LANPARTY #3 Malacky [7-9 september]

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa galen »

Brblosko napísal:A co tak sutaz o najlepsi gulas??? ten disk by sa mi sikol....zaloha pecka :-)
netaraj, 80gb ... na to by si ani filmiky z disku nenatlacil ...

ale ma tak napadlo ... Kiko ?? jak velky je ten kotlik na ghoulash ?
ze by sa hodila sutaz v jedeni ghoulashu :D
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

KikoKK napísal: ... uz uvazujem aku stupidnu sutaz zorganizovat o cenu
navrhujem sutaz v piti oleja... kto zvladne viac poldecakov vyhrava... to uz aby som zacal trenovat..
:D
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Príspevok od používateľa Gogi »

oka vasniva debata o hre, tak skusim aj ja jeden navrh - taka prava chlapska sutaz - kto ma vecsieho?

2 galen: ty zalohujes filmy?
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa galen »

Gogi napísal:oka vasniva debata o hre, tak skusim aj ja jeden navrh - taka prava chlapska sutaz - kto ma vecsieho?

2 galen: ty zalohujes filmy?
co vacsieho ? bednu od kompu ? monitor ? podlozku pod mys? ... alebo najvacsiu zvukovku ???

ad filmiky: nezalohujem ... ale nahromadia sa ... a kym nepozrem, nemazem ...
a nejak sa hromadia rychlejsie, nez pozeram :roll:

boa, vidim to tak, ze budem musiet zobrat bednu kamsi na net, preformatit ju... vyupdatovat wokna ... a nasackovat tam vsetky dolezite softiky ... eehhh...
alebo si spravim virtualnu masinu a skusim hrat v nej :red:
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
KikoKK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 878
Dátum registrácie: St 18. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Rosenheim (DE) / Nitra (SK)

Príspevok od používateľa KikoKK »

... co tak kto najlepsie vyupratuje po sebe a aj okolie po skonceni akcie ??? ... pripadne v umeleckej cinnosti, najlepsie vystruzlika logo vyrobcu svojej grafickej karty do lavicky pri ohni ??? ... kto najmenej bude pindat ze sa vobec nehra CS 1.6 ??? ... kto najkrajsie po sebe umyje pouzity riad ??? ... kto zozenie najlacnejsiu zivu zabavu pre dospelych ucastnikov ??? ... ehm ... sa mi to vymkyna z pod kontroly
NOVY KOMP DOMA BEZI AKO HODINKY - thx lok2 || CPU: C2Q Q8600 @ 3.2GHz|| ZALMAN VODNE CHLADENIE || MB: Gigabyte X38-DS4 || CASE: Chieftec CA-01B-B-SL-OP Mesh Big Black/Silver || PSU: Chill Inovation 510A || RAM: 4 x 2GB Kingston DDR2 1066MHz HyperX || GPU: Sapphire HD6850 1GB || zatial integrovany zvuk || Harman/Kardon CineQ || HDD: 320GB Hitachi @ SilentMax || DVD+/-RW Samsung SH-S203P || LCD: Samsung SyncMaster 225BW || KEY + MOUSE Logitech MX5000 BlueTooth Desktop || Joystick: Logitech Extreme 3d PRO || vrrm-vrrrm-volantos Logitech RacingWheel G25 || Spytaj sa ma kde kupujem moj HW ||
Brblosko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 335
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Brblosko »

2Galen....ehm, myslis zobrat komp ku mne a pod???

2Kiko...manzelku zobrat by bol asi hlupy napad,ze? Lebo ma nechce pustit na lanparty... :(
Fujitsu Siemens alive...
Ludska blbost je nekonecna...
Používateľov profilový obrázok
Gudas
VIP
VIP
Príspevky: 6514
Dátum registrácie: Po 09. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Rudina (27)

Príspevok od používateľa Gudas »

Nehajte tak, KikoKK uz daco vymysli a mozno to vyhra nakoniec sam pre seba :P ...ale nie, tvoje navrhy su velmi dobre, mal by si potom v podstate stale upratane :D
Spoiler: ukázať
Desktop| ASRock Z68 Pro3-M | Core i3 3220 @ 3,4GHz + Phanteks PH-TC14PE (pasívne) | 12GiB DDR3 1333MHz | MSI GTX760 Gaming | SuperFlower Golden King 550W 80+ Platinum | Crucial m4 256GB + WD 1TB Red 2,5" 5400rpm @ Scythe Quiet Drive| Fractal Design Define Mini + Nexus D12SL-12 + Noiseblocker PK-1 + Scythe Gentle Typhoon | LG IPS235 + LG L225WT | Creative Inspire T2900 + Beyerdynamic DT990 Pro + Creative X-Fi HD | Logitech MX1100 + QcK Steel mini
Laptop| Acer Aspire One 753 | Celeron U3400 (1,06GHz) | 2x2GiB DDR3 | A-DATA S599 128GB
PC.sk IRC kanál PC.sk
Práve testujem: - Next: -
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa scarinko »

no vyzera to tak ze pokial sa nenajde nejaky odvoz z malacek do BA ktory by ma zobral tak tam asi skysnem do vecera nez po mna prijde odvoz ktory ma tam dostane takze budem mat dost casu na upratovanie....

