Minibike (MotoGang)

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

MSI napísal:OK ja ho kupim a uvidim co s nim je.A odkial si toman?????
- petrzalka
- ak mas aspon minimalne skusenosti a niekoho kto ti poradi, niesto na servisovanie + naradie tak preco nie.
- ale uz na zaciatku som napisal: "2 hodini jzady = 1 hodina servisovania"
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
Wolverin2004
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 28. Máj, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa Wolverin2004 »

DiwaSwina napísal:hm ale ved tieto motorky zakzali kvoli nebezpecnosti, nie???!!!!??(hriozne dlhy topic nechce sa mi to cele listovat ak to tu uz je riesene)

to je nebezpecne vtedy ked nevies jazdit by som povedal ja jazdim uz try mesiace ako sarkana le viem natom jazdit... :D
Používateľov profilový obrázok
MSI
Ban
Ban
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Pi 10. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa MSI »

Toman:Byvam v panelaku ale naradie je,mame kocikare,dva balkony,susedou ktorim to nevady,sikovne ruky,rady fotrika,a aj rady z http://www.mujminibike.cz/......
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Príspevok od používateľa Gogi »

Wolverin2004 napísal:
DiwaSwina napísal:hm ale ved tieto motorky zakzali kvoli nebezpecnosti, nie???!!!!??(hriozne dlhy topic nechce sa mi to cele listovat ak to tu uz je riesene)

to je nebezpecne vtedy ked nevies jazdit by som povedal ja jazdim uz try mesiace ako sarkana le viem natom jazdit... :D
neda mi nezareagovat : pokial si pametam tak problemov na tych motoreckach je niekolko, dobre si pametam ze najvecsim problemom boli/su brzdy a ine podobne technicke zavady - myslim ze sofer nebol jednym z dovodov
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
FLP
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 939
Dátum registrácie: Ut 03. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: NitRa

Príspevok od používateľa FLP »

Praveze ani nie to je len sila zvyku na tych minibikoch jazdit a hlavne si treba zvyknut ze si tak nizsko od cesty.
Používateľov profilový obrázok
MSI
Ban
Ban
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Pi 10. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa MSI »

JJ som zvedavi ako to dopadne ked to dostanem do ruuuuk :o No len asi tu cievku bude trebat kupit.Lebo fakt neviem co s tym moze bit.

Toman:Potom ked mi pojde tak sa viberem na hradzu :wink:
Používateľov profilový obrázok
Wolverin2004
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 28. Máj, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa Wolverin2004 »

Gogi napísal:
Wolverin2004 napísal:
DiwaSwina napísal:hm ale ved tieto motorky zakzali kvoli nebezpecnosti, nie???!!!!??(hriozne dlhy topic nechce sa mi to cele listovat ak to tu uz je riesene)

to je nebezpecne vtedy ked nevies jazdit by som povedal ja jazdim uz try mesiace ako sarkana le viem natom jazdit... :D
neda mi nezareagovat : pokial si pametam tak problemov na tych motoreckach je niekolko, dobre si pametam ze najvecsim problemom boli/su brzdy a ine podobne technicke zavady - myslim ze sofer nebol jednym z dovodov

ano jaska problemy su ja s brzdami nemam ony sa povolia casom ale brzdim jemne nie smykom cize problem nemam
Používateľov profilový obrázok
Wolverin2004
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Po 28. Máj, 2007, 08:00

Príspevok od používateľa Wolverin2004 »

MSI napísal:JJ som zvedavi ako to dopadne ked to dostanem do ruuuuk :o No len asi tu cievku bude trebat kupit.Lebo fakt neviem co s tym moze bit.

Toman:Potom ked mi pojde tak sa viberem na hradzu :wink:

len by som sa hned netesil a myslel nato ze havaria natom su fes zle cize treba myslet aj nato....
Používateľov profilový obrázok
MSI
Ban
Ban
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Pi 10. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa MSI »

Co je nebezpecnejsie minibike alebo skoda 120M ???????minibike je ako bicikel mali z motorom ale ked som mal v lese skodu 120M tak to bola haluz :D Skoda ze uz neni :(
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

MSI napísal:Co je nebezpecnejsie minibike alebo skoda 120M
minibike.. ved skus sa vy... vykotulat na minibike v60.. a naburat v skodovke v 60.. uvidis ten rozdiel.. ak padnes z mini. v takej rychlosti tak sa este dokotulas k tej naburanej skodovke..zastavi ta jedine spomalovac.. :) ak naburas v skodovke v 60 a budes mat bezpecnostny pas, tak pravdepodobne vytrhnes cely mechanizmus z podlahy auta, rozbijes si hlavu o volant, nohy si rozrazis cez pedale, ale stale budes na tom lepsie :red:
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
DiwaSwina
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1187
Dátum registrácie: Po 28. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa DiwaSwina »

Matl0_w1C napísal:
MSI napísal:Co je nebezpecnejsie minibike alebo skoda 120M
minibike.. ved skus sa vy... vykotulat na minibike v60.. a naburat v skodovke v 60.. uvidis ten rozdiel.. ak padnes z mini. v takej rychlosti tak sa este dokotulas k tej naburanej skodovke..zastavi ta jedine spomalovac.. :) ak naburas v skodovke v 60 a budes mat bezpecnostny pas, tak pravdepodobne vytrhnes cely mechanizmus z podlahy auta, rozbijes si hlavu o volant, nohy si rozrazis cez pedale, ale stale budes na tom lepsie :red:
o to ani vobec neslo, zakazali ich predaj lebo tam bolo riziko poziaru, nespolahlive brzdy, a neviem co este. myslim ze ten vykon je hodne predimenzovany na cosi take male
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

DiwaSwina napísal: o to ani vobec neslo, ..
ale ved ja viem aky je rozdiel medzi zakazom predaja a zakazom pouzivania a komunikaciach :) ja som len odpovedal na otazku co je nebezpecnejsie..
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

MSI napísal:JJ som zvedavi ako to dopadne ked to dostanem do ruuuuk :o No len asi tu cievku bude trebat kupit.Lebo fakt neviem co s tym moze bit.

Toman:Potom ked mi pojde tak sa viberem na hradzu :wink:
- jasne, bude sranda.
- zapalovanie som nemal rozebrane, ktoru cievku mislis?

T. :wink:
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
MSI
Ban
Ban
Príspevky: 23
Dátum registrácie: Pi 10. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa MSI »

Sak na normal moto je inducka a na minibike je cievka.Ja kupim za 1000sk minibike a este jeden kupim za 1500sk na nahradne dieli :)
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

potom by som mal zaujem o nahradnu nadrz
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent

Návrat na "Debata o všetkom"