LANPARTY #2, malacky [ 20-22 jul ]

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa scarinko »

Thief napísal:Nemoze niekto zobrat nahradnu zadnu napravu na e36? Moja zacina vidavat divne zvuky :E No tak nie no.
BTW: kto poznate Sniper Elite? to by sme tiez mohli skusit multy, single ma tazko bavil.
poznam a mam ale neviem ako by sa to hralo multi s tym super modom sniper naboju :D
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

takze bolo by nacase uzrejmit cenu..

VSTUPNE : 400SKK

malo by to vyst na celu lp, kedze ako si niektory spomenu minuly rok to bolo 300 +na druhy den 100..
v cene limo, pivo, jedenie.. opekacka..
any questions?
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Matl0_w1C napísal:any questions?
Spi sa za kompom, moci v lese a umyva v potoku, alebo je tam aj ina moznost? :D
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

jaffar napísal:
Matl0_w1C napísal:any questions?
Spi sa za kompom, moci v lese a umyva v potoku, alebo je tam aj ina moznost? :D
prvych par ludi bude mat postele.. cca 8, alebo viac.... potom jedine pri pocitaci , na klavesnici..

je tu aj wc,sprcha, mozno tecie ajt tepla voda.. ale to je len pre adminov modov, a mna.. :wink: hadajte v com je figel..
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
midlet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Pi 12. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Pezinok

Príspevok od používateľa midlet »

A tie ostatne postele co boli minuly rok sa rozpadli? Lebo nemam klavesnicu s calunenim :D
MacBook Air 11.6" 128GB SSD | Apple iPad 3rd-gen 32GB WiFi black | 2x Apple TV | Time Capsule 1TB
Mac Mini i5 2,3GHz | 8GB DDR3 | Crucial M4 128GB | Apple Magic Mouse
Apple Wireless Keyboard | LG D2342 3D | Synology DiskStation DS211j 4TB
XBOX 360 + GH:WT World Tour Bundle...whoaaaa :-)
jaffar
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2011
Dátum registrácie: Št 07. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa jaffar »

Matl0_w1C napísal:hadajte v com je figel..
davas im do (_._) ? :P
No nic, budem medzi prvymi snaD ^^
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

jaffar napísal: davas im do (_._) ? :P
No nic, budem medzi prvymi snaD ^^
jasne.. vsetkym...
a ja som si myslel ze to neuhadne nikto :red: ..
este ze tusim ziadny mod ani admin nejde.. :D

Obrázok

toto su tie postielky.,. takze ich tam je viac..
no kto pojde skor spat, ten bude v posteli.. teda ak si myslis ze o desiatej chytis fleka, tak to si radsej priprav na klavesnicu vankus :D
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Po minulorocnej skusenosti mam taky pocit, ze s Wizikom natiahneme kable az do spalne, keDze mi s notebookmi nebudeme mat problem :lol: . A spat budeme mat tiez kde (a nie na klavesnici).

To tepla voda v sprche: Nakolko by sa mal Matlo postarat o 360V predlzovacku, bojler by mal ostat zapnuty, ak sa niekto bude chciet osprchovat. Zachody su luxusne, az 2. :o

Ohladom vstupneho, rozratali sme to tak, aby sa dalo prezit. Minuly rok sa platilo 3800 Sk za prenajom (1000 Sk noc + 800 Sk energie), takze ostane cca. polovica z toho, co sa vyzbiera. Nakupi sa nejake pecivo, nieco na gril, nejaka salama alebo podobne srandy, samozrejme pitie (od mineralky cez ochutenu vodu po kofolu). Kto bude chciet nieco nad limit, bude si platit zvlast, resp. sa spise zoznam, kto co chce a vyberiem sa to kupit s niekym, kto bude ochotny spravit odvoz (pohonne hmoty preplatime, ak si to bude dotycny ziadat). Minuly rok sme mali dodavku od joseho, tentokrat vsak nebude, takze na nakupy sa pojde len v mensom pocte.

Ohladom hier, dohodli sme sa s Matlom na standarde: CoD2 (tech. support Matlo/Wizik), Warcraft 3: TFT !Dota! (ano, bude sa hrat dota, popripade aj standard hra, tech. support robim ja, ale nezabudnite najnovsi patch a najnovsiu dotu www.getdota.com (.45)), CS 1.6 / CSS (zalezi od toho, ako sa dohodneme, poprosim niekoho, aby sa postaral o tech. support vratane map a patchov + instalacky, ak by boli), Trackmania Nations (neviem, ci to niekto z ucastnikov hrava aktivne, ze by sa postaral o tech. support) + nejake drobnosti, na tom sa dohodneme na mieste.

