PS3 vs. XBOX360 vs. Wii!!! Ktory je vas sampion?

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Príspevok od používateľa Snake »

Meloon napísal:...
Nie som zase az taky fanatik aby som vynasal PS3 do nebies, X360 ma vdaka uz uskutocnenemu launchu vacsi naskok ktory PS3 (ked Sony neznizi ceny) bude len tazko dohanat.

Co sa tyka k tym silnym slovam, ano su silne a vsadim na to aj ktorukolvek cast mojho tela (okrem jednej :) ) ze sa to bude lepsie predavat nez GoW. Aspon MGS4 urcite na to cakam uz riadne dlho (uz na trojku som bol nadrzany tyzden pred launchom :o ) a bude to killer titul (pozri si predajnost predchadzajucich dielov, to je vidiet ze to neni EA ala dojime kravicku na Need for speede)





.
Používateľov profilový obrázok
hromi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Pi 06. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Blava

Príspevok od používateľa hromi »

s tou grafikou je to bohuzial tak... ja sice ps3 nemam, ale nejaku hru som si mal moznost zahrat a poviem Vam nebolo nijake vizualne bohvieco. Hlavne v kontraste ciernej s inymi farbami sa mi videl skor xbox. A to som hral na 720p HD co myslim nejako tie textury ukazalo. PS3 ma nejako divne nastavene to zobrazovanie ako keby to zosvetlovalo, alebo co. K tomu, ze sa pri xboxe skor bluruje vyhrady nemam mne sa to skor paci ako sice mozne realistickejsia ostra textura. Hry zaujmu predovsetkym silnymi zmenami farieb co udru do oci. V tomto smere skor davam plus Atickovemu Xenosovi. Darmo Ati nie je ziaden novacik v tomto biznise. Len si spomente co urobila s Flipperom v Gamecube pri takej pecke ako Resident Evil 4. Grafika sa proste na inych konzolach a peckach nechytala. Nieco podobne priniesla Ati do xboxu360. Je vidiet, ze o tom nieco vedia o tom napriklad svedci integrovana ramka na cipe rovnako ako pri gamecube. co som cital hlavne kvoli plynulemu antialliasingu a ktovie comu. Moj nazor je, ze GPU xboxu360 je proste omnoho lepsi co sa vykonu a technológie tyka oproti PS3. Unifikovane shadery to je Dalsi dokaz. Nvidia to s konzolovou grafikou skusila raz s prvym xboxom a nejako sa MS do toho teraz nechcelo. Popravde ich cip v xboxe nebol nic moc. Myslim si, ze v PS3 dokazuju to iste. Na to ako sa na PS3 cakalo som ocakaval modernejsi GPU, nieco ako predvoj G80 porovnatelne s Xboxovym Xenosom. No mozno to za pacesy potiahne CELL, ale kto vie. Tento cip je jeden velky otaznik na PS3...

Meloon napísal:No pozrite si porovnanie grafik X-Box vs. PS3 . Grafika na PS3 az na AC4 proste :beee: . Na X-box je jasne lepsie AF a hlavne farby , PS3 co tam predvadza hlavne v Spider-Man 3 je proste hnus ! Taktiez AA je na PS3 nic moc vid DJI - > na streche to dobre vidno

- btw.: zatial by som jednoznacne bral X-box, tu nie je co riesit
Naposledy upravil/-a hromi v Ut 31. Júl, 2007, 01:14, upravené celkom 2 krát.
PSU: Eurocase 500W PFC | MB: Epox EP-8NPA SLi | CPU: AMD Athlon 64 3000+ Venice 2,0 GHz@2,4 GHz | RAM: 2GB, 1T.2,5.3.8.3, 400 Mhz - Kingston VR400X64C3A/1G + Goodram GR400D64L3/1G | HDD: Samsung - 320GB, SpinPoint T Series HD321KJ, 16MB SATA2, Maxtor DiamondMax Plus 9 - 120 GB, 8 MB P-ATA | DVD-R: LG - GSA-H12N, P-ATA | DVD±RW: NEC ND-3520A, P-ATA | SOUND: Sound Blaster Audigy 4 | VGA: Sapphire Radeon X1950 Pro - 256MB 1,2ns GDDR3 | LCD: BENQ FP783, 12ms + webcam&repro | MOUSE+KEYBOARD: Microsoft Reclusa & Microsoft/Razer Habu | COOLER: Arctic Cooling Freezer 64 Pro | FDD: Teac 3.5" | OS: Microsoft Windows XP Pro SP2 ENG | SUPERPI: 40s | 3DMARK06: 4120p (1280x1024, AF)
Používateľov profilový obrázok
hromi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Pi 06. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Blava

