winamp & 5.1 zvuk

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
lunek
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Pi 25. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Madunice

winamp & 5.1 zvuk

Príspevok od používateľa lunek »

mam takito problem mam fstavnu 5.1 zvukovku klasika RELATEK AC' 97. chcel by som vedet ako prinutim winamp aby posielal signal do vsetkich kanalov a nie len do prednych repro ked hra normalna mp3.
A64 3000+ 939, ABIT AV8 3RD eye, RAdeon 9100 62MB TV in,out, DDRam 512MB 400MHz, Q-TEC 550W dualfan, segate 80GB, Case: Big tower
Používateľov profilový obrázok
DeWiL
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ut 01. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: BA - Slovakia

Príspevok od používateľa DeWiL »

Skus nieco najst tu

http://www.winampcz.wz.cz/ :wink:
Používateľov profilový obrázok
HUKAC
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa HUKAC »

mam ten isty problem ale mne hraju iba zadne + SW
Používateľov profilový obrázok
Oksamot
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 244
Dátum registrácie: Ut 17. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BA (21)

Príspevok od používateľa Oksamot »

Nehnevajte sa na moju odpoved ale mne tu raz tak poradili a nikdy som nedostal funkcnejsiu radu: staci si kupit novu zvukovku, najlepsie nejaku creative a mate 10x kvalitnejsi zvuk a ziadne problemy. Ja som tiez pouzival tamtu sunku a rozdiel po nainstalovani tej audiginy co mam v podpise som poznal uz po uvodnej zvucke do winu... Viem ze treba sice zainvestovat ale fakt sa to oplati.
SUBARU INTELPREZA
CPU Intel PIV Prescott 2,8GHz+Zalman CNPS7000A-Cu; MB Abit IS7; VGA MSI RX9800 Pro+AC VGA Silencer, RAM Apacer 2x512 MB RAM 400 mhz; HDD 120GB Samsung SpinPoint P80; DVD-RW BENQ DW1620 pro; Sound Creative SB Audigy ES+Fujitsu-Siemens Soundbird Multichannel; PSU Fortron FSP350-60PN(PF); LCD Iiyama ProLite E380S; Others Wacom Graphire3
Používateľov profilový obrázok
lunek
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Pi 25. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Madunice

Príspevok od používateľa lunek »

lenze ja mam taki problem ze vsetki moje uspory som visolil na CPU RAM a maticnu za zbitok ostatne komponenty a na zvukovku mi akosi noestali $. :'( tak preto otravujem s touto zvukoukou.
A64 3000+ 939, ABIT AV8 3RD eye, RAdeon 9100 62MB TV in,out, DDRam 512MB 400MHz, Q-TEC 550W dualfan, segate 80GB, Case: Big tower
Dominik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 387
Dátum registrácie: So 13. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Dominik »

4 + subwoofer ti urcite musia hrat vpohode.pozri ci mas v ovladacoch nastaveny surround, realtek si pridava ikonku do ovladacich panelov, tam to nastav.

a ostatni ludia by si mali uvedomit ze 5ty reprak (center) nehra SCHVALNE, lebo by kazil stereo.
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

lunek....prosim ta nauc sa pouzivat aj "Y"......dik
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.
Používateľov profilový obrázok
peco2
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 123
Dátum registrácie: So 20. Mar, 2004, 14:00
Bydlisko: Hlohovec

Príspevok od používateľa peco2 »

Ja som musel odskrknut v DirectSound output -> Allow hardware acceleration.
Používateľov profilový obrázok
alienn
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 109
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa alienn »

mam tu istu zvukovku ale nemam s tym problem lebo mam iba dva predne repraky :lol: :lol: :lol:
AMD barton 2500+@ 208*11 1.800V Thermatlake pipe101+thermaltake silent cat 9cm / MSI K7N2 delta / Leadtek 6600GT / 512mb Apacer 400MHz / Maxtor 250GB / DVD-RW NEC 3520A /
Používateľov profilový obrázok
ess
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 80
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Plymouth

Príspevok od používateľa ess »

Oksamot napísal:Nehnevajte sa na moju odpoved ale mne tu raz tak poradili a nikdy som nedostal funkcnejsiu radu: staci si kupit novu zvukovku, najlepsie nejaku creative a mate 10x kvalitnejsi zvuk a ziadne problemy. Ja som tiez pouzival tamtu sunku a rozdiel po nainstalovani tej audiginy co mam v podpise som poznal uz po uvodnej zvucke do winu... Viem ze treba sice zainvestovat ale fakt sa to oplati.
dobry plan...ak tomu musicmatch jukebox....bo winamp susti....aspon na lepsich bedniach....na tych "drevenych" bednickach to ani nie je pocut
diablik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 590
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa diablik »

Dominik napísal:4 + subwoofer ti urcite musia hrat vpohode.pozri ci mas v ovladacoch nastaveny surround, realtek si pridava ikonku do ovladacich panelov, tam to nastav.

a ostatni ludia by si mali uvedomit ze 5ty reprak (center) nehra SCHVALNE, lebo by kazil stereo.
no na to neviem ako si prisiel. mne pos linuxom hra VZDY vsetkych 5 reprakov a zo stredneho mi ide stred ....vasinou hlas. vo win je ten problem, ze narozdiel od ALSA-y nevie spracovat spravne stereo
...Wigwam is like linux, no gate, no windows and apache inside...

I like Tux.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"