Vyhry budu take mensie v jednotlivych sutaziach (redbull, popripade drobnosti (VIP miestecko pri ohniku :lol: ), musim sa s Kikom dohodnut) a potom tombola, aby ste nepovedali, ze vam nieco nejde a mali ste rovnaku sancu (minuly rok sa to vcelku chytilo).

To je zatial vsetko myslim, ak mate otazky, sem s nimi, nakolko sa nam to uz pomali blizi.
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

CrakeN napísal:Po minulorocnej skusenosti mam taky pocit, ze s Wizikom natiahneme kable az do spalne, keDze mi s notebookmi nebudeme mat problem :lol: . A spat budeme mat tiez kde (a nie na klavesnici).
... a naco tahat kable ???
... vsak som povedal, ze donesiem WiFi router
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Flatout2, Q3 a HL2 DM sa hrat nebude?
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3317
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Príspevok od používateľa Diablo1st »

kua chalani a vy sa idete na LAN party vyspat alebo co?
Ja s tym pocitam, ze do takej 4.00 hrame a potom kde padnem tam spim. Rano o 8.00 sa zobudime a ideme hrat.

Ale radsej si zoberem aj spacak. :D
(a liter paleneho na zaspatie)
Lenovo E460: 14" FHD IPS, i5-6200U, 2x4GB RAM 1600MHz DDR3L, R7 M360, SSD 256GB Toshiba.
Ex. HP 2230s: T9600, 2x2GB RAM 800MHz DDR2, X4500MHD, SSD Toshiba 256GB.
Work: Lenovo E14 G5 AMD + Dell U2724DE + Dell U2724D.

FVE: 6,05 kWp + 13kWh batérie
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

Scorp napísal:Flatout2, Q3 a HL2 DM sa hrat nebude?
mozeme hrat hocico, ak namuckas dostatocny pocet ludi.. :wink:
napr ako minule AoE:C :D
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Diablo1st napísal:kua chalani a vy sa idete na LAN party vyspat alebo co?
Ja s tym pocitam, ze do takej 4.00 hrame a potom kde padnem tam spim. Rano o 8.00 sa zobudime a ideme hrat.

Ale radsej si zoberem aj spacak. :D
(a liter paleneho na zaspatie)
Ehm, nejdeme spat, len viem, ako to dopadlo minuly rok. Ja, Matlo, Wizo a MBG sme tahali nonstop 60 hodin v kuse. A mozem povedat, ze tentokrat sa radsej trochu prespim. :wink:
Používateľov profilový obrázok
Thief
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1174
Dátum registrácie: Pi 14. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Dubravka

Príspevok od používateľa Thief »

Takze mne sa uz pripravuje v alze x1650 nech sa nemusim vyhovarat na nizke fps (aj tak budem) a zajtra asi zacnem davat dokopy auto, nech sa na pol ceste nerozsype. Sice s bednami v kyfri necakam nejaku ostru jazdu, ale clovek nevie co sa pritrafi.

BTW: pripominam, ze nieco ako zero hour, alebo CC3 by sa malo tiez zlomit. Takato vecicka by mi chybala.
CPU: Ryzen 5 5600X, MB: MSI MPG B550 Gaming plus, RAM: 2x16GB Patriot Viper Steel DDR4 3600 Mhz, GPU: XFX Speedster QICK 319 RX6750XT CORE, Monitor: HP OMEN 27q, HDD: Seagate Ironwolf Pro 4TB, M2: Samsung 970 Evo plus 1TB, Crucial P5 plus 2TB SSD: Apacer Panther AS350 512GB PSU: Corsair RM850X Gold, Case:Fractal Define S, NET:Orange FiberNet 500Mb, OS: Win 10 pro 64
Používateľov profilový obrázok
beardie
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3352
Dátum registrácie: So 25. Mar, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa beardie »

ja som na jednej lanke spal len na karimatke a tricku :D, takze mne je jedno kde budem spat :lol:

Obrázok

Návrat na "Debata o všetkom"