Príspevok od používateľa hromi »

V tomto smere suhlasim. Uz nejaky ten rok pracujem a viem co je to sediet za pocitacom. Ak ho mate pred ocami skoro kazdy den najradsej by ste ho zapalili. Som zanieteny hrac a zacinal som asi ako kazdy priemerny slovak na warezoch u pecku. Pomalinky z jednej zostavy na druhu. Zahral som si kopu dobrych hier v podstate zadarmo no i napriek tomu som dospel k nazoru, ze v buducnosti chcem isto prejst aj na konzolu. Preco? No v prvom rade kvoli tomu, ze PC nie je vonkoncom ergonomicke zariadenie. Ak si napriklad zoberiete klasicku FPS s klavesnicou a myskou v ruke a travenie tohto casu tak na dve hodiny denne nejaky ten defektik sa na chrbtici ukaze. Po case sa pekne ohnete ako banan a to len kvoli tomu, ze ste si chceli uzivat hry. Mozno by pomohlo nejake obyvackove PC prepojene na telku, ale FPS takto dobre nezahrajete. Dalej upgrade. OK, OK priznavam vsetkym grafickym magom a umelcom. casom sa konzola svojou kvalitou posunie za priemer PC grafik, ale ako hovori DUDE - WHO GIVES A SHIT?! Pri hre predsa nejde o grafiku! Vonkoncom sa tato vec neriesi. Krasa a zabava hry je v jej originalite, ovladani a celkovej hratelnosti. Nie, zeby som nemal rad upgrade PC a nasledne sa z neho tesil. To nie, ale neustale predavanie a nakupovanie komponentov, len kvoli tomu, aby mi napr. Alan Wake ci Crysis netrhal proste nepotrebujem. PC je v prvom rade PC nech robi svoju funkciu. Hry su len addon, ktory napr. pri Diablo RPG, FPS ci strategiach dobre funguje no stale nema to caro ako konzola. Proste raz si kupite konzolu a neriesite ziaden upgrade ani nic okolo toho. Pre mna jedna Dalsia vyhoda. No a nakoniec pre mna najdolezitejsia vec - POHODA! Toto nebude mat pecko nikdy a to hovorim po odohranej velkej kope hier. Pani, vsetci co pracujete viete co nasleduje po navrate z prace. No konecne ste doma! Dobity, zniceny nemate chut na nic len sa drbnut do kresla, vybrat si nejake to pivko, zranicu a nic neriesit. Zapnete bednu prepnete programiky zase ten isty bullshit a ako jediny uletik si zvolite nejaku tu gejmku. Len tak chill out v pohodke. Vlozite medium a hrajete. Proste max hlupucke, ale ake krasne! Pani v jednoduchosti je krasa a to je co konzoly maju. Jednoduchost, zabavu a hratelnost. Krasne sa takto po praci uvolnite, vypnete poistky a zresetujete. To je podla mna asi najvacsia vyhoda konzole. Pochopi to aj Vasa kocka a zahraje si s Vami. Proste, ziadne komplikovane vysvetlovanie nejakeho RPG, ci strielacky. Preto si myslim, ze po tych dlhych rokoch hrbenia sa pred PC su konzoly prijemna zabavka pre tych co sa chcu v prvom rade zabavat. CrakeN preto dostava odo mna respekt, lebo vie o com hovori!
No a ak niekoho prenasleduje zly pocit s hrami i na to maju sikovny ludia riesenie. Warezy, modchipy atd atd da sa vsetko sa da, len treba chciet...

