Vypovedanie zmluvy s providerom - NEED HELP

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
robov
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Št 23. Dec, 2004, 14:00

Príspevok od používateľa robov »

Ziadna kasa sa neje taka horuca ako sa navari, vsetko sa neustale vyvija a to co plati dnes zajtra uz nebude nikoho zaujimat tak to bolo aj s gregaciou.
Kazdy den, po ktory budem musiet sledovat kolko som toho preniesol a rozhodovat sa toto si nestiahnem a toto neposlem mi bude zrat nervy a pripominat mi, co spravili, aby mali vacsi zisk.
Používateľov profilový obrázok
carpediem
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi 27. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa carpediem »

robov napísal: Kazdy den, po ktory budem musiet sledovat kolko som toho preniesol a rozhodovat sa toto si nestiahnem a toto neposlem mi bude zrat nervy a pripominat mi, co spravili, aby mali vacsi zisk.
to s tebou suhlasim, ze to poriadne nasere.
Používateľov profilový obrázok
robov
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Št 23. Dec, 2004, 14:00

Kauza Slovanet

Príspevok od používateľa robov »

A mame tu Dalsi diel tejto story, tentoraz s inym hlavnym hrdinom:
http://www.digibooks.sk/files/slovanet.htm, odkaz Zdruzenie slovenskych spotrebitelov
Vazne to stoji za precitanie.
Používateľov profilový obrázok
oray
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 26. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa oray »

blesko napísal:Ak sa chcem niekomu ospravedlnit, tak ponuknem kompenzaciu alebo jednoducho umoznim ukoncenie zmluvy bez sankcii. Lenze oddelenie sluzieb zakaznikom ani v najmensom nezmenilo postoj a nesuhlasi s ukoncenim zmluvy bez sankcii.
A preco by mali zmenit postoj? Robia si svoju robotu, su to zamestnanci plateni od toho aby plnili svoju pracovnu napln. Ty zverejnujes vsetko co sa len da, bojujes, hadas sa a domahas. Asi ti tazko vyhoveju, pretoze vedia, ze keby ti aj ustupili, tak okamzite to vsade vytrubis, ako si s nimi vybabral. Alebo by si urobil nieco ine? Vsak si priehladny ako sklo.
Ak mas sankcie, tak mas asi viazanost. Chcem vidiet firmu, ktora dotuje zakaznika (poplatky za zriadenie, modem a co ja viem co este) a len tak ho pusti, lebo on si dupne. No boli by fakt sprosti.
Používateľov profilový obrázok
robov
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Št 23. Dec, 2004, 14:00

Príspevok od používateľa robov »

A preco by mali zmenit postoj? Robia si svoju robotu, su to zamestnanci plateni od toho aby plnili svoju pracovnu napln. Ty zverejnujes vsetko co sa len da, bojujes, hadas sa a domahas. Asi ti tazko vyhoveju, pretoze vedia, ze keby ti aj ustupili, tak okamzite to vsade vytrubis, ako si s nimi vybabral. Alebo by si urobil nieco ine? Vsak si priehladny ako sklo.
Ak mas sankcie, tak mas asi viazanost. Chcem vidiet firmu, ktora dotuje zakaznika (poplatky za zriadenie, modem a co ja viem co este) a len tak ho pusti, lebo on si dupne. No boli by fakt sprosti.[/
Ako povedal rabin tym dvom hadajucim sa: ano, mas pravdu. A aj ty. A keD sa ohradil treti, ako to, tak sa rabin zamyslel a povedal: Aj ty mas pravdu.
Takze:
a) vynimky neexistuju. Nebudu ani pre mna, ani pre nikoho. ziadna ticha dohoda, ani keD sa najhorsie rozculenie prezenie.
b) ano, je to pre vsetkych postihnutych
c) Keby dodrzali to, co bolo platne pri podpise zmluvy, tak nikdo ani nepipne - ja som svoju cast zmluvy dodrzal. Dal mi niekto na vyber, ci chcem agregaciu alebo tieto idiotske podmienky FUP? Potrebujem zvysenu rychlost pri obmedzeni prenesenych dat?
d) Ak som to pochopil dobre, tak na mne zrejme prerabaju - ale nepustia. Tak aspon prerobia viac.
e) Doteraz som sa to snazil vybavit potichu. Mali mesiac na to, aby upravili svoje spravanie sa. Takze teraz uz zverejnujem. A budem mat na to este zhruba jeden a pol roka. A cim viac postihnutych sa pripoji, tym budem mat lepsi pocit.
Používateľov profilový obrázok
carpediem
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi 27. Apr, 2007, 08:00

Re: Kauza Slovanet

Príspevok od používateľa carpediem »

robov napísal:A mame tu Dalsi diel tejto story, tentoraz s inym hlavnym hrdinom:
http://www.digibooks.sk/files/slovanet.htm, odkaz Zdruzenie slovenskych spotrebitelov
Vazne to stoji za precitanie.

fakt som sa dobre pobavil :D , obcianske zdruzenie pana Tulaka by si rychlo malo najst sponzora, aby mal z coho zaplatit pravnikov. bol by som prekvapeny keby to slovanet nevyuzil.
Používateľov profilový obrázok
robov
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Št 23. Dec, 2004, 14:00

