarku aby napisala nejaku odpoved o tom ako sa to presetrilo a ako budu realizovane napravne opatrenia, cize vysledok 0 bodov. Na najblizsej porade to v prestavke na kavu zodpovedny podpisu.
V druhom pripade to vedenie necha presetrit, to znamena presunie to na oddelenie, ktore o tom ma najviac infornacii a v nasom pripade to bolo oddelenie sluzieb zakaznikom. Ty pripravia peknu opoved a poslu na schvalenie vedeniu, vedenie si to precita aby bolo v obraze a zanecha svoj podpis, cize zase nijaka extra namaha a stres.
A zaslat to iste znova :D , dostanes opat odpoved, pretoze opovedat je slusnost, ale tentokrat tak na pol strany. Nieco v tom zmysle, ze uz raz bolo odpovedane.
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

to carpediem: nikdi som nepredpokladal ze im to zabralo viac nez 3 minuty (utvorit template z wordu doplnit adresu a dat to hromadne podpisat 9 ludom)

- len nech vyvijaju aktivitu, ona im neuskodi
- minule bolo v spravach ako nejaky dobrak poslal 10000 ziadosti na danovy urad, a UD sa musi ku kazdej ziadosti osobitne dijadrit, a DU je s toho zufali
- strakta take pretecenie zasobnika :D

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
carpediem
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi 27. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa carpediem »

Toman napísal:
- len nech vyvijaju aktivitu, ona im neuskodi
- minule bolo v spravach ako nejaky dobrak poslal 10000 ziadosti na danovy urad, a UD sa musi ku kazdej ziadosti osobitne dijadrit, a DU je s toho zufali
- strakta take pretecenie zasobnika :D

T. :wink:
to je zaujimavy napad, ale ako si povedal ctrl+c alebo kopirka funguje, teba to bude stat postovne a oni si to daju do nakladov. Dalsia moznost je ze budu razit zasadu 3x a dost.
Ja by som navrhoval ine riesenie. Treba pockat, a skusit sa s nimi dohodnut. Ziadna kasa sa neje taka horuca ako sa navari, vsetko sa neustale vyvija a to co plati dnes zajtra uz nebude nikoho zaujimat tak to bolo aj s gregaciou.

Návrat na "Debata o všetkom"