LANPARTY #3 Malacky [7-9 september]

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
scarinko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2695
Dátum registrácie: Po 08. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa scarinko »

kocky??

nebodaj ste tam mali aj baby
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

Ak neratam Matla tak bola aj jedna baba :wink:
a tie kocky mali nepriaznivy vplyv na objem alkoholu v krvy :lol:

edit link na fotky: http://uploaded.to/?id=x7ib87
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Používateľov profilový obrázok
Diablo1st
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 3313
Dátum registrácie: Po 29. Aug, 2005, 20:00
Bydlisko: MY

Príspevok od používateľa Diablo1st »

Tak boli to obycajne kocky, kto hodi najmenej pije.
Ja som pre istotu nehral, lebo som videl Ioka ako dopadol :lol:
Ale tak musim povedat ze som sa skvelo bavil a tak som sa uz dlho nezasmial ako teraz. Najma Iokove bravurne vyriesenie Brbloskoveho hlavolamu, skromnost Andymana a moja drevenost vo vsetkych hrach okrem AoEII (ani z metra stodolu by som netrafil) :lol:
Lenovo E460: 14" FHD IPS, i5-6200U, 2x4GB RAM 1600MHz DDR3L, R7 M360, SSD 256GB Toshiba.
Ex. HP 2230s: T9600, 2x2GB RAM 800MHz DDR2, X4500MHD, SSD Toshiba 256GB.

FVE: 6,05 kWp + 13kWh batérie
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

O boze, tie fotky.. este ze ich je tak malo. Kto uploadne to video ma ban na najblizsiu lanku :) K tomu dakovaniu sa musim pripojit aj ja. Brblosh sa osvedcil v kuchyni, Matlo po mne prevzal rolu upratovacky s metlou, greppi s roborom ukladaci stoliciek.. Velke dakujem chalani, sam by som to urcite nezvladol.
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
A2C
Ban
Ban
Príspevky: 1336
Dátum registrácie: So 17. Jún, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka (22)

Príspevok od používateľa A2C »

to video by sa malo dat ako platene do pridavnej sekcie :lol:
(som mal sluchatka keD som hral ten Age of Empires a aj tak som vas pocul lepsie ako hru :lol: )
podpis zmazany administratorom za hrube porusenie pravidiel
Brblosko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 335
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Brblosko »

Lanka bola vynikajuca, dlho som sa tak nezabavil a najma nevyspal... :wink:
Prichodom som zaznamenal neuspesne pretaktovanie mojho procesoru a darmo sme si my lamali hlavu preco (obr. c. 1 a 2 ). Proste ked to nejde, tak to nejde. Nasledovalo predstavenie sa (sice doteraz neviem niektorych ludi identifikovat) a hranie. Klasiky ako Q3 a CS 1.6 mi moc nesli, som mal ulohu posobit ako pohybujuci sa frag, ale to nevadilo. Potom som dostal strasne BLAZNIVY napad zahrat si kocky....niektori sa nevedeli trafit na stol alebo im stale padali kocky...ktovie preco... :wink:
Cez prvu noc sme nahanali komarov a muchy, takze sme sa moc nevyspali. Na druhy den sa islo na nakup a nasledne sa zacalo varit....pomahal kto mal nevydrane ruky od mysky. Gulasik sa podaril (sice nebol moc husty, ale to bolo jedno). Vyriesenie logickej hadanky sa podarilo, takze sa znova islo na nakup... :o
Nezabudnutelna hlaska (je to len zapalka na okraji lavicky).
Potom sa hralo a hralo az do rana bieleho. Jedina cicuska co tam bola sa zapojila do hry s kockami a tiez nevedela skoro trafit cez dvere. Nastastie vsetko dobre dopadlo a vratili sme sa stastny domov.