CrakeN napísal:Hmmm, dost ludi tu hovori o PC. Si uvedomte, ze hry pre taky XboX alebo PS3, ktore vyjdu o dajme tomu 2 roky, vzdy pojdu na konzole plynulo. Na pocitaci nejdu hry ani o pol roka uz plynulo, pokial to nebola vtedy dost velka investicia. A ak si niekto kupi za 15.000 Sk konzolu, ma dobry televizor na rozliseni 1080i, ktory vyuzije aj na ine, ako na hranie (myslim teda pozeranie), a v neposlednom rade je naruzlivy hrac, je mu vyhodnejsie kupit konzolu, ako kazdy polrok (rok) investovat do novych komponentov, aby sa opat na takom vysokom rozliseni a s max. detailami zahral (preto vysoke rozlisenie, aby si naozaj tu hru vychutnal ako na konzolach).
PSU: Eurocase 500W PFC | MB: Epox EP-8NPA SLi | CPU: AMD Athlon 64 3000+ Venice 2,0 GHz@2,4 GHz | RAM: 2GB, 1T.2,5.3.8.3, 400 Mhz - Kingston VR400X64C3A/1G + Goodram GR400D64L3/1G | HDD: Samsung - 320GB, SpinPoint T Series HD321KJ, 16MB SATA2, Maxtor DiamondMax Plus 9 - 120 GB, 8 MB P-ATA | DVD-R: LG - GSA-H12N, P-ATA | DVD±RW: NEC ND-3520A, P-ATA | SOUND: Sound Blaster Audigy 4 | VGA: Sapphire Radeon X1950 Pro - 256MB 1,2ns GDDR3 | LCD: BENQ FP783, 12ms + webcam&repro | MOUSE+KEYBOARD: Microsoft Reclusa & Microsoft/Razer Habu | COOLER: Arctic Cooling Freezer 64 Pro | FDD: Teac 3.5" | OS: Microsoft Windows XP Pro SP2 ENG | SUPERPI: 40s | 3DMARK06: 4120p (1280x1024, AF)
Používateľov profilový obrázok
hromi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Pi 06. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Blava

Príspevok od používateľa hromi »

vidim, ze si taky maly fanatik PS. Tak to si isto videl Snake v MGS4 v gameplay akcii... predpokladam. Podla mna pojde o pecku, ako tomu bolo velkrat pri MGS predtym, ale musim dodat, ze okrem sixaxisu, ktory mas moznost konecne rozumne vyuzit o nic prevratne nejde. Myslim hlavne grafiku, interface a aj hratelnost. Ide o ukoncenie MGS serie, ale podla mna hlavnym tahunom je velka marketingova kampan, od ktorej si Sony konecne slubuje narast zaujmu o PS3 oproti inym konzolam. Tym vonkoncom nechcem povedat, ze MGS4 nezaujme a nebude naozaj ziadana. Ide mi len o to, ze okrem akej takej grafiky, ktora je ako tak nextgen a realnym animaciam, ktore mame tak vsetci radi o nic brutalne nejde. Sony a jej PS3 maju pred sebou este strastiplnu cestu pochopenia developerov, aby vyuzili ozajstny potencial masiny a vytvorili nieco naozaj prevratne. Na nieco take si musime pockat ako napr. pri Shadow of the Colossus pri PS2. Ale ako Dalsi postup to vonkoncom nie je zle, no nezabudaj na to, ze MS s xboxom uz pochopenie developerov ma davno za sebou a ti sa teraz na tejto masinke pekne s chuti zabavaju a to je najpodstatnejsie. Vsetko sa ukaze cez hry no xbox ma v tomto dost velky naskok a Sony musi vynalozit dvakrat viac usilia, aby zaujalo. Zober si, ze exkluzivnych titulov pre PS3 je zatial dost malo a len velmi malo su pecky. Vsetko sa ako vzdy ukaze cez hry...

SolidSnake napísal:
Meloon napísal:...
Nie som zase az taky fanatik aby som vynasal PS3 do nebies, X360 ma vdaka uz uskutocnenemu launchu vacsi naskok ktory PS3 (ked Sony neznizi ceny) bude len tazko dohanat.

