Posilnovanie

V tejto sekcii môžete debatovať skoro o všetkom ...
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

V Hypernove som dnes nasiel 1.25l dzban... ale da sa z neho pit jak z pohara... narval som tam 0.5kg tvarohu a liter mlieka... paradna vec :D
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Príspevok od používateľa koco11 »

2 scorp ... mnooo zajimave:P skus si tam pridat este jedno vajicko:Pto bude bielkovinovaa bomba:P
HP Probook 6540b + HTC HD2 Android 2.3.1
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Dnes bol fatalny, superprelomovy den, ked som zo zufalosti chlastal cisty gin a rano mi ani spatne nebolo...dolezita udalost v zivote cloveka, ktory nema € na absinth z Viedne... neni co pit, zacnem zrat jak posledne z poslednych prasiat na poslednej planete vesmiru v poslednom chlieve posledneho z poslednych chovatelov prasiat a konzumentov medvedieho semena

Zajtra rano ryza, zelenina... na obed je tam cele kura... a vecer balenie spagiet s kuracou sunkou...co by som sa ja trtkal s vajickami :)
V pondelok rano zavinace, na obed placky z pol kila tuniaka...
a kazdy vecer este tvaroh s mliekom....ox

=P~ =P~

prichadzaju dni, ktore by mi zavidelo nejedno somalske dieta, dni prezierania sa masom s masom, spagetami s masom a paprikovo-uhorkovo-olivovym salatom s masom =P~
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Príspevok od používateľa koco11 »

2 Scorp nebooj to poznam :D hlavne v okoli dunajskej stredy u mojej babky su zname najazdy na vyprazane kolaciky:D tym myslim maso:D a samozrejme si k tomu nedas trapne zemiaky abo ryzu ale dalsi druh masa.... preto vdacim za svoje dva metre a 114 kil svojej babicke:D
HP Probook 6540b + HTC HD2 Android 2.3.1
Používateľov profilový obrázok
ANDYMAN
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 809
Dátum registrácie: St 09. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Senec (33)

Príspevok od používateľa ANDYMAN »

cafte, nemate niekto doma zbytocnu tyc a kutuce (tak max. 20-30kg) ?
Intel i7 4790K Delid [ 8-RADS!!! Water Cooling ] Kingston HyperX 32GB ASRock Z87 OC Formula EVGAGTX980Ti Superclocked EK Water Samsung 850EVO RAID-0 HDD cca 10TB Creative SB-Z Asus 4K 32" LED RAZER Deathstalker UltimateLogitech Z5450 THX Enermax Platimax 1500W Corsair 900D ...
WATER COOLING : CPU EK - Supreme LTX CSQ D5 X-Res CSQ Pump Phobya DC12-400 1x Phobya G-Changer 480 V1.2 1x Black Ice GT Stealth 360 1x XSPC RX240 1x AC NexXxoS PRO II 3x AC NexXxoS PRO I 1x HX-CU1401V Hose 13/10mm UV Liquid ...
Používateľov profilový obrázok
jozino
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa jozino »

ANDYMAN napísal:cafte, nemate niekto doma zbytocnu tyc a kutuce (tak max. 20-30kg) ?
Skus pozret tu http://www.hyperinzercia.sk tam mozno nieco najdes.
Viete ze v 100g slepacieho vajecneho bielku je az 81g bilekovin :?:
Nic s vecsim obsahom som nenasiel
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Príspevok od používateľa Riddick »

No co chalani,ako v posilke? Ja uz nejaky ten tyzden idem objemovku, snazim sa prijmat okolo 5000kcal denne,okrem vikendov ked trosku oddychujem od jedla..
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
Používateľov profilový obrázok
jozino
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa jozino »

cawte cez prazdniny som pribral 2kg a za dva tyzdne co teras zase beham som to zase schudol sakra uz som bol stastny ze som nabral a zase nic tak mam taku otazku ze ked si kupim gajner ze ci mi to vobec pomoze ked tolko beham sak potom ziadny tuk nepriberem tak co myslite? ale zase by mi to mohlo pomoct v raste svalov ne? napriklad aj na nohach ze by som sa zlepsil v behoch
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

No z bratovej skusenosti viem ze mu gainer pomohol k pribratiu
obsahuje na 100g cca 20g bielkovin 70g sacharidy a 10g su rozne ine latky...zalezi vsak od kazdeho jedinca zvlast kolko pribere a tak isto zalezi od toho ake mnozstvo beres :wink:
Používateľov profilový obrázok
koco11
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 483
Dátum registrácie: Št 31. Máj, 2007, 08:00
Bydlisko: Blava,Sala

Príspevok od používateľa koco11 »

vsetci chcete pribrat iba ja schudnuut ...inac podarilo sa mi za dva mesiace zhodit 25 kil co vobec nebolo zdrave..zanechalo to nasledky na mojej schopnosti primat potravu a cele telo mam zjazvene strijami.
HP Probook 6540b + HTC HD2 Android 2.3.1
Používateľov profilový obrázok
jozino
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 113
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Príspevok od používateľa jozino »

no a tvoj brat beha? lebo ja strasne chudnem ked beham a beham casto ked robim atletiku tak preto sa pitam ze ci ma vobec zmysel si kupit gajner
Používateľov profilový obrázok
---Diablo---
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 643
Dátum registrácie: So 23. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava (22)

Príspevok od používateľa ---Diablo--- »

no obcas si ide zabehat ale fakt len obcas...no ale najistejsie je sa prezierat co to ide :) potom ak nasadis este aj gainer tak to uz je ceresnicka na torte :P ale nie vzdy to ide tak lachko ako sa to povie ako napriklad v mojom pripade...
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

Ja vam kua normalne zavidim... za mesiac si to hadzem 5-10kg hore dole zakazdym... normalne sa bojim zrat aby mi to neskocilo od 90 vyssie...
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
Riddick
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 629
Dátum registrácie: Pi 03. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: KN

Príspevok od používateľa Riddick »

Tato "dieta" mi asi pomohla.. za tyzden 6kg..
ASUS Rampage IV Formula | INTEL i7 3930k | EKWB Predator 360 + EKWB Supremacy EVO Nickel | Corsair Vengeance 16GB 2133MHz RED | EVGA GTX 1080 Classified + EKWB EK-FC780 Classy | Samsung 840 EVO 250GB & 840 256GB & + WD Black 1TB + WD RED Pro 3TB | Corsair AX760 | CM QuickFire Rapid-Si + Logitech G502 + C-Tech Anthea XL | ASUS Xonar Essence STX + Cardas Hexlink Directional + SMSL SP200 + HifiMAN Sundara & HE-400 | Phanteks ENTHOO EVOLV ATX Tempered Glass
OnePlus 7 Pro 256GB Nebula Blue
Používateľov profilový obrázok
mUrEeC
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 168
Dátum registrácie: So 25. Aug, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Príspevok od používateľa mUrEeC »

fuu som to necital cele, ale mam 14, dakyx 170, a posilujem pravidelne (kliky, brusaky,beham, cinka) thak dufam ludia ze narastiem lebo si to niekto odskaaace :D

Návrat na "Debata o všetkom"