LANPARTY #2, malacky [ 20-22 jul ]

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Príspevok od používateľa Thief »

No ja mam zatial objednaneho na odvoz len A2C. Este niekto z BA, idealne z Dubravky a okolia chce odvoz? Vidim to na piatok rano.
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI MPG B550 Gaming plus, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: HP OMEN 27q, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, Crucial P5 plus 2TB SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM850X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Thief napísal:No ja mam zatial objednaneho na odvoz len A2C. Este niekto z BA, idealne z Dubravky a okolia chce odvoz? Vidim to na piatok rano.
ak by si bol ochotny prist na Kramare, tak by som ti bol velmi vDacny :red:
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Príspevok od používateľa Thief »

jaffar: ok, ak sa nic neposere, dostavim sa pre teba skorej, potom cestou nas5 zoborem A2C a hura malacky....
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI MPG B550 Gaming plus, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: HP OMEN 27q, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, Crucial P5 plus 2TB SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM850X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

huraa hura \:D/
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Thief napísal:jaffar: ok, ak sa nic neposere, dostavim sa pre teba skorej, potom cestou nas5 zoborem A2C a hura malacky....
Dakovala, napis mi potom prosim ta na icq/msn pripadne SS a dohodneme detaily.
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4581
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Príspevok od používateľa killswitch »

ja neviem ako na tom budem z odvozom. dozviem sa az nejake dva dni dopredu, ze kedy budem moct odchadzat. takze by som uvital nejake horuce miestecko na poslednu chvilu :wink:
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

Thief napísal:jaffar: ok, ak sa nic neposere, dostavim sa pre teba skorej, potom cestou nas5 zoborem A2C a hura malacky....
Je to sice este daleko, ale piatok ci uz rano, alebo poobede by sme sa mohli stretnut na nejakom mieste a aspon 2-3 auta ist naraz smer Malacky. Napriklad pri zimnom stadione v Dubravke, to by som mal z DD kusok :roll:
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa scarinko »

ak by si mohol crux nahodit mapku malaciek s oznacenim budovy kde sa bude konat a aj smer z ktoreho dojdem

nikdy som tam nebol a moj sofer asi tiez ne

dik
ANONYM_a7

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

neboj to najdes aj mi s me minule bludili a predca sme nasli, je to priblizne prva polna cesta v malackach :P vlavo ak sa nemylim
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Príspevok od používateľa Thief »

l0k2: roger that. ja si mojho milaska dovtedy skusim dat do poriadku :) vcera som si skusal staru cestu - nemam dialnicnu znamku. nahodou som mal cestu cez malacky.
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI MPG B550 Gaming plus, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: HP OMEN 27q, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, Crucial P5 plus 2TB SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM850X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

scarinko napísal:ak by si mohol crux nahodit mapku malaciek s oznacenim budovy kde sa bude konat a aj smer z ktoreho dojdem

nikdy som tam nebol a moj sofer asi tiez ne

dik
takze:

situacia 1 , prichadzas z dialnice

na prvom kruhovom objazde dolava.. to je vsetko.. dostanes sa na novu cestu, ktora je v dialke uzavreta, takze neexistuje aby si sa dostal niekde inde ako na vcelnicu


situacia 2 , prichadzas z mesta

tak musis ist smerom na dialnicu :) .. za cerpacou stanicou je kruhovy objazd, na nom doprava, pochopitelne..
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

To scarinko : crux s tym nic nema, taktiez tam nikdy nebol, takze sa zbytocne obracas na neho.

Ako uz povedal Matlo, na kruhovom objazde po novej asfaltovej ceste (smer od BA z dialnice dolava, od mesta doprava). Ak by tam boli nahodou ståpy, stiahneme ich :wink: (ale myslim, ze uz by mala byt vtedy prejazdna cela ta cesta).

Inak s tou vypravou fajn napad, keD sa dovalite 3 auta naraz, bude srandy kopec. :D
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

Mam taky dojem ze v Malackach ani iny kruhovy nie je. Ved aj tento bol dostavany len nedavno. :)

to Thief: v pohode aj po starej, len snad ked tam prideme rano, tak nebudeme musiet cakat do vecera na organizatorov :) Cize zatial predbezna dohoda na piatkove doobedie, miesto: Zimny stadion v Dubravke (parkovisko).
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa beardie »

nikto nebyva cestou z TN?
zeby hodil aspon trojku na benzin
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa scarinko »

sorry cracken som si trochu pomylil nicky :red:
chlapi to je take tazke urobit jeden screenshot mapy a dat tam krizik ze tu

neviem si to predstavit nikdy som v tom sedlakove nebol :roll:

EDIT:
z toho co ste povedali mi vychadza nieco taketo ale aj tak by ste aspon ulicu mohli napisat
Obrázok

Návrat na "Debata o všetkom"