LANPARTY #2, malacky [ 20-22 jul ]

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

jose napísal:west boys ako je to s elektrikou?utiahne nas to? ako pozeram na tie zostavy tak vsetko cez 300W....prerobilo sa to?budeme tahat 380?
som bol v malackach,ta cesta ako je naznacena v mapke od matla,je vo vystavbe a bola tam zatarasa,ale robotnici ma tam pustili...
dnes by som mal robit predlzovacku takze np :wink: .. ta cesta bola zatarasena aj minule, avsak az za tym vchodom na vcelnicu, takze autom sa tam da dostat v pohode.. ako toje teraz neviem, mal by som ist pozriet.. ale pustit by nas tam mali :wink:
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
Mtex
VIP
VIP
Príspevky: 1027
Dátum registrácie: St 14. Apr, 2004, 14:00
Bydlisko: Trojanovice-CZ/Senica-SVK

Príspevok od používateľa Mtex »

Hmm...ja by som aj siel, comp je ok (aj dva) len odvoz je u mna problem ... jediny kto je relativne blizko by bol barco ...
2barco: ak mozes, spytaj sa ci by si otec nenadjel do SE...na cestu by som peniaze dal :wink:
ak nie nevadi
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Cesta by uz mala byt plne prejazdna, nakolko aj znacenia a vsetko ostatne je uz na svojom mieste. (Ak by tam predsa len bola betónova bariera, tak ju odsunieme :D )
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

jose napísal:...scorp ako ides?
autobusom, bedna do tasky a vozim sa :)

W!Z!K
pf, alkoholik :P Budeme udrzovat trvalu hladinu alkoholu s vodkou, lepsie sa striela potom :)
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
jose
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 532
Dátum registrácie: Ne 10. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa jose »

mozem Ta niekde vyzdvihnut..ja byvam vo Vrakuni,pri hlavnej ceste(cez Lehnice a Most) z DS do BA(to je cca 30km),pripadne niekde po ceste,alebo mas uz plan?
MBG
VIP
VIP
Príspevky: 1572
Dátum registrácie: Ne 22. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: Topolcany/Bratislava

Príspevok od používateľa MBG »

jose, budem ti velmi vdacny ak mi donesies tu ramku, vopred dik :wink:
Používateľov profilový obrázok
barco
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 713
Dátum registrácie: Pi 19. Máj, 2006, 02:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa barco »

Mtex napísal:2barco: ak mozes, spytaj sa ci by si otec nenadjel do SE...na cestu by som peniaze dal :wink:
ak nie nevadi
V pohode, stejne by sme tam sli cez Senicu ;) Zoberieme ta, len ideme dost skoro rano cca 8.00h, pretoze otec ma potom pracu... Ak nieco budes potrebovat este, tak ICQ ;)
Používateľov profilový obrázok
midlet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Pi 12. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Pezinok

Príspevok od používateľa midlet »

Jose a kolko mas volnych miest a o kolkej tam ides?

Som sa prihlasil do auta Gogimu, ale ide az poobede a rad by som chytil nejake lepsie miesto nez pri dverach. Na piatok mam dovolenku cize mozem kludne aj skor. Ak si full, v pohode, poficim s Gogim. (alebo Gogi ber dovolenku na piatok :o )
MacBook Air 11.6" 128GB SSD | Apple iPad 3rd-gen 32GB WiFi black | 2x Apple TV | Time Capsule 1TB
Mac Mini i5 2,3GHz | 8GB DDR3 | Crucial M4 128GB | Apple Magic Mouse
Apple Wireless Keyboard | LG D2342 3D | Synology DiskStation DS211j 4TB
XBOX 360 + GH:WT World Tour Bundle...whoaaaa :-)
Používateľov profilový obrázok
jose
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 532
Dátum registrácie: Ne 10. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa jose »

no berem WIZIKA a Scorpa a nejake zelezo do punta,jedine s bookom asi...skusim to pomerat kolko sa tam vojde,ja mam bigtower+LCD 19+book+1ruksak,Wizik book+nieco,Scorp skrinku bez monasu a nieco,ak mas tower+Lcd+ruksak snad to tam narvem aj s Tebou :D jo ideme uz rano kolo 8 z BA....
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

jose napísal:...skusim to pomerat kolko sa tam vojde,ja mam bigtower+LCD 19+book+1ruksak,Wizik book+nieco,Scorp skrinku bez monasu a nieco,ak mas tower+Lcd+ruksak snad to tam narvem aj s Tebou....
...ako som isiel na prvu lanku do mauacek :-D

