CNC frezovanie a gravirovanie

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
KTP
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne 27. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

CNC frezovanie a gravirovanie

Príspevok od používateľa KTP »

Ak by mal niekto zaujem tak som prave skompletizoval cnc frezu a gravirovacku. Je to vlastne freza riadena PC, nieco ako ploter takze da sa vygravirovat vsetko popripade vyfrezovat dierky na ventilatory alebo vyrobit krytky z plexiskla, plastu alebo dreva. Tiez mam sustruh a vybavenie na pieskovanie. Staci poslat nakres a rozmery a za par koruniek to mate ako z tovarne. Som v BA - Petrzalka. Da so to riesit aj cez postu a nakolko mam firmu a internetovy obchod spolupracujem aj s dorucovatelskou spolocnostou UPS slovak parcel tak to viem poslat aj cez nich ale to je drahsie.
Používateľov profilový obrázok
KTP
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne 27. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa KTP »

A zabudol som dat kontakt. Takze kto by mal zaujem poslite svoje kontaktne udaje, nakresy a rozmery na: ktp_ktp@centrum.sk
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

vynimocne zareagujem na reklamu kladne :D . mas nejaky web kde by sa dalo popozerat info o firme ? nejaka mapka - ze kde je firmicka v 5trzke, pripadne materialy, rozmery, sluzby, ceny a tak.
Používateľov profilový obrázok
KTP
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne 27. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa KTP »

Rusty napísal:vynimocne zareagujem na reklamu kladne :D . mas nejaky web kde by sa dalo popozerat info o firme ? nejaka mapka - ze kde je firmicka v 5trzke, pripadne materialy, rozmery, sluzby, ceny a tak.

No aby som to uviedol na pravu mieru. TOTO NIEJE REKLAMA PRE NEJAKU FIRMU ANI MOJU ANI NIKOHO INEHO. Toto zariadenie mam doma lebo ma to bavy. Takze neexistuje ani ziaden cennik a ked niekto bude nieco chciet vyrobit budem len rad a cena bude dohodou podla materialu a narocnosti. Taky ornament alebo napis mam napriklad vygravirovany alebo vyfrezovany razdva ale napriklad nejaky obraz alebo portret je casovo narocna praca aj ked to robi stroj a ani naprogramovanie nieje rychle.
Web stranku urobim a budu tam aj fotky ked sa nazbieraju a aj zohnatelny material.
Firmu sice mam ale uplne v inej oblasti.

Zatial z mojej strany je mozne :

pieskovanie
frezovanie - zatial makych materialov ako napriklad plexisklo
gravirovanie
sustruzenie malych veci
CNC frezovanie a gravirovanie
Používateľov profilový obrázok
KTP
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne 27. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa KTP »

Videl som strasne vela fantasticky upravenych PC ale ja mam smolu lebo fungujem zatial iba na notebookoch. Tak mozno budem mat prilezitost urobit nieco pre niekoho a tesit sa aspon z toho ze som nieco take vytvoril aj ked nie na mojom pc.
Raz som videl fotky PC, ktory bol uplne genialny v style BLADE. Nieco uzasne ale samozrejme bez strojneho vybavenia nedosiahnutelne.
CNC frezovanie a gravirovanie
Používateľov profilový obrázok
Rusty
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 793
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 02:00
Bydlisko: Bratislava (29)

Príspevok od používateľa Rusty »

poslal som ti sukromnu spravu. Mam zaujem. :wink:
Používateľov profilový obrázok
KTP
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne 27. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa KTP »

Rusty uz by si mal mat aj odpoved. Inac mozeme sa aj stretnut a prebrat moznosti ak chces.
CNC frezovanie a gravirovanie
Používateľov profilový obrázok
misho
VIP
VIP
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Neutra - Nitra

Príspevok od používateľa misho »

skus dat niake fotky co si uz robil, myslim ze nas to zaujima!
ASUS bamboo 14" - i5 - SSD.
Používateľov profilový obrázok
KTP
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne 27. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa KTP »

misho - Jaj napisal som odpoved a asi som klikol na zle tlacitko lebo mi to miesto vlozenia odpovede vytvorilo novu temu, do kelu.
Sa ospravedlnujem.

K tej teme: fotky niekde hodim ked nejake urobim. Zariadenie som dal dokopi len nedavno takze teraz ho testujem aby som vedel ake materialy je to schopne opracovat. O vysledkoch budem informovat a samozrejme pripojim aj nejake to foto.
CNC frezovanie a gravirovanie
Používateľov profilový obrázok
charonme
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 376
Dátum registrácie: Po 16. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: bratislava 2

super!

Príspevok od používateľa charonme »

wow. KUDOS! mas moj respekt! prajem vela uspechu a radosti z tvorenia
Zdroj: PicoPSU-120-WI-25
Používateľov profilový obrázok
misho
VIP
VIP
Príspevky: 395
Dátum registrácie: Št 16. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Neutra - Nitra

Príspevok od používateľa misho »

KTP napísal:misho - Jaj napisal som odpoved a asi som klikol na zle tlacitko lebo mi to miesto vlozenia odpovede vytvorilo novu temu, do kelu.
Sa ospravedlnujem.

K tej teme: fotky niekde hodim ked nejake urobim. Zariadenie som dal dokopi len nedavno takze teraz ho testujem aby som vedel ake materialy je to schopne opracovat. O vysledkoch budem informovat a samozrejme pripojim aj nejake to foto.

co si kupil? gerber? alebo? robim stym kludne hod typ mozno ti poradim :wink:
ASUS bamboo 14" - i5 - SSD.
Používateľov profilový obrázok
KTP
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ne 27. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa KTP »

misho Nie nekupil som profi masinku. Je to postavene doma a na konstrukcii ma dost prekvapilo ake je to primitivne. :D No elektroniku som kupil robenu v jednej firme. Takze vlastne ide o domacu masinku. Prave vcera som skusal frezovat plech a frezovanie do jednicky plechu ako je na skrinkach to zvladne v pohode. Teraz na tom robim menovky a rozne stitky a samozrejme strkam do toho hociaky matros co mi pride pod ruku aby som vedel co to dokaze. :D Ty mas nieco take v praci alebo doma?
CNC frezovanie a gravirovanie
Používateľov profilový obrázok
fugass
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ne 01. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Ba

Príspevok od používateľa fugass »

Super, ze sa nasiel clovek ako ty a to ze si z petrzalky ako ja je este lepsie. Ja by som mal zaujem o gravir, mozno frezovanie, neviem co je vhodnejsie pre moju pracu, na nejaky plech, ako predny panel na nejaky zosik-maturitna praca by to mohlo byt. Ozves sa mi na ICQ?

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"