zadny panel na case

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
k4mz1k
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ne 02. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad, Košice

zadny panel na case

Príspevok od používateľa k4mz1k »

cafte sa. viete mi poradit? chcem si urobit case z plexi ale mam problem,ze neviem ako vyriesit uchycovanie pridavnych kariet (vga,zvuk...) viete mi poradit? hladal som na nete ci sa to neda samostatne kupit ale nic som nenasiel. :? dikes
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Re: zadny panel na case

Príspevok od používateľa jergus »

k4mz1k napísal:cafte sa. viete mi poradit? chcem si urobit case z plexi ale mam problem,ze neviem ako vyriesit uchycovanie pridavnych kariet (vga,zvuk...) viete mi poradit? hladal som na nete ci sa to neda samostatne kupit ale nic som nenasiel. :? dikes
AK som dobre pochopil, nevies ako prichytit napr graficku kartu o zadny panel...
No ja zrovna robim plexi skrinku, tak zajtra ti odfotim ako som to vyriesil ja...
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

ja mam plexi skrinku, v zadu je plech, je to celkom zlozite, doma by som to nevirabal, mislim ze doma robena skrinka nikdy nebude taka pekna ako z obchodu.
- ak si zratas naklady tak to man zajedno
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
k4mz1k
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ne 02. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad, Košice

Príspevok od používateľa k4mz1k »

no ja to budem davat rezat vodou cize dufam ze to bude ako tak vyzerat :wink: ale presne toto neviem ze ako mam tie karty uchytit...odfot mi to prosim ta a posli. inak este by ma zaujimalo ake plexi je dat najlepsie rsp ake davate vy? myslim ci 4mm alebo 5mm dikes za vsetky odpovede
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

- kolko ta vyde vyroba?
- ako mas riesene spoje?
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

neviem ktore otazky sli na mna ktore nie :)
Ja lepim skrinku specialnym lepidlom, je urcene len na lepenie plexi, ked zatvrdne, je priehladne, tvrde a pri bruseni je presne ako plexi.
Skrinku robim z plexi hrubky 10 a 8mm
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
k4mz1k
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ne 02. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad, Košice

Príspevok od používateľa k4mz1k »

no budem to riesit takymi kovovymi L-kami a inak este sa uvidi...uvidime ako to poriesim ale postnem tu foto urcite :)
Používateľov profilový obrázok
k4mz1k
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ne 02. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad, Košice

Príspevok od používateľa k4mz1k »

jergus napísal:neviem ktore otazky sli na mna ktore nie :)
Ja lepim skrinku specialnym lepidlom, je urcene len na lepenie plexi, ked zatvrdne, je priehladne, tvrde a pri bruseni je presne ako plexi.
Skrinku robim z plexi hrubky 10 a 8mm
nebudes mat bednu velmi tazku? kde si kupil to lepidlo? inak kolko ta stoji plexi take hrube?
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

lepidlo bolo kupene vo zvolene, je to taky maly obchod zasity, je specialne zamerany na plexiskla...
skrinka bude tazka to je pravda, ale tak co, kazdy spas nieco stoji, a na druhej strane chcem ju aj trosku pevnu...
cenu plexi ti nepoviem, lebo to plexi mam este od cias cervenych...
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
k4mz1k
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ne 02. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad, Košice

Príspevok od používateľa k4mz1k »

a to uchytenie kariet si ako riesil? lebo ja neviem jedine toto vyriesit... :?
Používateľov profilový obrázok
jergus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1281
Dátum registrácie: Št 03. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Kremnica (31)

Príspevok od používateľa jergus »

ja mam len jednu kartu, a to je graficka...do plexi som spravil dieru pre konektory do monitora, a potom som spravil obdlznikovu dierku asi 15x10mm, 15 vyska, 10 sirka, a do nej len zasuniem tu L cast z grafickej karty, ale sroubik tam uz davat nebudem.
napadla ma este jedna moznost, ze to Lko na karte proste vystriem kliestami, ale karta stala strosku viac, tak ju nechcem pokazit...ale bolo by to asi najlepsie, pretoze len by stacilo navrtat dierku do zadnej strany, narezat zavit, a kartu jednoducho priskrutkovat...

edit: TU to trosku vidiet, v poradi ten druhy panel hned za najblizsim ciernym, je oblepeny zltou paskou
Abraham Lincoln oslobodil vsetkych ludi, ale az Samuel Colt ich zrovnopravnil
Používateľov profilový obrázok
k4mz1k
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ne 02. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad, Košice

Príspevok od používateľa k4mz1k »

Toman napísal:- kolko ta vyde vyroba?
- ako mas riesene spoje?
este neviem,ale plexi bude myslim "za dobru cenu" ked vsetko pojde ako ma a rezanie este neviem,cez vikend v tej firme nerobia takze neviem povedat.no a este nejake lepidlo alebo nejake L-ka,podla toho ako sa rozhodnem cim to budem spajat...
Naposledy upravil/-a k4mz1k v Po 03. Sep, 2007, 00:10, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
k4mz1k
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Ne 02. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Poprad, Košice

Príspevok od používateľa k4mz1k »

jergus napísal:ja mam len jednu kartu, a to je graficka...do plexi som spravil dieru pre konektory do monitora, a potom som spravil obdlznikovu dierku asi 15x10mm, 15 vyska, 10 sirka, a do nej len zasuniem tu L cast z grafickej karty, ale sroubik tam uz davat nebudem.
napadla ma este jedna moznost, ze to Lko na karte proste vystriem kliestami, ale karta stala strosku viac, tak ju nechcem pokazit...ale bolo by to asi najlepsie, pretoze len by stacilo navrtat dierku do zadnej strany, narezat zavit, a kartu jednoducho priskrutkovat...

edit: TU to trosku vidiet, v poradi ten druhy panel hned za najblizsim ciernym, je oblepeny zltou paskou
nad tym riesenim som aj ja rozmyslal,len sa mi potom zdalo ze mi bude z case velmi tracat nieco,neviem preco mi to napadlo :D ja by som na tam chcel predsa len viac dier, min 3, kedze pouzivam aj sietovku aj zvukovku. cize sa musim rozhodnut ja ako chcem zrobit :)

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"