P.S. Pre kotlik si KIKO prisiel alebo ho niekto zobral ??? Dufam, ze som ho vydrhol poriadne....
P.P.S. Dufam, ze gulasik chutil kazdemu, lebo reklamacie neprijimam... :P
Fujitsu Siemens alive...
Ludska blbost je nekonecna...
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa GABO »

Nooo fotky su vyborne :) evidentne ste nemali o zabavu nudzu ... aj ten gulas vyzera chutne. Jo a dokonca aj kocka bola...no tak to hej.. :) len cim to je ze co som chodil na Lanky tak ich fakt nidky viac ako pocet jeden kus nebolo :D...
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
CrakeN
Ban
Ban
Príspevky: 995
Dátum registrácie: St 20. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: MALACKY (16)

Príspevok od používateľa CrakeN »

Brblosko napísal:P.S. Pre kotlik si KIKO prisiel alebo ho niekto zobral ??? Dufam, ze som ho vydrhol poriadne....
Kotlik som bral domov ja, vydrhnuty bol slusne, za co ti patri vDaka. Sice som sa Kikovi zabudol zmienit, ze uschovne je 50 Sk na den (beriem len kes), ale to je vedlajsie. :D
Používateľov profilový obrázok
grepii
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 304
Dátum registrácie: So 28. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa grepii »

uz sa tesim na dalsiu lanku nech sa stretneme este v pocetnejsej zostave...

kde zozeniem to video? :D
Brblosko napísal: P.P.S. Dufam, ze gulasik chutil kazdemu, lebo reklamacie neprijimam... :P
gulasik bol vynikajuci....
Brblosko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 335
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Brblosko »

To videjko este nie je ani stiahnute, kazeta je schovana aj pred mojou manzelkou... :red:

Asi bude musiet najprv prejst tvrdou cenzurou... :wink:


P.S. A niektori maju stiastie, ze dosla kazeta, inak by to bolo od 21 a vyssie :!:
Fujitsu Siemens alive...
Ludska blbost je nekonecna...
Používateľov profilový obrázok
Matl0_w1C
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 630
Dátum registrácie: Po 23. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa Matl0_w1C »

sice sa to trosku zvrhlo od povodneho zameru lanparty, teda neviem neviem co bol povodny zamer l0k2 -a :D.. a usta ta este z toho smiechu bolia? :lol:
..len skoda toho trosku blbeho pocasia v piatok..

@Brblosko: gulashik bol fajnovucky, cely vecer som ho jedol a nic mi nebolo =P~ , a to som ho este poctivo zapijal..

@gabriel: no keby si bol na prvej lanke tohtorocnej tak tam sa hemzili 4 take pekne kusky :yes: (matlo si proste borec scool: )
Brm brm wrrrrrrrrrrr.. gotcha!..
Brblosko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 335
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Brblosko »

Poprosim ludi co maju fotky, aby ich postupne davali na web. Ked sa spracuje video, tak sa ku nemu budu davat aj fotky a niekde uploadne. Aby to bolo pekne vsetko vcelku... :wink:
Dakujem
Fujitsu Siemens alive...
Ludska blbost je nekonecna...
Používateľov profilový obrázok
l0k2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1230
Dátum registrácie: Ne 30. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA

Príspevok od používateľa l0k2 »

O videu sa tu ani nebavte, to sa musi znicit :notme:
To Brbl..: kocka cez dvere trafila, (nakoniec), ale cestou domov sa trosku motala.. a presviedcanie ze nie je napita odhalil jej "cisty sviezi" dych. Este ze som v ten vecer nepil a pekne tam na vas dohliadal. 8-[
sentimentálna spomienka - valid cpu
Používateľov profilový obrázok
Toman
VIP
VIP
Príspevky: 7733
Dátum registrácie: St 06. Júl, 2005, 20:00
Bydlisko: Engerau/Dreamland (Bratislava/Senec) (22)

Príspevok od používateľa Toman »

- a ja som to nevidel....... :cry: :cry: :cry:
- skoda ze som sa nemohol zucastnit.
- poslite foto, som zvedavy (aj to video!!!)

T. :)
AMD 7600X, B650M, 32Gb 6400, RTX 3070TI, Fractal Torrent
Brblosko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 335
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Žilina

Príspevok od používateľa Brblosko »

2Lok : To video sa neznici, bude sluzit ako dokazovy material, ze aj my PC fanatici sa vieme zabavat a nielen pretaktovavat... :wink:
Nooo, pravdupovediac si jedneho neustrazil, ale toho by neustrazil nikto. A s dievcinou to dobre dopadlo, hadam ju hlavicka nebolela !
Mal si na nu pustit studenu vodu, tak by sa prebrala velmi rychlo (a aj vytriezvela).

2Toman : Foto mas hore postnute a potom od A2C aj nieco navyse. Video este nie je spracovane, ale tusim sa do neho pustim zajtra... 8)
Fujitsu Siemens alive...
Ludska blbost je nekonecna...

Návrat na "Debata o všetkom"