Co sa tyka k tym silnym slovam, ano su silne a vsadim na to aj ktorukolvek cast mojho tela (okrem jednej :) ) ze sa to bude lepsie predavat nez GoW. Aspon MGS4 urcite na to cakam uz riadne dlho (uz na trojku som bol nadrzany tyzden pred launchom :o ) a bude to killer titul (pozri si predajnost predchadzajucich dielov, to je vidiet ze to neni EA ala dojime kravicku na Need for speede)
PSU: Eurocase 500W PFC | MB: Epox EP-8NPA SLi | CPU: AMD Athlon 64 3000+ Venice 2,0 GHz@2,4 GHz | RAM: 2GB, 1T.2,5.3.8.3, 400 Mhz - Kingston VR400X64C3A/1G + Goodram GR400D64L3/1G | HDD: Samsung - 320GB, SpinPoint T Series HD321KJ, 16MB SATA2, Maxtor DiamondMax Plus 9 - 120 GB, 8 MB P-ATA | DVD-R: LG - GSA-H12N, P-ATA | DVD±RW: NEC ND-3520A, P-ATA | SOUND: Sound Blaster Audigy 4 | VGA: Sapphire Radeon X1950 Pro - 256MB 1,2ns GDDR3 | LCD: BENQ FP783, 12ms + webcam&repro | MOUSE+KEYBOARD: Microsoft Reclusa & Microsoft/Razer Habu | COOLER: Arctic Cooling Freezer 64 Pro | FDD: Teac 3.5" | OS: Microsoft Windows XP Pro SP2 ENG | SUPERPI: 40s | 3DMARK06: 4120p (1280x1024, AF)
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

hromi napísal:V tomto smere skor davam plus Atickovemu Xenosovi. Darmo Ati nie je ziaden novacik v tomto biznise
Tiez si to myslim, v PS3 je nejaka mierne upravena GeForce 7800GTX s vnutornou texture cache 96Kb, a Xenos je urcite vyspelejsi cip (hlavne to AF a AA)...
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
ess
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 80
Dátum registrácie: Pi 22. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Plymouth

Príspevok od používateľa ess »

tak aby som aj ja ponazoroval.....

pocul som tiez vela nazorov, cital vela recenzii a videl vela videii.....z tohoto vsetkeho sa nakoniec mierne priklanam na stranu x-boxu, kedze blue-ray prehravac nepotrebujem a veci ako napriklad exkluzivna zmluva s nemenovanou japonskou firmou na vyvoj hier, lepsie kontrasty v hrach (samozrejme ze je to niekedy aj opacne) a ine ma zviedli od PS k x-boxu...a to som teda zaryty fanusik PS.....
a k tej otazke ktora konzola bude predavanejsia.....pokial to nebude fifty-fifty tak skor bude mat navrch x-box......pokial sa teda ta otazka netykala iba Slovenska
Epox 8RDA3G *** Athlon 2400 xp+ @2110 MHz *** 512 MB RAM 2.5-3-3-6 *** MSI NX6800GT 256MB @ 425/1170 arcticICE cooler *** 40 + 80 GB WD PATA HDD
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Príspevok od používateľa crux2005 »

fobos napísal:v PS3 je nejaka mierne upravena GeForce 7800GTX s vnutornou texture cache 96Kb.
RSX „Reality Synthesizer“ je zalozeny na upravenom G71 @ 550MHz
vyrobeny v 90nm @ 300 miliónov tranzistorov
24 Vec5 PS-ALUs, 8 Vec2 VS-ALUs
136 shader operacii za takt
podpora SM 3.0
vykon mierne vyssi ako GeForce 7800GTX
priepustnost ako GeForce 7600GT - 22,4GB/s, 128bit zbernica, 700MHz frekv. pamate
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
hromi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Pi 06. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Blava

Príspevok od používateľa hromi »

ess napísal:tak aby som aj ja ponazoroval.....

