Multisession DVD

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Multisession DVD

Príspevok od používateľa Gogi »

Zdravicko, napaloval som multisession dvd a teraz sa neviem dopatrat k predoslej session
prosto vidim len poslednu napalenu session, uz som kedysi davno mal taketo dvd a neako som tam prepinal aktivnu session(ak si dobre pametam) ale cul neviem najst kde by som mohol aktivovat prvu session(respektive track - niektore napalovacie sw to oznacuju ako track), napalovacie sw mi ukazu ze na dvd sa nachadzaju dve sessions/tracks ale nie a nie to prepnut

za kazdu radu vopred diky
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8697
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Príspevok od používateľa shiro »

Multisession pri dvd je obchadzanie normy. Je to bezne pri CDckach, ale pri paleni multissession na dvd cakaj problemy podobneho stylu ako mas teraz ty. Ostava ti asi len najst nejaky soft co to bude vediet prepisovat.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
Gogi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 473
Dátum registrácie: Št 03. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: TT

Príspevok od používateľa Gogi »

som to tusil ze multisession DVD niesu uplne koser, v kritickom pripade viem lahko stiahnut obe session napalovacim softom a vypalit znova, mno uz som mal taketo dvd v rukach a podarilo sa mi prepinat sessions/tracks
\_AMD_x2_3800+_@2,6_/\_XFX_9600_GT @,75-1,9-2,2_/\_3G_RAM_Výrobca_=>_miš&maš_/\_Power_by_ASUSTeK_A8N_SLI_Premium_/\_2x80G_Samsung_/\_Casemod_-_hotovo,_uz_sa_mi_viac_nexce_/
A tak som si raz zmenil farbu podpisu na zelenú aby bolo jasné čo mi modrá môže

Návrat na "Programy a problémy s nimi"