Matura 2007

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Ja dnes:
INF(A) - 1 (potiahol som si jeden z najlahsich prikladov)
FYZ(B) - 1 (setcia mali za 1, par jednicov 2, ale dalo sa)


[-X
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

SJ B - 2
Chemia A - 2
:cry:
Na vyznamenanie to bude este o hubu :roll:
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Príspevok od používateľa agrashi »

ja dnes zatial:

Aj: (A) : 1: Ulohu som mal ze My region... pohoda :blind: ..

len zajtra mam matikuu :o a ked bude aj 3 tak sa s tym zmierim co uz :(
Používateľov profilový obrázok
stanlord
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 92
Dátum registrácie: Ut 22. Aug, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa stanlord »

hahaha. externa matur. matematika B ze 36,7%... no co aspon som pravdu napisal... no nemam potrebu tu pisat ako to je uplne super v pohode vsecko davam na 100% Acko samozrejme
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Kokos... vsetci v skole uplne out z maturit, podlizuju sa profakom burinami, cely akademicky tyzden sa ucili... ja dojdem, ze sak odidem s trojkami... zistujem, ze matura vobec nie je to, cim nas 4 roky strasili a ak dam zajtra nauku na 1, mam vyznamenie

a to som sa za 13 rokov dokopy do skoly pripravoval snad menej ako 24hod cisteho casu...ratam pisanie soc,ktora bola ako inak na 1, pripravu na matury, prijimacky a chemiu, aby som z nej neprepadol
Me like Pentium
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Scorp napísal:Kokos... vsetci v skole uplne out z maturit, podlizuju sa profakom burinami, cely akademicky tyzden sa ucili... ja dojdem, ze sak odidem s trojkami... zistujem, ze matura vobec nie je to, cim nas 4 roky strasili a ak dam zajtra nauku na 1, mam vyznamenie

a to som sa za 13 rokov dokopy do skoly pripravoval snad menej ako 24hod cisteho casu...ratam pisanie soc,ktora bola ako inak na 1, pripravu na matury, prijimacky a chemiu, aby som z nej neprepadol
to iste aj u mna. Najvacsi flakac. Ucil som sa za 8 rokov gympla 5 dni. 2 na reparat z matiky minuly rok, teraz 3 na maturu. A keD dam psychológiu na jedna, tak vyznamenanie mam tiez :D
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Príspevok od používateľa agrashi »

no ja som dnes napr. Slovina (B) 1 :P a MATIKA (A) 222222222 bez ucenia muahahaha piatok pijem jak duuuuuha , este NOS stvrtok dam a super :D ...
Používateľov profilový obrázok
Jofo
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1677
Dátum registrácie: St 23. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Príspevok od používateľa Jofo »

Ja som odmaturovany od fcera, same 1 :8O: a 5 predmetov (FYZ-B navyse). Takze spokojnost 8) Tolko stastia ako tieto 3 dni som este v zivote nemal....
Vy sa tu smejete a vonku zúri socializmus!
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Nakoniec za 7. Dopaze :roll:
SJB 2, AJB 1, PSY 2, ChA 2 :beee:
Používateľov profilový obrázok
Fanthomass
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1333
Dátum registrácie: Po 18. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Žiar nad Hronom

re

Príspevok od používateľa Fanthomass »

hmmm, ja som tiez zmaturoval v podstate dobre, odborne jednotka(ekonomika, technika obchodu, tovaroznalectvo, ekonomika a riadenie podniku, propagacia a reklama) anglina dvojka, ucto dvojka, len ta Slovina je na trojec, taka hamba.. :cry2: :red: na zaciatku, keD som si pozeral temy na maturu zo Sloviny, ze co si aspon pozriem, precitam cez ten akademicky, tak som si hneD vyhodil jednu a to, formovanie divadla na Slovensku po roku 1918..:) som si myslel, ze taku sprostost si hadam nevytiahnem, veD to len jedna otazka, co som ani nevidel, proste pravdepodobnost ako ach... a pridem tam, vytiahnem temu a to so znenim - formovanie divadla na Slovensku po roku 1918:):).. no a bolo..he ale tak na trojku som to vytiahol, rozkecal som sa apon na temu, vseobecnej situacii na Slovensku po roku 1945 a vysvetlil som pojmy ako dialóg, monológ, premiera, predpremiera, dejstvo a vystup..:) a potom vysvetlil, co je to morfológia a vysklonoval par slov, ako idea, hracka, osa a tak..:) proste este ze ma tie pojmy a gramatika zachranili..:)
CPU: Intel i7-13900K, CPU cooler: Corsair iCUE H150i Elite Capellix White, MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4, RAM: G.SKILL 64 GB KIT DDR4 4000 CL18 RipjawsV, GPU: Gainward GeForce RTX 4090 Phantom 24GB, SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Corsair MP510 960GB + Samsung EVO 960 250 GB + Apacer AS340 SSD 960 GB + HDD 2TB Seagate BarraCuda 256MB SATAIII 7200rpm, PSU: Corsair HX1200 Platinum, CASE: SilentiumPC Signum SG7V EVO TG ARGB, Klávesnica + Myš: YENKEE YKB 3400 PANZER + HyperX Pulsefire Surge RGB//// Monitor: 32" Acer Predator XB323QKNV, 4K IPS, 144Hz //// NOTEBOOK: Lenovo Legion 7 (5800H + 32 GB RAM + 1TB + 2TB SSD + RTX 3070 8GB)
Používateľov profilový obrázok
agrashi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 510
Dátum registrácie: Pi 22. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Bánovce nad Bebravou

Príspevok od používateľa agrashi »

JA:
Anglina A ..... 1
Slovensky jazyk B .....1
Nauka o spolocnosti A .....1
Matematika A ..........................2

jipiii jdem se vozrat :o :o
iwhy
VIP
VIP
Príspevky: 534
Dátum registrácie: Št 21. Aug, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa iwhy »

2123 a uz gule na vylozene...
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

aj 2, sj 2, nos 1, dej1.. to je tusim na vyznamenanie :)))
Me like Pentium

Návrat na "Debata o všetkom"