pocul som tiez vela nazorov, cital vela recenzii a videl vela videii.....z tohoto vsetkeho sa nakoniec mierne priklanam na stranu x-boxu, kedze blue-ray prehravac nepotrebujem a veci ako napriklad exkluzivna zmluva s nemenovanou japonskou firmou na vyvoj hier, lepsie kontrasty v hrach (samozrejme ze je to niekedy aj opacne) a ine ma zviedli od PS k x-boxu...a to som teda zaryty fanusik PS.....
a k tej otazke ktora konzola bude predavanejsia.....pokial to nebude fifty-fifty tak skor bude mat navrch x-box......pokial sa teda ta otazka netykala iba Slovenska
ja som od zaciatku duelu next gen konzoli drzal palce sony! cakal som nejaku malu revoluciu v oblasti hrania. Take skåbenie zabavy z Wii s nextgen grafikou. To co som videl na vlastne oci ma tak trochu sklamalo. I keD ide o prve hry na PS3 nejedna sa o nijake nextgen skvosty ci divociny co by trhali oci. Grafika ma nijako nedostala i keD este moze prekvapit. Do PS3 vkladam nadeje hlavne kvoli CELLu a XDR, ktore su fakt vykonne nastroje, ale bohuzial herne sa to nejako nedokazuje. Vyhoda PS3 je aj v SIXAXISe, ale ten tiez potrebuje cas. Sony, ako keby zaspala a cele to posunutie oproti Xboxu ju stalo nemaly balik penazi a zakaznikov, ktory za ten cas presli jednoducho na inu platformu. Na ktoru to vsetci vieme staci pozriet vysledky predajnosti konzol. Naproti xbox je zaujimavy tym, ze ho vyvijal MS. Tym chcem povedat, ze MS je standardizatorom v oblasti DX a inych veci v oblasti grafiky pre PC. Xbox je taky maly vykonny PC, ktory sa sice svojou architekturou od PC lisi, ale vzdy ma k nemu blizie ako PS3. Rozdelovanie uloh v PC hrach prichadza v plnej parade a podobne sa tomu tesi aj Xbox. ziadne SPE, ktore nema nijaky iny procak. Proste zvolili striedmy postup, dali viacjadrovy procak cim sa odstrania az take neduhy pri konverzii na PC a naopak, novy graficky cip od zabehnuteho vyrobcu, ktory uz na tomto poli nieco aj dokazal, dobra cena. V podstate Xbox nic nove neprinieslo, ale to nikoho nestve. Hlavne, ze tam hry vyzeraju fantasticky, ovladac vibruje ako predtym a hrajeme. Nic revolucne len klasika s nejakymi "zmenami". To Sony chcelo zaujat a urobit revoluciu no ako keby nepozeralo mimo seba. Uhanalo tak svojou cestou, ze zabudlo na to, ze zvysok sveta blueray prehravace nema, CELL je komplikovany a ze to cele bude komplikovane vyrobit v dohodnutom termine. K tomu sa im pripojili problemy s bateriami v laptopoch, ktore vybuchovali a mali problemov viac nez dost. Stale si vsak v duchu myslim, ze i keD je xbox z hladiska ceny a produkty najlepsi nextgen kandidat, PS3 prekvapi. No lenze zase znie otazka kedy a to je klucova vec. PS3 je nepochybne ozajstny next gen kusok hw, ale osobne si myslim, ze mal prist s blue ray az zo styrkou kedy bude zvysok sveta pripraveny. Usetrene peniaze mali nechat na lepsi graficky cip, ktory je podla mna najvacsim minusom PS3. Verim tomu, ze ak by jednali s Nvidiou o inych podmienkach dostali by do svojich konzol nieco medzi 8600 a 8800 s unifikovanymi shadermi a omnoho lepsim obrazom. Ale to su len spekulacie. Uvidime kam to az PS3 so svojim hw dotiahne. No nesmieme zabudat, ze naskok ma Xbox a uz nejaky cas pevne drzi opraty. Nemyslim, si ze by ich len tak pustili... ale niekedy aj motyka vystreli. Nechajme sa prekvapit...
PSU: Eurocase 500W PFC | MB: Epox EP-8NPA SLi | CPU: AMD Athlon 64 3000+ Venice 2,0 GHz@2,4 GHz | RAM: 2GB, 1T.2,5.3.8.3, 400 Mhz - Kingston VR400X64C3A/1G + Goodram GR400D64L3/1G | HDD: Samsung - 320GB, SpinPoint T Series HD321KJ, 16MB SATA2, Maxtor DiamondMax Plus 9 - 120 GB, 8 MB P-ATA | DVD-R: LG - GSA-H12N, P-ATA | DVD±RW: NEC ND-3520A, P-ATA | SOUND: Sound Blaster Audigy 4 | VGA: Sapphire Radeon X1950 Pro - 256MB 1,2ns GDDR3 | LCD: BENQ FP783, 12ms + webcam&repro | MOUSE+KEYBOARD: Microsoft Reclusa & Microsoft/Razer Habu | COOLER: Arctic Cooling Freezer 64 Pro | FDD: Teac 3.5" | OS: Microsoft Windows XP Pro SP2 ENG | SUPERPI: 40s | 3DMARK06: 4120p (1280x1024, AF)
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