Re: Kauza Slovanet

Príspevok od používateľa robov »

fakt som sa dobre pobavil :D , obcianske zdruzenie pana Tulaka by si rychlo malo najst sponzora, aby mal z coho zaplatit pravnikov. bol by som prekvapeny keby to slovanet nevyuzil.
zeby tu bolo nieco zalovatelne? Dokonca som si odpustil aj komentare. A to ich mam v rezerve este celkom dost.
Používateľov profilový obrázok
oray
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Št 26. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa oray »

Toman napísal: - minule bolo v spravach ako nejaky dobrak poslal 10000 ziadosti na danovy urad, a UD sa musi ku kazdej ziadosti osobitne dijadrit, a DU je s toho zufali
T. :wink:
hej, lenze DU nie je obchodna spolocnost. V ich vseob. podmienkach je klauzula:
Ak ucastnik poda opakovane reklamaciu v tej istej veci a tato nebude obsahovat nove skutocnosti, Slovanet nema povinnost presetrit takuto reklamaciu.

robov napísal: Ako povedal rabin tym dvom hadajucim sa: ano, mas pravdu. A aj ty. A keD sa ohradil treti, ako to, tak sa rabin zamyslel a povedal: Aj ty mas pravdu.
Takze:
a) vynimky neexistuju. Nebudu ani pre mna, ani pre nikoho. ziadna ticha dohoda, ani keD sa najhorsie rozculenie prezenie.
b) ano, je to pre vsetkych postihnutych
c) Keby dodrzali to, co bolo platne pri podpise zmluvy, tak nikdo ani nepipne - ja som svoju cast zmluvy dodrzal. Dal mi niekto na vyber, ci chcem agregaciu alebo tieto idiotske podmienky FUP? Potrebujem zvysenu rychlost pri obmedzeni prenesenych dat?
d) Ak som to pochopil dobre, tak na mne zrejme prerabaju - ale nepustia. Tak aspon prerobia viac.
e) Doteraz som sa to snazil vybavit potichu. Mali mesiac na to, aby upravili svoje spravanie sa. Takze teraz uz zverejnujem. A budem mat na to este zhruba jeden a pol roka. A cim viac postihnutych sa pripoji, tym budem mat lepsi pocit.
Ty si blesko? Lebo nerozumiem o com tocis. To nebolo urcene tebe.
Potichu? Ale ako? Tiez tak arogantne ako aj tu?

robov napísal: zeby tu bolo nieco zalovatelne? Dokonca som si odpustil aj komentare. A to ich mam v rezerve este celkom dost.
Tak si ich setri na zalobu, lebo ak niekto nepozna zakon tak v tomto state plati: neznalost neospravedlnuje.
Ano, urobil si jednu dost podstatnu blbost.
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Re: Kauza Slovanet

Príspevok od používateľa Toman »

oray napísal:
robov napísal: zeby tu bolo nieco zalovatelne? Dokonca som si odpustil aj komentare. A to ich mam v rezerve este celkom dost.
Tak si ich setri na zalobu, lebo ak niekto nepozna zakon tak v tomto state plati: neznalost neospravedlnuje.
Ano, urobil si jednu dost podstatnu blbost.
No dobre,a ake mas ty riesenie pre poskodenich zakaznikou? Ako by si to riesil? (okrem ticheho prpenia)
- lebo zatial NIKTO NIC NEVIMISLEL!!!!

T. :?:
Naposledy upravil/-a Toman v Pi 18. Máj, 2007, 08:58, upravené celkom 1 krát.
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
carpediem
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Pi 27. Apr, 2007, 08:00

Re: Kauza Slovanet

Príspevok od používateľa carpediem »

robov napísal:
fakt som sa dobre pobavil :D , obcianske zdruzenie pana Tulaka by si rychlo malo najst sponzora, aby mal z coho zaplatit pravnikov. bol by som prekvapeny keby to slovanet nevyuzil.
zeby tu bolo nieco zalovatelne? Dokonca som si odpustil aj komentare. A to ich mam v rezerve este celkom dost.
napriklad nikde som nevidel, ze by niekto dal panovi Tulakovi suhlas na zverejnenie komunikacie, co v konecnom dosledku nedal ani tebe.
Používateľov profilový obrázok
_skrat_
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 690
Dátum registrácie: St 08. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Piešťany

Príspevok od používateľa _skrat_ »

slovanet sa ma sice netyka, ale nehnevajte sa, napadate da tu s <> ....a veru nenapisali ste toho moc co by riesilo danu situaciu, vacsinou ste ofrflali postup robov-a ako chce vypovedat zmluvu s providerom (carpediem, oray)... sice je to zaujimave citanie aj pre inych navstevnikov fora, no zvazuje sa to skoro k flame-u
P4 2.8 Prsctt*GA-8IK1100*80GB SATA*1,5 GB*SAMSUNG 616E*LG 4160B*Chill 400P2*Leadtek TV2000XP Expert*R9200SE*SB Audigy 2
Používateľov profilový obrázok
robov
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Št 23. Dec, 2004, 14:00

