cistenie LCD ?
cistenie LCD ?
Chcem sa spytat cim cistete LCD ???
obycajny LCD sa este da, ale cim napr. cistite LCD s Crystal Brite, uz som skusal hocico a nie je to take lahke, mozno niekto nasiel nieco ucinne(ak hej, sem s tym)..
Desktop: Intel AMD Ryzen 3 3100 GIGABYTE A520M K V2 XFX Speedster SWFT 210 AMD Radeon RX 6600 Patriot P300 512 GB 16GB DDR4 3600MHz FSP Fortron SFX PRO 450W jonsbo c6 white 24.5" MSI MAG 256F Logitech Z-4e Logitech MX Keys + Logitech PRO X SUPERLIGHT + SteelPad QCK mini
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
LAN NB: Macbook pro 15 2007 Intel Core 2 Duo T7500 GeForce 8600M GT 128MB 32gb SSD 3GB DDR2 1333mhz Razer Krait + SteelPad QCK mini
Mobile: Iphone 14 128gb + Iphone SE 2020 64gb + iPad Pro 12.9" + Apple Watch 10
TV: LG OLED48A1
to palio: hej, aj ja som si myslel, ze s nejakymi tymi "navlhcenymi obruskami" to bude OK, ale sklamali ma na plnej ciare. Nekupil som tie najlacnejsie, ze vsak nech to nie je shit, ale take hnusne smuhy co nechavali za sebou... :puke: Som na monitor dost haklivy a nozik sa mi vo vrecku otvara, ked niekto do neho dobe prstom. Ja si davam pozor a mikrovlakno staci 
- chinin
- Nový používateľ

- Príspevky: 49
- Dátum registrácie: St 09. Aug, 2006, 02:00
- Bydlisko: Kaltenbrunn
Ja cistim LCD dychom z mojich ust a rukavom.
(pre rypalov: ano netvrdim, ze je to to najspravnejsie riesenie, ale osobne to povazujem za uplne dostacujuce, ziadne problemy som zatial s tym nemal) Osobne dost staci, ked som extremne citlivy a nedovolim chodit prstom po monitore
(pre rypalov: ano netvrdim, ze je to to najspravnejsie riesenie, ale osobne to povazujem za uplne dostacujuce, ziadne problemy som zatial s tym nemal) Osobne dost staci, ked som extremne citlivy a nedovolim chodit prstom po monitore
Tento podpis je v súlade s pravidlami fóra a nie sú tu skutočne žiadne obrázky.
...hadricka z mikrovlakna z optiky.
...k niektorym LCD a plazmovym telkam ich niektori vyrobcovia aj pribaluju (hlavne k tym s ramami z leskleho plastu, pretoze na tom povrchu je vidno aj tie najjemnejsie skrabance. po par tyzdnoch cistenia s nejakou obycajnou bavlnenou handrou vyzeraju doslova otrasne).
...k niektorym LCD a plazmovym telkam ich niektori vyrobcovia aj pribaluju (hlavne k tym s ramami z leskleho plastu, pretoze na tom povrchu je vidno aj tie najjemnejsie skrabance. po par tyzdnoch cistenia s nejakou obycajnou bavlnenou handrou vyzeraju doslova otrasne).
- Sheep221
- Nový používateľ

- Príspevky: 109
- Dátum registrácie: St 30. Máj, 2007, 08:00
- Bydlisko: Slovensko
preco? voda je najlepsi cistic, neodporucam ziadne okeny, riedidla a dalsie somariny ktorimi ludia svoje monitory cistia...palio napísal:lcd monitory by sa nemali cistit s vodou a v obchode kupis plno veci na cistenie monitora. takze nou problem
alebo mozes pouzit specialne prostriedky to je dobre tiez hlavne na leskle LCD