Wii sa stalo najpredavanejsou konzolou Next-gen

Obrázok

Samozøejmì o tom, ze Nintendo Wii doslova valcuje oba konkurenty, se vi uz nìjakou dobu. Nyni ovsem mame cerne na bilem, ze Wii se co do poctu kusù stala nejprodavanìjsi konzoli nove generace, kdyz pøekonala XBOX360, ktery je na trhu dele. uspìch Nintenda Wii je pro 99,9% prognostikù a odbornikù takovym pøekvapenim, ze o tom jestì budou popsany velke stohy papiru
Viac tu
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
hromi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Pi 06. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Blava

Príspevok od používateľa hromi »

hola Wii je fakt majster! Bodaj by aj nie, veD zabava nie su len genialne textury a HD zvuky! Ide hlavne o FUN! Xbox tiez big respecta! V PS3 pripade sa len potvrdzuju kontroverzne predpovede analytikov...
PSU: Eurocase 500W PFC | MB: Epox EP-8NPA SLi | CPU: AMD Athlon 64 3000+ Venice 2,0 GHz@2,4 GHz | RAM: 2GB, 1T.2,5.3.8.3, 400 Mhz - Kingston VR400X64C3A/1G + Goodram GR400D64L3/1G | HDD: Samsung - 320GB, SpinPoint T Series HD321KJ, 16MB SATA2, Maxtor DiamondMax Plus 9 - 120 GB, 8 MB P-ATA | DVD-R: LG - GSA-H12N, P-ATA | DVD±RW: NEC ND-3520A, P-ATA | SOUND: Sound Blaster Audigy 4 | VGA: Sapphire Radeon X1950 Pro - 256MB 1,2ns GDDR3 | LCD: BENQ FP783, 12ms + webcam&repro | MOUSE+KEYBOARD: Microsoft Reclusa & Microsoft/Razer Habu | COOLER: Arctic Cooling Freezer 64 Pro | FDD: Teac 3.5" | OS: Microsoft Windows XP Pro SP2 ENG | SUPERPI: 40s | 3DMARK06: 4120p (1280x1024, AF)
fobos
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3686
Dátum registrácie: Št 22. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Turčianske Teplice

Príspevok od používateľa fobos »

PS3 je zatial len driemajuci kral, urcite s kvalitnymi hrami pekne zamiesa skore, ale doteraz mozu v sony len krutit hlavami co sa to deje na trhu. WII naozaj dokazuje ze grafika vobec nie je na prvom mieste, a z toho by sa mohli poucit uz aj niektori vyvojari na ostatnych (next-gen) platformach
Xbox Series X...
Samsung S24 ...
Intel Core 8600K ...
Používateľov profilový obrázok
hromi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Pi 06. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Blava

Príspevok od používateľa hromi »

suhlasim - Sony naozaj drieme a dufam, ze sa zobudi... ci tomu tak bude uvidime, ale ma co robit aby dostihli pelotón MS a Nintenda ;)
PSU: Eurocase 500W PFC | MB: Epox EP-8NPA SLi | CPU: AMD Athlon 64 3000+ Venice 2,0 GHz@2,4 GHz | RAM: 2GB, 1T.2,5.3.8.3, 400 Mhz - Kingston VR400X64C3A/1G + Goodram GR400D64L3/1G | HDD: Samsung - 320GB, SpinPoint T Series HD321KJ, 16MB SATA2, Maxtor DiamondMax Plus 9 - 120 GB, 8 MB P-ATA | DVD-R: LG - GSA-H12N, P-ATA | DVD±RW: NEC ND-3520A, P-ATA | SOUND: Sound Blaster Audigy 4 | VGA: Sapphire Radeon X1950 Pro - 256MB 1,2ns GDDR3 | LCD: BENQ FP783, 12ms + webcam&repro | MOUSE+KEYBOARD: Microsoft Reclusa & Microsoft/Razer Habu | COOLER: Arctic Cooling Freezer 64 Pro | FDD: Teac 3.5" | OS: Microsoft Windows XP Pro SP2 ENG | SUPERPI: 40s | 3DMARK06: 4120p (1280x1024, AF)
Používateľov profilový obrázok
marduk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Ne 12. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Nitra