Re: Kauza Slovanet

Príspevok od používateľa robov »

napriklad nikde som nevidel, ze by niekto dal panovi Tulakovi suhlas na zverejnenie komunikacie, co v konecnom dosledku nedal ani tebe.
Ak si zavolas na linku "sluzieb zakaznikom" tak sa dozvies, ze "tato komunikacia moze byt zaznamenana na skvalitnenie sluzieb spolocnosti", ak som si to dobre zapamatal. Kazda mailova komunikacia je zaznamenana automaticky a snazim sa tiez zlepsit sluzby spolocnosti, takze ideme za rovnakym cielom...
Používateľov profilový obrázok
blesko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Št 19. Apr, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa blesko »

oray napísal:
blesko napísal:Ak sa chcem niekomu ospravedlnit, tak ponuknem kompenzaciu alebo jednoducho umoznim ukoncenie zmluvy bez sankcii. Lenze oddelenie sluzieb zakaznikom ani v najmensom nezmenilo postoj a nesuhlasi s ukoncenim zmluvy bez sankcii.
A preco by mali zmenit postoj? Robia si svoju robotu, su to zamestnanci plateni od toho aby plnili svoju pracovnu napln. Ty zverejnujes vsetko co sa len da, bojujes, hadas sa a domahas. Asi ti tazko vyhoveju, pretoze vedia, ze keby ti aj ustupili, tak okamzite to vsade vytrubis, ako si s nimi vybabral. Alebo by si urobil nieco ine? Vsak si priehladny ako sklo.
Ak mas sankcie, tak mas asi viazanost. Chcem vidiet firmu, ktora dotuje zakaznika (poplatky za zriadenie, modem a co ja viem co este) a len tak ho pusti, lebo on si dupne. No boli by fakt sprosti.
Tak teraz mi uz nevysvetlis, ze nemas so Slovanetom nic spolocne. Tvoja IP moze byt aj z NASA.

Je mi jasne ze ti ludia si robia len svoju robotu - co sef povie, to ovce vykonaju. Nemam ziadne iluzie o pracovnikoch call centier a oddeleni sluzieb zakaznikom. Kto nema na viac, ten tam zostane. Ziadna firma si nedovoli mrhat talentovanymi ludmi na takuto robotu. Sikovnejsi su velmi rychlo na inych poziciach. Preto som aj pisal list na vedenie, ktore ma moznost rozhodnut a nieco zmenit. Viem ze odpoved nepisali ale si to aspon precitali. Ak im napisu dalsi, dostane to vacsiu vahu na mieste kde je mozne spravit napravu.

K tomu zverejnovaniu - ak si pozries datum listu a datum jeho zverejnenia tak uvidis, ze to bolo az dodatocne. Medzitym prebehla komunikacia s odd. sluzieb zakaznikom, ktora nie je zverejnena ale kedze som nic nedosiahol tak som list zverejnil. Je to uplne legitimny sposob ako aspon varovat novych potencialnych zakaznikov. Z podobnej diskusie som sa dozvedel o chytaku v Slovanetackej zmluve na ktory si dam velky pozor - vid link: http://forum.zive.sk/viewtopic.php?t=57235

Na zaver: Toto bola moja posledna reakcia na tvoj prispevok. Ty a este jeden z prispievatelov do tohto fora mi jednoducho nestoja za namahu. Uz pred cca dvoma tyzdnami som zmazal rozpisanu reakciu na jeden z vasich prispevkov a odvtedy vas ignorujem. Iba preto ze si sa obul do Roba som zareagoval. Naposledy.

Myslim ze toto sedi: Never Argue With An Idiot. They´ll Lower You To Their Level And Then Beat You With Experience.
Používateľov profilový obrázok
robov
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 28
Dátum registrácie: Št 23. Dec, 2004, 14:00

Pokracovanie Slovanet story

Príspevok od používateľa robov »

Tak, damy a pani, mame tu pravdepodobne posledne dejstvo priamej komunikacie Zdruzenia slovenskych spotrebitelov versus Slovanet - oddelenie pre sluzby zakaznikov. Vrelo odporucam precitat.
http://www.digibooks.sk/files/slovanet.htm
Mna osobne najviac dostalo:
Je chvalyhodne,ze sa pan Vojdan vo svojom volnom case venuje poskytovaniu sluzieb pre neziskovu organizaciu (digitalna kniznica pre nevidiacich,), ale to ho neopravnuje k porusovaniu zakona a zmluvnych podmienok.
Samozrejme som neodolal a odoslal zopar priamych otazok, teraz uz sam za seba. Som prevelmi zvedavy, ci na na ne pride priama odpoveD, alebo ako obvykle iba hmlenie.
Používateľov profilový obrázok
Delarock
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 135
Dátum registrácie: St 29. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Malá Ida

Príspevok od používateľa Delarock »

ked mi skonci zmluva zoberem modem k nim do pobocky,vyziadam si pozornost a pred nimi po nom poskacame.

Návrat na "Debata o všetkom"