:cry:
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa galen »

scarinko napísal:no vyzera to tak ze pokial sa nenajde nejaky odvoz z malacek do BA ktory by ma zobral tak tam asi skysnem do vecera nez po mna prijde odvoz ktory ma tam dostane takze budem mat dost casu na upratovanie....

:cry:
aaaa ... dostanes pochvalu pred nastartovanou V3Skou ..
hehe ...
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

ze by som si vyhral aj mensieho brata v TrackManii? (Mam totiz ten isty, ale 120GB verziu). :D Zislo by sa to.

CoD2 ani sutaz o to, kto pritiahne viac bab na lanku nehrozi, Matlo by to vyhral. CS taktiez nie, tam je jasny boh Andyman. :lol: Ja mam taky pocit, ze sa ten disk strati uz pri privezeni na miesto (bude zhabany organizatormi, konkretne mnou a bude musiet podstupit dvojrocnu previerku spolahlivosti). :D
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3313
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Príspevok od používateľa Diablo1st »

Ale chalani dajme radsej tu tombolu, aspon to bude spravodlive. Nejdem tam sice kvoli tombole, ale HDD by sa sikol.
Ono to bude asi najspravodlivejsie.

co sa tyka hier, kazdy ovlada nejaku inu. Ja som Trackmaniu hral prvy krat, takze som nemal sancu. CS hravam ale len zriedkavo, takze zasa 0 bodov. Ale zasa RedAlert2 a AoE2 mi celkom ide.
Lenovo E460: 14" FHD IPS, i5-6200U, 2x4GB RAM 1600MHz DDR3L, R7 M360, SSD 256GB Toshiba.
Ex. HP 2230s: T9600, 2x2GB RAM 800MHz DDR2, X4500MHD, SSD Toshiba 256GB.

FVE: 6,05 kWp + 13kWh batérie
Používateľov profilový obrázok
galen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2237
Dátum registrácie: Št 01. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Zilina

Príspevok od používateľa galen »

CrakeN napísal:ze by som si vyhral aj mensieho brata v TrackManii? (Mam totiz ten isty, ale 120GB verziu). :D Zislo by sa to.

CoD2 ani sutaz o to, kto pritiahne viac bab na lanku nehrozi, Matlo by to vyhral. CS taktiez nie, tam je jasny boh Andyman. :lol: Ja mam taky pocit, ze sa ten disk strati uz pri privezeni na miesto (bude zhabany organizatormi, konkretne mnou a bude musiet podstupit dvojrocnu previerku spolahlivosti). :D
nechcem ti do toho kecat ... ale mozes sa zucastnit sutaze, nakolko si nemal este 18 ?

mne sa zda, ze nemozes, ze musis najst svojho pravneho zastupcu, ktory sa zapise za teba ...
lava, prava, lava, prava ...
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Ticho tam. :D

Nakolko som bol s Matlom jediny, ktorim sa to podarilo zogranizovat, dokonca dva rocniky po sebe, tak je vas tu malo takych, ktori do toho mozu naozaj kecat. 8)
Brblosko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 335
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Brblosko »

CrakeN napísal:Ticho tam. :D

Nakolko som bol s Matlom jediny, ktorim sa to podarilo zogranizovat, dokonca dva rocniky po sebe, tak je vas tu malo takych, ktori do toho mozu naozaj kecat. 8)
Galen, slova do boja....:-)
Fujitsu Siemens alive...
Ludska blbost je nekonecna...
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Mno tak nieco by sa malo spravit ale programovanie rozhodne nie :puke:
To vystruhanie vyrobcu svojej grafickej karty to by mohlo byt celkom zaujimave tak isto by som schvaloval
KikoKK napísal:... kto zozenie najlacnejsiu zivu zabavu pre dospelych ucastnikov ??? ...
scarinko napísal: Trackmania sa bude zasa rozhodovat medzi barcom a crackim
a k tej Trackmanii Barco mal stastie som ho nechal ma predbehnut :lol: ale nie vela pretekov bolo o stasti ktore ja som v tedn den nemal ale den predtym som ho valcoval :red: predtym tot vso :-D moze byt Trackmania ale niake pekne technicke trate bez skratiek :-)
Craky priprav sa ja uz trenujem :lol:
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel

Návrat na "Debata o všetkom"