Príspevok od používateľa marduk »

wii ma vyhodu v casual hracoch
ale myslim si ze ps3 o rok bude na koni
AMD Ryzen 7 2700X/SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2 | Gigabyte B450 AORUS PRO | Kingston HyperX Predator 16 GB 3333MHz | MSI Radeon RX 6700 XT MECH 2X | Samsung 970 Evo Plus 500GB | WD60EFAX | WD80EFAX | Seasonic Focus GX 650W | SilentiumPC Signum SG1M | Razer DeathAdder V3 | Genius SlimStar 130 | Genius SP-HF 1250B | Sony WH-1000XM4 | Dell S2721DGFA | Sony WH-1000XM4
Používateľov profilový obrázok
hromi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 243
Dátum registrácie: Pi 06. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Blava

Príspevok od používateľa hromi »

Sony s PS je priekopnikom a definovatelom herneho zanru pri hernych konzolach. I keD z historickeho hladiska zaspali chytili sa zezla prave vo velmi spravnom case kedy sa herne konzoly a pocitace celkovo dostavali do povedomia sirokej verejnosti. Fandim v kutiku duse PS3, ale nemozem sa zbavit dojatosti a jednoduchosti akym sa trónu zhostilo Nintendo a MS. Nechajme Nintendo a ich svojsky pristup k hram, ktory je velmi navykovy naozaj pre kazdeho (svoju mamu a otca by som skor presvedcil hrat Wii ako PS3 ci Xbox360 ;), ale skor pruznost MS timu pri vytvarani Xboxu. Viem, ze PS3 je technologicky Dalej, ale nikto z nas nevie, kedy to Sony dokaze. Videl som gameplay videa Heavenly Sword ci Killzone 2 a je vidiet, ze pokrok siel Dalej, ale o nijaky velky milnik nejde. Napr. graficky pecka MGS4 nevyzera nijako bombasticky. Ale napr. Lair ci GT5 je uz ina kava, ale kto vie ako to bude napr. s novym Gotham Racingom ;) To vsetko su veci, ktore nahravaju technologicky skoro tak vykonnej a lacnejsej konzolke od MS. V tomto smere i keD tak trochu skepticky kvoli Billovi a jeho Windowsmanii som ako tak rad, ze je protivnik ako Xbox360. Ak by som bol v US ci Japonsku kupil by som si asi najprv PS3 a hral co by by bolo. Postupne by som pridal istotne Wii a Xbox hlavne kvoli zabave a hram, ktore Xbox ponuka. Ale tu na Slovensku by som z hladiska ceny by vsadil kartu na xbox 360. Ma uz za sebou viac hier a technologicky je viac preskumana ako PS3, cize i keD v brutto sile pri porovnani s PS3 slabsia, ale vo vizualnej ponuke hier je to skor naopak. Na druhej strane je tam aj taka fanaticka sila zahrat take bombovky ako Bioshock ci Mass Effect ;) Podla mna je to zatial technologicky a hernou ponukou najprijatelnejsia konzola pre old school hracov. PS3 ma buducnost, ale musi este zamakat na hrach, ktore musia este par krat jemne paralyzovat konkurenciu a sokovat hracov ;)
PSU: Eurocase 500W PFC | MB: Epox EP-8NPA SLi | CPU: AMD Athlon 64 3000+ Venice 2,0 GHz@2,4 GHz | RAM: 2GB, 1T.2,5.3.8.3, 400 Mhz - Kingston VR400X64C3A/1G + Goodram GR400D64L3/1G | HDD: Samsung - 320GB, SpinPoint T Series HD321KJ, 16MB SATA2, Maxtor DiamondMax Plus 9 - 120 GB, 8 MB P-ATA | DVD-R: LG - GSA-H12N, P-ATA | DVD±RW: NEC ND-3520A, P-ATA | SOUND: Sound Blaster Audigy 4 | VGA: Sapphire Radeon X1950 Pro - 256MB 1,2ns GDDR3 | LCD: BENQ FP783, 12ms + webcam&repro | MOUSE+KEYBOARD: Microsoft Reclusa & Microsoft/Razer Habu | COOLER: Arctic Cooling Freezer 64 Pro | FDD: Teac 3.5" | OS: Microsoft Windows XP Pro SP2 ENG | SUPERPI: 40s | 3DMARK06: 4120p (1280x1024, AF)

Návrat na "Debata o všetkom"