Obrázok

2xmiddle chieftec, 1xmiddle tower, 2x19"crt, 1x17"crt, prislusenstvo, spacaky, jedlo, atd,... :lol:
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Niake odporucanie co si tam mame zobrat a co uz nemusime (jedlo) ?
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
midlet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Pi 12. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Pezinok

Príspevok od používateľa midlet »

jose napísal:no berem WIZIKA a Scorpa a nejake zelezo do punta,jedine s bookom asi...skusim to pomerat kolko sa tam vojde,ja mam bigtower+LCD 19+book+1ruksak,Wizik book+nieco,Scorp skrinku bez monasu a nieco,ak mas tower+Lcd+ruksak snad to tam narvem aj s Tebou :D jo ideme uz rano kolo 8 z BA....
No nejako si neviem spomenut ako vvyzera Punto, ale mam seba, ruksak, skrinku v krabici (dost velka, sak Wizo vie), LCD a ten ma teda tiez riadnu krabicu, takze skor by som povedal ze sa nenarvem...

Kde mas dodavku? :D
MacBook Air 11.6" 128GB SSD | Apple iPad 3rd-gen 32GB WiFi black | 2x Apple TV | Time Capsule 1TB
Mac Mini i5 2,3GHz | 8GB DDR3 | Crucial M4 128GB | Apple Magic Mouse
Apple Wireless Keyboard | LG D2342 3D | Synology DiskStation DS211j 4TB
XBOX 360 + GH:WT World Tour Bundle...whoaaaa :-)
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

A2C napísal:Niake odporucanie co si tam mame zobrat a co uz nemusime (jedlo) ?
To, co na lanku :D. Jedlo asi len na prvy den, resp. nejaku desiatu, ale samozrejme bude do coho zuby zavadit (zalezi, ako rychlo sa podari vyzbierat prve peniaze). Zober si spacak, nieco tenke teplejsie na seba (ma sa totiz ochladit a o 3 rano nie je uplne najteplejsie), kuchynska linka je vybavena, takze poharikov bolo dost. Ostatne, co uznas za vhodne. :wink:

Btw. do Punta sa pomestite, tych 50 km vydrzite :wink:, aj keby ste mali vzadu sediet v tureckom sede a hlavami buchat o case. :lol:
Používateľov profilový obrázok
jose
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 532
Dátum registrácie: Ne 10. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa jose »

dodavka je firemna, a ja mam dovolenku...,OK takze v piatok rano idem pre Vas a podho na lanku...
len najskor asi my tu v BA a potom DS a cez SC do MA(nemam nalepku)
Používateľov profilový obrázok
midlet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Pi 12. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Pezinok

Príspevok od používateľa midlet »

Tak ma vezmes? Mozem ti zmerat rozmery tych krabic keby bolo treba. Ale zasa zbytocne to silit nemusime, mne ide len o to miesto (nejake lukrativnejsie v zmysle kto skor pride, ten nesedi pri dverach a za minutu mu neprejde za chrbtom 60ludi :D )
MacBook Air 11.6" 128GB SSD | Apple iPad 3rd-gen 32GB WiFi black | 2x Apple TV | Time Capsule 1TB
Mac Mini i5 2,3GHz | 8GB DDR3 | Crucial M4 128GB | Apple Magic Mouse
Apple Wireless Keyboard | LG D2342 3D | Synology DiskStation DS211j 4TB
XBOX 360 + GH:WT World Tour Bundle...whoaaaa :-)

Návrat na "Debata o všetkom"